Announcement

Collapse
No announcement yet.

Animal pack, ima li netko iskustva?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Animal pack, ima li netko iskustva?

    Pozdrav ekipa,zanima me ima li netko iskustva sa ANIMAL PACK preparatom,mislin ga uzet,i nesto san cita da je cak bolji od animal pumpa???Ako netko ima iskustva kakvo doziranje i kakvi su rezultati?

  • #2
    Re: Animal pack?????

    animal pack i pump nemaju nikakve veze.prvi ti je vitaminski kompleks u ogromnim dozama a drugi je NO proizvod. sam skontaj sta ti vise treba :P
    Eat,lift,sleep...repeat until massive.

    Comment


    • #3
      Re: Animal pack?????

      Na koji nacin djeluje Animal Pack?Cisto kao vitamin ili ima jos neke karakteristike?

      Comment


      • #4
        Re: Animal pack?????

        isto kao vitamin samo sto s njim dobijes svih 21 (valjda) tijelu potrebnih vitamina u puuuno vecim kolicinama nego neki "one a day".uostalom,sastav mozes provjeriti na animalpak stranici ili gdje vec ima za kupiti
        Eat,lift,sleep...repeat until massive.

        Comment


        • #5
          Re: Animal pack?????

          Dobro cita san komentare tipa preparat koji razvaljuje,kojeg svakako treba uzet,koji ti daje nenormalnu snagu i komentare slicnog sadrzaja,pa me zanima jesu to pricice ili je uistinu toliko dobar proizvod?

          Comment


          • #6
            Re: Animal pack?????

            nemam pravo govoriti jer nisam probao
            Eat,lift,sleep...repeat until massive.

            Comment


            • #7
              Re: Animal pack, ima li netko iskustva?

              Ima l ietko iskustva s ovim proizvodom? Mislio sam si ga uzet,ali brijem da je to proizvod samo za hard core ekipu
              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

              Comment


              • #8
                Re: Animal pack, ima li netko iskustva?

                Originally posted by VelikiBlek
                Ima l ietko iskustva s ovim proizvodom? Mislio sam si ga uzet,ali brijem da je to proizvod samo za hard core ekipu
                Mislis na njihov multivitamin ili Nitric Oxide?
                There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                Comment


                • #9
                  Re: Animal pack, ima li netko iskustva?

                  Multivitamin
                  Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Animal pack, ima li netko iskustva?

                    uzmi animal stack 2, kod mene drug je koristio, i mogu ti rec da je to mnogo vise od obicnih vitamina

                    "Ako ste ozbiljan dizač koji gleda da poboljša svoju snagu, performanse i težinu, onda je vrijeme da razmislite o novom Animal Stak 2.

                    Kao i svi ostali Animal proizvodi, Animal Stak 2 je širok dodatak isporučen u odvojenim pakovanjima.Svako pakovanje sadrži učinkovite doze jasnih i dokazanih sastojaka napravljene da na prirodan način vaše tijelo proizvodi anabolične grupe hormona."

                    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Animal pack, ima li netko iskustva?

                      Originally posted by VelikiBlek
                      Multivitamin
                      Multivitamin nisam provao, ali vjerovatno je dobar.
                      There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Animal pack, ima li netko iskustva?

                        narucio animal pak danas kad sam popio svih 11 tableta,nakon 20 min sam se osjecao odlicno ...preparat razvaljuje nije mi falilo snage na treningu

                        Comment


                        • #13
                          Re: Animal pack, ima li netko iskustva?

                          Daj neki link od tog proizvoda i koliko to košta ?
                          Menky je napisao...
                          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                          Comment


                          • #14
                            Animal pak

                            Momci kako vi uzimate pak ??

                            Comment


                            • #15
                              animal packs

                              bok ljudi zanima me cijela animalova serija proizvoda. pa ako itko ima odnosno zna gdje se mogu nabaviti svi. da mi javi. moze u inbox hvala
                              go hard or go home

                              Comment

                              Working...
                              X