Announcement

Collapse
No announcement yet.

Weider Maximum Krea-Genic vs pure creatin 100%

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Weider Maximum Krea-Genic vs pure creatin 100%

    Bio sam u weidera kupiti kreatin monohidrat od weidera ili pronutritiona, i prodavac mi ponudi i taj Maximum Krea-Genic, ka nesto 40% bolji ovo ono, nema faza punjenja nego samo prije i/ili posli treninga po 2.5g odnosno 5g. ka da navnodno ima jos neke sastojke koji se brze apsorbiraju u tijelo i misicnu celiju itd, i navnodno nepuni tijelo toliko vodom jer nema faza punjenja, a takoder je monohidrat....

    zanimaju me vasa iskustva, dali ima smisla kupovati taj Maximum Krea-Genic , ili kupiti obicni pure kreatin od pronutritiona(posto je jeftiniji a isti proizvod), i davati 400kn za 500g dok je pure kreatin 170kn 500g od pronutritiona... hvala

  • #2
    Re: Weider Maximum Krea-Genic vs pure creatin 100%

    Originally posted by Vule46
    Bio sam u weidera kupiti kreatin monohidrat od weidera ili pronutritiona, i prodavac mi ponudi i taj Maximum Krea-Genic, ka nesto 40% bolji ovo ono, nema faza punjenja nego samo prije i/ili posli treninga po 2.5g odnosno 5g. ka da navnodno ima jos neke sastojke koji se brze apsorbiraju u tijelo i misicnu celiju itd, i navnodno nepuni tijelo toliko vodom jer nema faza punjenja, a takoder je monohidrat....

    zanimaju me vasa iskustva, dali ima smisla kupovati taj Maximum Krea-Genic , ili kupiti obicni pure kreatin od pronutritiona(posto je jeftiniji a isti proizvod), i davati 400kn za 500g dok je pure kreatin 170kn 500g od pronutritiona... hvala
    Uzmi obicni monohidrat. Pusti prodavaca on hoce prodat samo.
    Jeftiniji je. Veca je vjerovatnost ako ga ispravno koristis da ce djelovat..
    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

    Comment


    • #3
      Re: Weider Maximum Krea-Genic vs pure creatin 100%

      Weider je inače preskup, ja ništa od njih ne kupujem.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Weider Maximum Krea-Genic vs pure creatin 100%

        Originally posted by kelly
        Weider je inače preskup, ja ništa od njih ne kupujem.

        dobro, to je, al pusti sad cijenu, pitam razliku , jel imas iskustva sa tim?

        Comment


        • #5
          Re: Weider Maximum Krea-Genic vs pure creatin 100%

          To ovisi od osobe do osobe, probaj obadva pa ćeš vidjeti kako na tebe djeluje. Kupiš prvo jedan (npr: monohidrat) pa kad potrošiš kupiš drugi (CEE). Nećeš znati dok ne probaš jer ne djeluje na svakoga isto.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Weider Maximum Krea-Genic vs pure creatin 100%

            Originally posted by kelly
            To ovisi od osobe do osobe, probaj obadva pa ćeš vidjeti kako na tebe djeluje. Kupiš prvo jedan (npr: monohidrat) pa kad potrošiš kupiš drugi (CEE). Nećeš znati dok ne probaš jer ne djeluje na svakoga isto.

            hvala

            Comment


            • #7
              Re: Weider Maximum Krea-Genic vs pure creatin 100%

              pio sam kreatin monohidrat po propisu sa fazom punjenja i sve.
              kasnije sam uzeo krea-genic ali u pilulama i super je.
              na mene je imo jace djelovanje i bolje rezultate.

              Comment


              • #8
                Re: Weider Maximum Krea-Genic vs pure creatin 100%

                Pure creatin od weidera nešto najbolje šta postoji ,prova sam i druge ali ni jedan nije ima ovakvo djelovanje.Inače 250 gr je 100 kn...
                Menky je napisao...
                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                Comment


                • #9
                  Re: Weider Maximum Krea-Genic vs pure creatin 100%

                  Originally posted by kelly View Post
                  Weider je inače preskup, ja ništa od njih ne kupujem.

                  Ma nije samo Weider skup.Večina proizvoda kod nas su puno skuplja nego u Europi i USA-i

                  Comment


                  • #10
                    Re: Weider Maximum Krea-Genic vs pure creatin 100%

                    Originally posted by kelly View Post
                    Weider je inače preskup, ja ništa od njih ne kupujem.

                    Potpisujem !!!
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment

                    Working...
                    X