Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

    Ovako kupio sam Power Mass Xtreme, e sada počeo sam ga konzumirati kako je navedeno za taj proizvod, želio bih dobiti masu ali treniram košarku da li to smeta možda? molio bih vas odgovor!

  • #2
    ovakva pitanja su svakodnevnica
    moj odgovor je nece biti mase, bez dobre ishrane,i treninga u teretani, sad sam procitao o proizvodu, to je kao neki gainer, ja bi rekao dosta neisplativa investicija al eto,
    jer ako mislis igrat kosarku i pit taj power max, i mislis nabildat se varas se
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Treniram ja aktivno već 2 mjeseca, dobio sam 5 kg, al me muči da uz košarku neće biti mase to sam i ja predpostavljao al bolje mi je pitati stručne osobe jer sam tek početnik

      Comment


      • #4
        ne idu kosarka i bb skupa, odredi si prioritete ; )

        Comment


        • #5
          ocete rec da ako je u kalorijskom visku nece dobivat na masi zato sto trenira kosarku??
          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

          Comment


          • #6
            Re: Proteini

            što nisi pitao prodavača za dozu i učestalost konzumacije proizvoda
            ja sam pio weider mega mass 2000 2 shakea dnevno u mjesec dana dobio 4 kile a obroci su mi tada bili bjedni manjak apetita i tak zato sam to i uzeo
            dok recimo imam poznanika pio je neki gainer i nije ni kile dobio

            Comment


            • #7
              Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

              nije svako isti....mada kosarka i bb ne idu..nema tu mase

              Comment


              • #8
                Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                Originally posted by KeLavra View Post
                ocete rec da ako je u kalorijskom visku nece dobivat na masi zato sto trenira kosarku??
                kombinacije nekih sportova, tipa bb i nogomet, bb i kosarka, ne idu skupa jer uz teske kosarkaske treninge koji su 5-6x tjedno ako je ozbiljan i teretanu tesko ce (ako uopce) natural vjezbac ostvarit znacajniji napredak u masi neovisno o suficitu , kako kazu nemozes ovce i novce

                Comment


                • #9
                  Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                  Originally posted by FEARiTseLF View Post
                  kombinacije nekih sportova, tipa bb i nogomet, bb i kosarka, ne idu skupa jer uz teske kosarkaske treninge koji su 5-6x tjedno ako je ozbiljan i teretanu tesko ce (ako uopce) natural vjezbac ostvarit znacajniji napredak u masi neovisno o suficitu , kako kazu nemozes ovce i novce
                  to stoji,ali od kud znas sta on zeli? i sam kaze da je vec dobio 5kg..znaci da je moguce i treba gurat do kud ide...
                  e sad ako misli bit pro bilder sa 100kg misica to ce bi čupavo...
                  ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                    naravno da ce dobit 5 kg kad ima 60 i pocne jest ali kakvih 5kg i koliko ce to dugo ic to je pitanje a odgovor je nece ic

                    Comment


                    • #11
                      Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                      Originally posted by FEARiTseLF View Post
                      ne idu kosarka i bb skupa, odredi si prioritete ; )
                      nemoj mu pobijat volju nek proba

                      Comment


                      • #12
                        Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                        pa svako je slobodan probat, ko sta je ocito u tvon primjeru

                        Comment


                        • #13
                          Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                          ja ne želim biti bilder sa 100 kg mišića, nego samo se želim malo udebljati, sada trenutno imam 85 kg, visok sam 206

                          Comment


                          • #14
                            Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                            Originally posted by LeBron View Post
                            ja ne želim biti bilder sa 100 kg mišića, nego samo se želim malo udebljati, sada trenutno imam 85 kg, visok sam 206
                            Pazi da se ne prebildaš, lako se ode iznad 100 kila mišića ako ne paziš...
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Re: Xtreme power mass - želio bih dobiti masu ali treniram košarku

                              Originally posted by LeBron View Post
                              ja ne želim biti bilder sa 100 kg mišića, nego samo se želim malo udebljati, sada trenutno imam 85 kg, visok sam 206
                              to sam i mislio....tebe hebe visina banderoviću radi sto si radio i do sad(ako si zaista dobio manje-više kvalitetnih 5kg)
                              ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                              Comment

                              Working...
                              X