Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li se pokazuju rezultati i dali mi je rano da pijem proteine (14 god)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li se pokazuju rezultati i dali mi je rano da pijem proteine (14 god)

    Napunio sam 14godina prije mjesec dana visok sam 1,70 tezak 62kg imam malo sala na stomak onako krupan sam imam i misicne mase ali imam malo sala na stomaku treniram kick box teretanu rijetko kad i sad da bi se izdefinisao rekli su mi da uzmem proteine iso 93 sensation uzeo sam njih i poceo da pijem sad moze li to sto da mi steti i ako prestanem da pijem splasnu li mi misici i poslije koliko kutija se vide promjene?

  • #2
    Re: Pitanje u vezi proteina

    ali iskreno da mi odgovorite

    Comment


    • #3
      Re: Pitanje u vezi proteina

      Nažalost nemam dobre vijesti.Loši su ti protejini možeš i umrijeti od njih.

      A inače rezultati su vidljivi nakon dvije i pol kutije

      Comment


      • #4
        Re: Pitanje u vezi proteina

        bit će ti oduzeta liva strana tila
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • #5
          Re: Pitanje u vezi proteina

          dobro zajebanti ne komentarisite pitam vas ozbiljno jer sam napunio 14godina pa pitam moze li da mi steti

          Comment


          • #6
            Re: Pitanje u vezi proteina

            Tražio si iskren odgovor.Ja ti odgovorio iskreno....

            Comment


            • #7
              Re: Pitanje u vezi proteina

              dobro ajde ja sam ozbiljno pitao niko nece da pomogne

              Comment


              • #8
                Re: Pitanje u vezi proteina

                Sve ti piše na forumu i portalu u milijun tema.Zar je tako teško kliknuti par puta prstekom i lupati malo po tipkovnici

                Comment


                • #9
                  Re: Pitanje u vezi proteina

                  dobro ali imam vise pitanja znaci dali se od ovih iso 93 sensation dobija definicija onda treniram samo kick box a neidem u teretanu rijetko kad dali se isto pokazuju rezultati i dali mi je rano da pijem to sa 14godina i splasnu li mi kasnije misici ako prestanem da pijem?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pitanje u vezi proteina

                    nece ti pasti misici kad prestanes piti ako budes unosio i ''dalje'' proteina koliko je potrebno i budes trenirao! proteini nisu samo whey i ta cuda,znaci trebas jesti! nemas nista samo od toga,a ovo je odgovoreno 1000000 puta na ovom forumu,potrazi!a vi ako necete nista pametno pisati ostali onda ne pisite nista il nemojte srat,vama je krivo sto su vas tako zajebavali pa sad vi hocete nekoga!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pitanje u vezi proteina

                      Frend imas 14 godina, ne trebaju ti suplementi nego treniraj i papaj kako treba, ti si u najboljim godinama kad se covjek razvija prema tome ako si malo salast pripazi na prehranu i nastavi trenirati i sve ce doci na svoje, i decki momak ima 14 godina i razumljivo je da sa 14 godina postavlja ovakva pitanja pa je besmisleno da komentirate provokacijski...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pitanje u vezi proteina

                        hvala ibro10 i WTF puno reko pitam posto sam kupio pa sta dal da pijem iso sensation 93 ili ne?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pitanje u vezi proteina

                          Originally posted by ibro10 View Post
                          nece ti pasti misici kad prestanes piti ako budes unosio i ''dalje'' proteina koliko je potrebno i budes trenirao! proteini nisu samo whey i ta cuda,znaci trebas jesti! nemas nista samo od toga,a ovo je odgovoreno 1000000 puta na ovom forumu,potrazi!a vi ako necete nista pametno pisati ostali onda ne pisite nista il nemojte srat,vama je krivo sto su vas tako zajebavali pa sad vi hocete nekoga!
                          +1

                          To sve potjerati treba, bas mi loše dođe od suvislih komentara... ( nemas ih sto viditi - a pamet na vrhuncu)

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pitanje u vezi proteina

                            Originally posted by Najjaci View Post
                            hvala ibro10 i WTF puno reko pitam posto sam kupio pa sta dal da pijem iso sensation 93 ili ne?
                            Nista lose od njih ti se nece dogoditi ali moje osobno misljenje je da posto imas tek 14 godina samo malkice pripazi na prehranu i nastavi junački trenirati, ne zamaraj se nikakvim suplementima, samo jedi jedi i jedi ali kvalitetno! (procitaj forum za prehranu)
                            http://www.building-body.com/forum/f...po%C4%8Detnici

                            Hoces li ih nastaviti piti to je tvoja stvar izbora

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pitanje u vezi proteina

                              pametnije ti je te pare uloziti u jaja,rizu,piletinu i tako dalje i tako dalje! uglavnom sve ti pise,samo se malo potrudi! a ako se hoces definirati,mada slabo kg imas za to,trebas trcati i trcati! al nema od toga nista ako je se burek pojeo prije i pizza ce posle,kuzis??

                              Comment

                              Working...
                              X