Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gainer koliko dugo se smije uzimati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gainer koliko dugo se smije uzimati?

    Evo pitanje je jednostavno koliki dugi vremenski period smijem uzimati gainer. Tražim iskusnije članove da odgovore na ovo glasina i tračeva mi je pun kufer.

  • #2
    Re: Gainer koliko dugo se smije uzimati?

    Koliko kod hoćeš možeš ga uzimati..mjesecima,godinama...samo pitanje je dali postoji kvalitetnija zamjena za gainer?
    Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



    mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

    Comment


    • #3
      Re: Gainer koliko dugo se smije uzimati?

      Pa zna se da se gainer nesmije preko godine dana uzastopno uzimat zbog kolicine anabolika u njima. Naime, misici ti previse opterete kosti od prenaglog rasta pa moze doci do pucanja kostiju koje taj rast nestignu pratiti ocvrscivanjem. I pazi da nebi pretjerao s gainerom, sve preko 10kg cistih misica u mjesec dana moze biti smrtonosno I racunaj: 1g gainera = 20g misica, osim ako ga uzimas intravenozno, onda je 1g gainera = 40g cistih misica.

      Ja se iskreno nadam da ovo pitanje nije ozbiljno.
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #4
        Re: Gainer koliko dugo se smije uzimati?

        a koliko dugo se smije jest hrana?
        molim samo iskusne clanove da odgovore i svako spamanje ce bit sankcionirano my way.
        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

        Comment


        • #5
          Re: Gainer koliko dugo se smije uzimati?

          Originally posted by KeLavra View Post
          a koliko dugo se smije jest hrana?
          znači po ovom što si napiso mogu ga stalno koristit.
          ljudi iz mojih krugova poznanstva prečesto seru kad je u pitanju bilokakav prah, jer je sve to za njih kemija i štetno.
          očito sam budala kad povjerujem bilo što od tih gluposti.
          hvala!

          Comment


          • #6
            Re: Gainer koliko dugo se smije uzimati?

            Originally posted by pava View Post
            znači po ovom što si napiso mogu ga stalno koristit.
            ljudi iz mojih krugova poznanstva prečesto seru kad je u pitanju bilokakav prah, jer je sve to za njih kemija i štetno.
            očito sam budala kad povjerujem bilo što od tih gluposti.
            hvala!
            slobodno ti koristi i ne obaziri se na druge . Gledaj to kao hranu u tekućem obliku , ništa drugo . Svi mi primamo kritike od drugih zbog koristenja wheya jer neznaju sto je to zapravo .

            Comment


            • #7
              Re: Gainer koliko dugo se smije uzimati?

              Originally posted by Builty View Post
              slobodno ti koristi i ne obaziri se na druge . Gledaj to kao hranu u tekućem obliku , ništa drugo . Svi mi primamo kritike od drugih zbog koristenja wheya jer neznaju sto je to zapravo .
              hehe meni je danas neki lik u teretani drzao predavanje kako whey deblja , da mi badave vjezbanje ako cu to uzimati , heheh

              Comment


              • #8
                Re: Gainer koliko dugo se smije uzimati?

                sumnjam da neko gejner moze uzimati dugo,zbog njegove skupoće..pa zato mislim da je ovo pitanje malo poglupo..ak te bas zanima mozes ga uzimati čitavu godinu

                Comment


                • #9
                  Re: Gainer koliko dugo se smije uzimati?

                  Originally posted by natural View Post
                  sumnjam da neko gejner moze uzimati dugo,zbog njegove skupoće..pa zato mislim da je ovo pitanje malo poglupo..ak te bas zanima mozes ga uzimati čitavu godinu
                  ovisi di ga kupuješ i nije skup

                  Comment


                  • #10
                    Re: Gainer koliko dugo se smije uzimati?

                    Originally posted by pava View Post
                    ovisi di ga kupuješ i nije skup
                    kako nije skup..ovisi kakve kvalitete kupujess..ako neznas gejner se ne pije kao whey 30grama

                    Comment


                    • #11
                      Re: Gainer koliko dugo se smije uzimati?

                      Originally posted by Aronnax View Post
                      Pa zna se da se gainer nesmije preko godine dana uzastopno uzimat zbog kolicine anabolika u njima. Naime, misici ti previse opterete kosti od prenaglog rasta pa moze doci do pucanja kostiju koje taj rast nestignu pratiti ocvrscivanjem. I pazi da nebi pretjerao s gainerom, sve preko 10kg cistih misica u mjesec dana moze biti smrtonosno I racunaj: 1g gainera = 20g misica, osim ako ga uzimas intravenozno, onda je 1g gainera = 40g cistih misica.

                      Ja se iskreno nadam da ovo pitanje nije ozbiljno.


                      kontam da ću počet taj gejner intravenozno rokat, riješim kilu i mogu na mr.O izać sa 140kg
                      Chill bro

                      Comment


                      • #12
                        Re: Gainer koliko dugo se smije uzimati?

                        Originally posted by Soner View Post


                        kontam da ću počet taj gejner intravenozno rokat, riješim kilu i mogu na mr.O izać sa 140kg
                        kaj si lud oćeš da umreš ko svi ovi mladi bilder :OOOO

                        Comment


                        • #13
                          Re: Gainer koliko dugo se smije uzimati?

                          Originally posted by bilder18 View Post
                          kaj si lud oćeš da umreš ko svi ovi mladi bilder :OOOO
                          Ne možeš umrti od gejnera ako uzimaš dekstrozu uz njega, kužiš. Jer dekstroza napravi sigurnosni omotač oko svih unutarnjih organa, onda si i otporan na metke. Vidim ja da ti nisi pazio na satovima fiziologije :RazočaranSam:
                          Chill bro

                          Comment


                          • #14
                            Re: Gainer koliko dugo se smije uzimati?

                            Originally posted by natural View Post
                            kako nije skup..ovisi kakve kvalitete kupujess..ako neznas gejner se ne pije kao whey 30grama
                            pa naravno da se ne pije ko whey al neću ovdje o cjenama da ne dobim bananu

                            Comment


                            • #15
                              Re: Gainer koliko dugo se smije uzimati?

                              Neznam sve ispod 100g sam čuo da šteti srcu.Pogotovo u kombinaciji sa saunom.Tako da izbjegavam i saunu i gejnere u širokom luku.


                              Da nažalost nisam pratio.Filozofija je uvijek bila prvi sat,a zobene mi teško padnu na želudac pa sam taj sat uglavnom presjedio na školjci

                              Comment

                              Working...
                              X