Announcement

Collapse
No announcement yet.

BCAA Plus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BCAA Plus

    Kupio danas MyProtein BCAA Plus (270 tableta - nek se nađe ) Frajer u Polleo Sportu mi veli da se pije 3 tablete na dan. Dok na pakiranju piše: "Konzumirati 3 tablete (2 - 4 x dnevno). Konzumirati prije, tokom i nakon treninga za maksimalnu učinkovitost."

    Kol'ko sam skužio po ovome, pije se 2 - 4 x dnevno. Znači, ako pijem 2 x dnevno, to je 6 tableta? Ili 3x dnevno, 9 tableta? Ili .... !? Malo mi je nejasno......

  • #2
    Uzimaj cca 10-15g BCAA.

    Comment


    • #3
      10 - 15 g???? Pa svaka tableta je 1 g. Po tome bi trebalo onda 10 - 15 tableta na dan!?!?! Malo previše, kaj ne.....
      Last edited by Work Hard; 11-12-16, 00:18.

      Comment


      • #4
        Nije previše, al' ako nisi koristio do sada oprobaj sa manje pa prati eventualne promjene i povećavaj/smanjivaj dozu. Sve je individualno. PS. Bolje da si uzeo u prahu.

        Comment


        • #5
          Originally posted by Rzami View Post
          Bolje da si uzeo u prahu.
          Misliš!? Radi brže apsorbacije?

          Comment


          • #6
            Upravo. Većinom svi "praškasti" suplementi su bolji izbor od svojih verzija u tabletama.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Rzami View Post
              Upravo. Većinom svi "praškasti" suplementi su bolji izbor od svojih verzija u tabletama.

              u konacnici dode na isto, razgradit ce se i jedan i drugi potpuno jednako u zeludcu...
              razlika je u jednostavnosti doziranja, i cijeni.

              puno je jednostavnije zmutit i popit 10-15grama nego popit toliko tableta.

              i prah je uglavnom za jednaku kolicinu uvijek jeftiniji.

              BTW. 10-15gr. da,
              cak i 20, 30, 40gr. jer tek onda ces imat prave benefite od bcaa.
              Doze od 3-4gr dnevno su price za djecu,
              radije prosipaj u skoljku ako ne mislis dozirat kako treba. =)

              Upravo to je problem sa bcaa,
              sto 99posto ekipe nema financ. mogucnosti dozirat kako treba,
              u tom slucaju nema ga potrebe ni koristit, jer nece radit posao koji treba!
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • #8
                Na to sam i mislio u konačnici odnos cijena i kvalitete proizvoda. Tableta je skuplja iz razloga što je u toj formi. Što se tiče doziranja to je individualna stvar i ima više ulaznih faktora. Naravno da je zbog svog sastava BCAA korisnija u većim količinama, ali i optimalne gramaže mogu biti dosta korisne za nekoga ko je ishranu posložio kako treba.

                Comment


                • #9
                  Nije meni problem piti toliko tableta (10-15 komada na dan kad vježbam), nego me frka da si ne opteretim želudac sa njima (ako uopće postoji ta mogućnost?).

                  Comment


                  • #10
                    Najbolje bi bilo da kreneš sa "preporučenom" dozom pa onda modificiraš po osjećaju, a BCAA se uzimaju i u daleko većim dozama pa ne vidim neki problem koje bi mogle napraviti za želudac.

                    Comment


                    • #11
                      Druže upravo zato i jesi dobio 270 tableta, to je i malo, jer obično stave da tablete imaju nenormalno nisku gramažu, u tvom slučaju 1g. Meni ispod 20g dnevno BCAA uopšte ne radi, nikakav efeakat nemam od njega. I naravno zbog ovoga je preporuka uzimati prah, jer je mnogo bolje i lakše za želudac.

                      Comment


                      • #12
                        Pozdrav ekipa
                        imate koju preporuku za okus bcaa???uzela bi rade one arome od myproteina sto imaju ..isplati se

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by pant3rica View Post
                          Pozdrav ekipa
                          imate koju preporuku za okus bcaa???uzela bi rade one arome od myproteina sto imaju ..isplati se
                          Uzmeš okus koji voliš.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            hahahhqha a znam al sam tako počela s proteinima ( kokos čokolada) not good :/ ..pa reko da provjereno pitam ..
                            akcije su brdo sada na str pa zato..me wanna use that

                            Comment


                            • #15
                              Ako nisi sigurna da ce okus koji uzimas da ti pase onda bolje uzeti neki standardni okus kao sto je samo cokolada i dr.
                              A mozes i sa probnim uzorcima da isprobas okuse.
                              Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                              Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                              Comment

                              Working...
                              X