Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dekstroza i kreatin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dekstroza i kreatin

    Znaci procitao sam clanak da kreatin ne napuhuje toliko sam nego zajedno s dekstrozom dosta napuhuje,pa onda dali za vrijeme punjenja uzimati dekstrozu poslje treninga.Clanak mi je ostao malo nedorecen zato što nisam mogao shvatit sta da napravim u tom trenutku.Pa mozete mi to malo bolje objasnit;znaci u fazi punjenja uzima se prije obroka s UH,ali dali onda piti desktrozu zajedno snjim ili je uopce ne piti tada.Ustvari moze mi itko objasnit cemu dekstroza sluzi,za nabijanje kalorija ili necemu drugome,pio sam je a ni sam nisam znao zasto.

  • #2
    Kreatin je najbolje uzimati u PWM, sa wheyom i dexom. Dex služi za nadopunu UH i za podizanje inzulina koji to sve sprema u stanice.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Ako te dex napuhuje, probaj maltodekstrin:

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Ili creatine uzimas samo sa vodom. Tako i tako je prakticki nebitno kada ga se uzima jer je to dodatak prehrani koji trazi zasicenje u misicima kroz duzi vremenski period. Uzeo ga prije ili poslije "gotovo" da je svejedno...ovisi o osobnoj preferenci. Ista stvar je i sa beta alaninom.

        Comment


        • #5
          Neznam prvo punjenje koje sam imao,uzimao sam po 25 do 30 grama dnevno i uzimao sam u 6 obroka kad kod bi stigao.Volim eksperimentirat tako da cu pokusat uzimat prije obroka sa ugljicima

          Comment


          • #6
            Samo udaraj kako zelis, samooo...vode pij puno i ja volim eksperimentirati i volio sam prije jos vise samo sada imam nekih razloga radi kojih moram to smanjiti i promjeniti prioritete

            Comment

            Working...
            X