Announcement

Collapse
No announcement yet.

Weider proteini?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Weider proteini?

    Originally posted by marince View Post
    da da upravo to gubim volju i za dobrom prehranom bez wheya tekso je unijeti iz hrane oko 170 gr p a evo skupljam novac uzimam 5 kg koncentrata s vaniliom ili bananom (prvi put nez kakav je )
    ja se mucim da ne unesem viska proteina, a tebi je problem 170g hahahah
    nije to problem pogodit ako se malo organiziras..
    All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. - Walt Disney

    Comment


    • #17
      Re: Weider proteini?

      Originally posted by gainzz View Post
      ja se mucim da ne unesem viska proteina, a tebi je problem 170g hahahah
      nije to problem pogodit ako se malo organiziras..
      nije ti problem ako radis i imas posao ogranicen sam sto se tice prehane moram jesti sto stara skuha ako zelim sebi praviti nemam novca imam za spagete i rizu ali sad za 250 gr mesa

      Comment


      • #18
        Re: Weider proteini?

        Originally posted by marince View Post
        nije ti problem ako radis i imas posao ogranicen sam sto se tice prehane moram jesti sto stara skuha ako zelim sebi praviti nemam novca imam za spagete i rizu ali sad za 250 gr mesa
        i ja sam ograničen na najjeftinije moguće varijante.uglavnom posni i te *****rije.kad imaš 1500 do 2000 kn mjesečno samo za hranu i suplemente,onda si pravi sretnik.

        Comment


        • #19
          Re: Weider proteini?

          Originally posted by Šjor Bepo View Post
          i ja sam ograničen na najjeftinije moguće varijante.uglavnom posni i te *****rije.kad imaš 1500 do 2000 kn mjesečno samo za hranu i suplemente,onda si pravi sretnik.
          Pa to i nije losa svota kao u mene skolarac dnevno dobijan 30-40 kn za skolu kave i ta sranja sad prek rapsusta jos manje pa smanjujem izlaske i kafiće a novac stedim za tu neku jeftinu verziju zdrave prehane riza zobene tjestenina badem kikiriki tuna sardine snalazim se

          Comment


          • #20
            Re: Weider proteini?

            Originally posted by marince View Post
            nije ti problem ako radis i imas posao ogranicen sam sto se tice prehane moram jesti sto stara skuha ako zelim sebi praviti nemam novca imam za spagete i rizu ali sad za 250 gr mesa
            Niti radim niti imam primanja ikakva, jos uvijek idem u srednju...
            al ono sto ti mogu rec je to da se sve moze organizirat i mozes uspjet sa bilo cime ako se potrudis...
            ja npr svako ljeto idem radit kao ucenik i zaradim prilicno novaca...imas za cijelu godinu suplemente osigurane i jos ti ostane puno

            PS sto se tice wheya uzmi bananu...bolja je od vanilije pio sam te proteine
            Last edited by gainzz; 21-08-14, 18:05.
            All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. - Walt Disney

            Comment


            • #21
              Re: Weider proteini?

              PS sto se tice wheya uzmi bananu...bolja je od vanilije pio sam te proteine[/QUOTE]

              Vjerovat cu ti na rijec i uzeti bananu jer cokolada mi je vec malo dosadila mada je okus strava dobar,Naravno da se moze zivjeti bez place i tog novca jer realno gledaj jeftinije izade zdrava prehana nego hamburgeri pizze i to hamburger kosta 20 kn a za to dobijes kozervu tune sardine i 500 g tjestenine zar ne

              Comment


              • #22
                Re: Weider proteini?

                banana je dobra u odnosu na vaniliju,ko i sa svakim wheyem pazi kolko vode stavis jer nista nece valjat...
                ma naravno,kad ne jedes kebabe i ta sranja ustedis novaca dosta i jos ako jedes zdravo ustedis jos vise...
                npr 1kg tjestenine u intersparu je uvjek 7kn, zobene 5kn u lidu, riza 1kg 6kn...za manje od 100kn imas ugljica mjesec dana hahaha
                All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. - Walt Disney

                Comment


                • #23
                  Re: Weider proteini?

                  Originally posted by gainzz View Post
                  banana je dobra u odnosu na vaniliju,ko i sa svakim wheyem pazi kolko vode stavis jer nista nece valjat...
                  ma naravno,kad ne jedes kebabe i ta sranja ustedis novaca dosta i jos ako jedes zdravo ustedis jos vise...
                  npr 1kg tjestenine u intersparu je uvjek 7kn, zobene 5kn u lidu, riza 1kg 6kn...za manje od 100kn imas ugljica mjesec dana hahaha
                  Uzeo sam 2,5 kg cokolade nema vzeze 2 put banananu sada ima oko 4,5-5kg wheya opskrbljen sam do dlajnejeg koristim ga samo za pwm tako da i ne ide tako brzo

                  Comment


                  • #24
                    Suplemente koristim radi bržeg oporavka nakon treninga. Uvek kupujem protein dobijen iz sirutke od domaćeg proizvođača, po prihvatljivoj ceni i kvaliteta. Više puta sam hteo da kupim skuplji protein ali su me ogromni troškovi uvek u tome sprečili. Ovaj put sam stvarno hteo i kupio sam Whey Protein https://fitway.rs/100-pure-whey-biotech-usa , koji se ne rastvara baš dobro, i zbog toga je potrebno da dosta dugo mućkate šejker. Ukus je prijatan.

                    Comment

                    Working...
                    X