Announcement

Collapse
No announcement yet.

Impact Whey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Impact Whey

    Mala pomoć:

    MyProtein Impact Whey Protein - za početak, da li je to dobar protein, ili da uzmem nešto bolje?


    http://polleosport.hr/proteini/Whey-...rotein-5000-g/

    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.
    Last edited by kelly; 21-09-16, 12:09.

  • #2
    Dobar je, best buy, i ja ga pijem.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Nije los, a kaj je najbolje jeftin je, pio sam ga do nedavno.

      Comment


      • #4
        Koncentrat ko i svaki drugi u tom rangu. Imas 82 posto proteina cca 5g bcaa okusa po želji a najjeftiniji na tržištu. I kelly ga pije di ces bolje preporuke. Definitivno best buy.

        Comment


        • #5
          Originally posted by rziberi View Post
          I kelly ga pije di ces bolje preporuke.
          ...................



          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Hvala lijepa na odgovorima. Uzet ću ga ziher. Usporedba s ovim: Isto 5 kg - 250 kn, Isplativo?

            Attached Files
            Last edited by kelly; 21-09-16, 13:10.

            Comment


            • #7
              +1

              ja samo myprotein koristim zadnjih 4-5godina, odkako se pojavio na trzistu kod nas.
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • #8
                Originally posted by Work Hard View Post
                Hvala lijepa na odgovorima. Uzet ću ga ziher. Usporedba s ovim: Isto 5 kg - 250 kn, Isplativo?
                To je kantica od 2,27 kg a ne 5 kg.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  My protein ubjedljivo najbolji i najisplativi.A ON sto se tice moje je misljenje da je malo precjenjen sto kvaliteta sto cijene.

                  Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

                  Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                  Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                  Comment


                  • #10
                    Imam pitanje vezano uz myprotein, Dali ste imali slicnih iskustva kao ovo: kupljeni proizvod ima 9.5 grama ugljikohidrata manje na 100 grama (znaci u tabeli) od onog sto pise na internetu gdje sam narucio.
                    Na netu pise 53.5 g, a na ovom koji mi je dosao 44 g.
                    Radi se o Impact Weight Gainer-u.

                    Comment


                    • #11
                      Moguce je da nisu isti,jer koliko sam ja vidio mijenjali su u zadnjih pola godine izglede vrece i cijele linije.Pa je moguce da na sajtu stoji nova ili stara tablica a kod tebe da je suprotna ovoj.

                      Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

                      Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                      Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                      Comment


                      • #12
                        Upravu si alexxx, nakon sto sam im napisao recenziju odgovorili su i obnovili podatke. Sad pise onako kako je i kod mene.

                        Comment


                        • #13
                          Još jedno pitanje u vezi gore navedenog proteina. Kupljen gore navedeni protein 5 kg bez okusa. Nemojte me držati za riječ, negdje sam pročitao da isti takav protein sa okusom daje manji postotak proteina pri mješanju i konzumaciji nego protein bez okusa!?! Da li ima istine u tome? Koliko sam skužio, arome i umjetni dodaci za okus smanjuju koncentrat proteina!?!
                          Last edited by Work Hard; 30-09-16, 13:05.

                          Comment


                          • #14
                            Ma samo konzumiraj ako je tvrdnja o aromama istinita to je neznatan procenat. Bitno je da se većina apsorbuje i da suplement radi svoj posao.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Work Hard
                              Još jedno pitanje u vezi gore navedenog proteina. Kupljen gore navedeni protein 5 kg bez okusa. Nemojte me držati za riječ, negdje sam pročitao da isti takav protein sa okusom daje manji postotak proteina pri mješanju i konzumaciji nego protein bez okusa!?! Da li ima istine u tome? Koliko sam skužio, arome i umjetni dodaci za okus smanjuju koncentrat proteina!?!
                              To je istina sto si procitao,ali su to toliko mala odstupanja da bi bila nesto znacajna.Ja isto pijem bez okusa tj.pio sam do skoro.Meni je sasvim ok.

                              Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

                              Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                              Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                              Comment

                              Working...
                              X