Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li se pokazuju rezultati i dali mi je rano da pijem proteine (14 god)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pitanje u vezi proteina

    http://www.building-body.com/forum/t...lan%C4%8Devine
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Pitanje u vezi proteina

      ako imaš para pij!

      Comment


      • #18
        Re: Pitanje u vezi proteina

        @ibro10 Shvatam brate hvala puno
        @WTF Hvala ti puno brate razmislicu

        Comment


        • #19
          Re: Pitanje u vezi proteina

          a zasto sluze ovi iso 93 sensation jel to za definiciju posto imaju najvise proteina od svih 93%

          Comment


          • #20
            Re: Pitanje u vezi proteina

            Definicija ti veze nema s wheyem dragi moj. Dobra definicija je mali postotak masti, sta postizes sa sredjenom prehranom i puno puno cardia. Zasad poslusaj sta ti svi govore, treniraj, novac ulozi u bolju hranu a suplemente ostavi za dane kad budes razumia malo vise o zivotu i kad budes bia dovoljno strpljiv da procitas citavi forum prije postavljanja ijednog pitanja. Sritno

            Comment


            • #21
              Re: Pitanje u vezi proteina

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              Definicija ti veze nema s wheyem dragi moj. Dobra definicija je mali postotak masti, sta postizes sa sredjenom prehranom i puno puno cardia. Zasad poslusaj sta ti svi govore, treniraj, novac ulozi u bolju hranu a suplemente ostavi za dane kad budes razumia malo vise o zivotu i kad budes bia dovoljno strpljiv da procitas citavi forum prije postavljanja ijednog pitanja. Sritno
              wrong.! Sve se može srediti samo sređenom prehranom

              Comment


              • #22
                Re: Pitanje u vezi proteina

                A ti bas svugdi moras pametovat? Daj pokazi mi osobu koja je iskljucivo sredjenom prehranom dosla do definicije?
                Za topljenje masnih naslaga moras bit u kalorijskom deficitu, i ti pametan bi nama glupima savjetova da tijelu uskratimo prijeko potrebne hranjive tvari i energiju i da unesemo manje hrane nego je tijelu potrebno kako bi tako gubili salo. Zaboravljas samo da je to izgladnjivanje i tijelo tj. metabolizam ce se usporiti u sklopu naseg prirodnog mehanizma za prezivljavanje i nakon prestanka "dijete" ce se kile vratit. A da ne pricam kako ce misicna masa zapatit.

                Jedino rjesenje za definiciju je deficit postignut s puno cardia laganog intenziteta, ucinkovitije je, sigurnije i zdravije. Ne lupetaj gluposti jer nakon 1500 postova i nakon toliko vrimena provedenog na forumu cudi me da ovo pises, i sta je jos gore trujes pocetnike koji ne znaju. Definicija se postize sa puno truda i nema te osobe koja me moze uvjerit u suprotno.

                Sa dobrom i pazljivom prehranom jedino mozemo postic minimum "zamascivanja" pri nabacivanju misicnje mase, primjer ti je patrickstar recimo, ali to je potpuno drugaciji proces od topljenja sala. Procitaj ovo, pa onda ponovo procitaj forum jer ocito ti fali znanja pa mi se onda tek obrati. Hvala.

                Comment


                • #23
                  Re: Pitanje u vezi proteina

                  dragi.. definicija se postiže deficitom sam si reka.. kardio postoji iz par razloga a jedan od njih je za one ljude koi jednostavno nemogu malo jest koliko bi trebali pa rade sate kardija da naravno moraju više unjet hrane.. kardio je super al pretjerivanje je rizik na gubljenje teško stečenih mišića na masi.. druga stvar samim deficitom se može rješit cijela definicija.. to je super po mišiće.. nećeš skoro ništa mišića izgubit.. al problem je šta ćeš užasno malo jest i psiha će bit uništena i velika je vjerovatnost da ćeš puknit i sve poslat odakle su izašli.. i nažderat se sranja.. kao primjer.. mnogi profi bberi rade samo deficit.. al oni su ionako ormari koi i na definiciji jedu ko mi na masi =)..
                  Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                  R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                  <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                  Comment


                  • #24
                    Re: Pitanje u vezi proteina

                    Mi se ocito ne razumimo. Ja ne osporavan znacenje prehrane, prehrana je iznimno bitna na masi a na definiciji pogotovo. ali mislin da kardio igra kljucnu ulogu u topljenju masti.

                    Znaci ovako, recimo neka ti je cilj dobit cistu misicnu masu, s relativno sredjenom prehranom ces to i uspit, bez puno zamascivanja se moze dobit na masi i kardio nije potreban uz pametnu prehranu.

                    Ali kada ljudi govore da se oce izrezat, nije u pitanu 1% nego ljudi sa 15-20% zele na 10% bfa mozda i nize. znaci to je velik postotak i velika kolicina sala za topljenje. Odma u startu da iz rasprave uklonin profi bodybuildere, vidia san peru klancira s po metra udaljenosti i zeludac mi se okrenia, pa ima 20 kila viska i ti ces meni rec da on i ekipica pazljivom prehranom izgube tolike kolicina sala pred natjecanje. Clenbuterol ftw dragi Profi ekipa ima svoje razloge i oni su opravdani ali amater nema sta trazit tu. Ti ces meni rec da neko moze past s 20% bf na 10% samo i iskljucivo prehranom? Dakle bazalni metabolizam bi bia nekakva vrijednost koju nase tijelo treba da bi funkcioniralo, a ti savjetujes da unosimo manje od toga. Opet ponavljam kljucni dio: Tijelo na taj deficit reagira usporavanjem metabolizma i po zavrsetku te faze mrsavljenja ces imat jojo efekt koji ce ti vratit sve kile. I sam kazes da je za psihu tesko izdrzat puno vrimena u toliko krutom rezimu, pa koliko bi vrimena tribalo da padnes s 20% na 10% s tim rezimom?

                    Svi se boje gubitka mase... Ljudi jeste ikad culi za brzo hodanje?

                    Comment


                    • #25
                      Re: Pitanje u vezi proteina

                      Originally posted by Maximus1950 View Post
                      Mi se ocito ne razumimo. Ja ne osporavan znacenje prehrane, prehrana je iznimno bitna na masi a na definiciji pogotovo. ali mislin da kardio igra kljucnu ulogu u topljenju masti.

                      Znaci ovako, recimo neka ti je cilj dobit cistu misicnu masu, s relativno sredjenom prehranom ces to i uspit, bez puno zamascivanja se moze dobit na masi i kardio nije potreban uz pametnu prehranu.

                      Ali kada ljudi govore da se oce izrezat, nije u pitanu 1% nego ljudi sa 15-20% zele na 10% bfa mozda i nize. znaci to je velik postotak i velika kolicina sala za topljenje. Odma u startu da iz rasprave uklonin profi bodybuildere, vidia san peru klancira s po metra udaljenosti i zeludac mi se okrenia, pa ima 20 kila viska i ti ces meni rec da on i ekipica pazljivom prehranom izgube tolike kolicina sala pred natjecanje. Clenbuterol ftw dragi Profi ekipa ima svoje razloge i oni su opravdani ali amater nema sta trazit tu. Ti ces meni rec da neko moze past s 20% bf na 10% samo i iskljucivo prehranom? Dakle bazalni metabolizam bi bia nekakva vrijednost koju nase tijelo treba da bi funkcioniralo, a ti savjetujes da unosimo manje od toga. Opet ponavljam kljucni dio: Tijelo na taj deficit reagira usporavanjem metabolizma i po zavrsetku te faze mrsavljenja ces imat jojo efekt koji ce ti vratit sve kile. I sam kazes da je za psihu tesko izdrzat puno vrimena u toliko krutom rezimu, pa koliko bi vrimena tribalo da padnes s 20% na 10% s tim rezimom?

                      Svi se boje gubitka mase... Ljudi jeste ikad culi za brzo hodanje?
                      Osobno, znam puno natjecatelja koji izbjegavaju cardio da im ne bude kontraproduktivan. Postoji puno načina da se smanji BF i cardio nije najvažniji i najnužniji, nemoj pričati gluposti. Kada se radi defka za takmičenje, prehrana je najvažnijia i svkai obrok je od velike važnosti.
                      "Your body is your biggest artwork."

                      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                      Comment


                      • #26
                        Re: Pitanje u vezi proteina

                        Bilo je već rasprava na forumu o istoj temi.Cardio na definiciji.

                        Juka je shvatio poantu moga posta,a realno gledano svatko tko malo bolje o tome razmisli shvatiti će isto tako.

                        Zašto se nebi mogao samo prehranom izrezati.? Kakav jojo efekt,kakvo usporavanje metabolizma?

                        Nema toga ako znaš kako.Imam na definiciji 6-8 obroka.Odlično tempiranih i nutritivno gledano dnevno sam u deficitu 200-500kcal.Da možda će mi trebati dosta da se izrežem,ali mišiće neću gubiti.

                        Zašto bi onda ubacivao cardio ujutro koji mi je nepotreban.A i preko dana odradiš "cardio".

                        Comment


                        • #27
                          Re: Pitanje u vezi proteina

                          Cadio neki ubacuju možda par tjedana prije takmičenja na pola sata, nema potrebe više. Ako se pojedinac baš usvinjio kao krmača, to je druga stvar, ubacuje cardio po volji, ali i bez cardia će, ako zna što radi, izrezati se do kosti. SMiješno je tvrditi da je cardio najvažniji na defki, to zapravo uopće nema nikakve veze s ničim.
                          "Your body is your biggest artwork."

                          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                          Comment


                          • #28
                            Re: Pitanje u vezi proteina

                            Upravo to pokušavam cijelo vrijeme reći.Ako znaš znanje cardio je nepotreban.Sve možeš srediti utezima i prehranom.A to što netko ubacuje cardio to samo znači da voli malo više papati

                            Zato me nemoj napadati i počni čitati knjige,forum,portal.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Pitanje u vezi proteina

                              Pa to je klasičan mit: "Cardiom se skida salo."
                              "Your body is your biggest artwork."

                              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                              Comment


                              • #30
                                Re: Pitanje u vezi proteina

                                nista nije apsolutno pogotovo ne u BB.. al istina je da u teoriji neke stvari mogu biti bolje za naturalce vs unnatural.. no opet ima svugdje iznimaka..

                                Comment

                                Working...
                                X