Announcement

Collapse
No announcement yet.

1x Svaka Misicna Skupina?! SAIS program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1x Svaka Misicna Skupina?! SAIS program

    pozz,
    e ovako, dođe mi danas u teretani frajer i tako priča sa mnom o programima vjezbanja i ja mu pokazem ovaj po kojem ja radim (http://www.building-body.com/SAIS-trening-program.html) - radi se o SAIS programu. Ugl, bitno je to da u tom programu svaku mišićnu skupinu odradiš jednom tjedno, s tim da sam ja povecao broj serija kod svake vjezbe za 1 tako dami bude malo zanimljivije KAŽE MENI TAJ LIK da bih trebao raditi svaku mišićnu skupinu dva puta tjedno i da to zguram u 4 dana treniranja, jer je kao ovaj program za curice i pocetnike i da cu puno bolje napredovati ako budem radio sve 2x.

    Ja sam malo razmisljao i to znaci da bih imao dva treninga (1. prsa, biceps i ramena; 2. leđa, triceps i noge) i da to kombiniram kroz pon, uto, čet i petak. Mene zanima sad što je s odmorom i da li je to uopće produktivan način s obzirom da bi mi ovakav trening morao trajati minimalno 90 minuta (da ne spominjem još vjezbe za trbusne i ostale stvari)???

    Inace radim na masi i trudim se da mi trening traje sat vremena max, za sada sam zadovoljan napretkom, dobio sam nekoliko kg i tako sve u svemu ne izgledam si lose. Dal bih mogao preci na takav trening ili da se drzim jos uvijek ovog svog? Imam 180 i 75kg.

  • #2
    Re: 1x Svaka Misicna Skupina?! SAIS program

    taj lik je idiot..
    slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

    Comment


    • #3
      Re: 1x Svaka Misicna Skupina?! SAIS program

      Malo.zesci tenkre
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment


      • #4
        Re: 1x Svaka Misicna Skupina?! SAIS program

        zasto bi bio kreten?
        ja sam par mjeseci radio prema trening programu Lazara Angelova... PRSA / LEĐA-TRAPEZ / RAMENA-TRBUH / BICEPS-TRICEPS / NOGE
        i također sam radio vjezbe koje on preporucuje i kroz određeno razdoblje sam shvatio da uopce ne napredujem kako zelim..
        puno bolji napredak ostvarim ako treniram PRSA-BICEPS / LEĐA-TRICEPS / RAMENA-TRBUH / NOGE
        razmaci između treninga pojedinih skupina su kraći i napredak mi je vidno bolji....

        tako da jednostavno treba probati sve pa vidjeti...
        Last edited by pekizggs; 26-02-12, 00:39.
        There is a price to pay for everything you gain.

        Comment


        • #5
          Re: 1x Svaka Misicna Skupina?! SAIS program

          a ja ne znam, svi trube kako je kao optimalno jednom tjednu proci kroz sve misicne skupine, i onda mi dođe frajer i totalno me ubije u pojam kako je pravi napredak moguc samo ako derem sve 2x... doduše i ne izgleda mi nešto nabildano, čak mi ne izgleda uopće kao netko tko ide u teretanu al svejedno čovjek je 100% siguran. SVAŠTA!

          nisam ga poslusao al sam svejedno promjenio trening, pa evo s cim pocinjem slijedeci tjedan: (ovo je link teme koju sam otvorio u vezi ovog)
          http://www.building-body.com/forum/t...rogram-za-MASU

          Comment


          • #6
            Re: 1x Svaka Misicna Skupina?! SAIS program

            ne slusaj savjete bilo koga i ne dopusti da te to demotivira.

            Ako ti odgovara trening koji radis i iako uocavas napredak, drzi se toga
            Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

            Comment

            Working...
            X