Announcement

Collapse
No announcement yet.

cyber- trening misljenje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cyber- trening misljenje

    Evo ovako, idem 2 puta sedmicno u teretanu, treci put ne idem jer tesko stizem ali radim po ovome planu (pisacu i sprave,nadam se da cete se snaci):

    1. DAN (Grudi,biceps,donja ledja,trbusnjaci) :
    Incline press (4 serije x 10 ponavljanja)
    Supine press (4 s.x 10)
    Butterfly (4x10)
    Biceps machine (4x10)
    Cross machine (4x10)
    Bucice (4x10)
    Back extension (4x15)
    Abdominal machine (4x15)
    Twist machine (4x15)

    2. DAN (Ledja, triceps, donja ledja, trbusnjaci)
    Lat pul down (4x10)
    Rowing machine (4x10)
    Assisted chine (4x10)
    Seated triceps (4x10)
    Cross machine (4x10)
    Cross machine (konopac) (4x10)
    Back extension (4x15)
    Abdominal machine(4x15)
    Twist machine (4x15)

    3.DAN (Noge,ramena,donja ledja,trbusnjaci)
    Leg press (4x10)
    Leg extension (4x10)
    Leg curl (4x10)
    Vertical press (4x10)
    Bucice(letenje) (4x10)
    Back extension (4x15)
    Abdominal machine (4x15)
    Twist machine (4x15)

    Zanima me sta mislite o ovom planu treninga, poceo sam ici u teretanu prije 2 mjeseca? Cilj mi je neka definicija, da se malo zategnem i eventualno dobijem koju kilu ali da to sve fino izgleda. Visok sam 180 cm, tezak 70 kg.

  • #2
    Re: cyber- trening misljenje

    definicija se radi u kuhinji...a tebi treba mase koliko vidim,a ne definicije..

    Comment


    • #3
      Re: cyber- trening misljenje

      ne bi mi smetalo da dobijem koju kilu ali definicija me vise interesuje, mozes li reci sta mislis o ovom planu treninga ?

      Comment


      • #4
        Re: cyber- trening misljenje

        program mi se čini u redu ali pokušaj nekako da ideš bar triput tjedno...ali ne kužim te...tebi treba bar 10 kg mase,premršav si za defku...a nemože se oboje istovremeno...kakva ti je uopće prehrana?

        Comment


        • #5
          Re: cyber- trening misljenje

          Originally posted by Šjor Bepo View Post
          program mi se čini u redu ali pokušaj nekako da ideš bar triput tjedno...ali ne kužim te...tebi treba bar 10 kg mase,premršav si za defku...a nemože se oboje istovremeno...kakva ti je uopće prehrana?
          nisam htio spominjati ishranu jer u pravilima pise kako za to ima podforum a pazim na ishranu dosta, ne pijem gazirano, ne jedem brzu hranu skoro nikako, za dorucak jedem jaja, pahuljice, plazmu, kako kad... pijem dosta mlijeka, jedem puno kuhane hrane i mesa, s obzirom da imam 15 god ne zelim uzimati proteine niti neke dodatke ishrani a i bojim se raditi na masi jer se bojim da ce se samo pretvoriti u salo a svjestan sam da bih mogao sa svojom visinom imati jos 10-15 kg, samo me brine gdje ce te kile otici

          Comment


          • #6
            Re: cyber- trening misljenje

            ne kuzis da nemas sto definirati ako nemas mase , jedino kosti .. ako se pravilno hranis ne boj se da ces imati sala , vjeruj mi ..

            Comment


            • #7
              Re: cyber- trening misljenje

              "s obzirom da imam 15 god ne želim uzimati proteine".......svaka čast,samo nastavi tako...hahaha!

              Comment


              • #8
                Re: cyber- trening misljenje

                Evo da naučiš šta su proteini:

                http://www.building-body.com/forum/t...lan%C4%8Devine
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: cyber- trening misljenje

                  sigurno ode fali mase, ako te strah nabivat kvalitetne kilograme uz dobru ishranu i trening, ovo nije za tebe, mozes imat dobro fitness tijelo i od sklekova,malo trbusnjaka i trcanja, utezi su ti bespotrebni, ipak mi ode svi gledamo iz bodybuilding perspektive, a sve mase ispod +10,15 kg na zadnje dvi decimale visine su balerine..

                  Comment


                  • #10
                    Re: cyber- trening misljenje

                    Originally posted by Šjor Bepo View Post
                    "s obzirom da imam 15 god ne želim uzimati proteine".......svaka čast,samo nastavi tako...hahaha!
                    izvini molim te, ti si najpametniji, jednostavno smatram da mi je rano da sa 15 godina uzimam ista sem "normalne" hrane, a hvala kelly procitacu ovo, ma mislio sam na bilo kakve dodatke ishrani sto sam i napisao, ja to gledam vise kao "hemiju" nego kao nesto prirodno a posto se ne bavim profesionalno ni ozbiljno BBom mislim da mi to zaista nije neophodno... a naravno da bi i meni bilo drago dobiti jos kila i imati fino definirane misice ali ne mogu to preko noci postici, uostalom ovdje sam prvenstveno htio saznati sta mislite o treningu ali hvala na ostalim komentarima, dobro je znati

                    Comment


                    • #11
                      Re: cyber- trening misljenje

                      Originally posted by cyber View Post
                      izvini molim te, ti si najpametniji, jednostavno smatram da mi je rano da sa 15 godina uzimam ista sem "normalne" hrane, a hvala kelly procitacu ovo, ma mislio sam na bilo kakve dodatke ishrani sto sam i napisao, ja to gledam vise kao "hemiju" nego kao nesto prirodno a posto se ne bavim profesionalno ni ozbiljno BBom mislim da mi to zaista nije neophodno... a naravno da bi i meni bilo drago dobiti jos kila i imati fino definirane misice ali ne mogu to preko noci postici, uostalom ovdje sam prvenstveno htio saznati sta mislite o treningu ali hvala na ostalim komentarima, dobro je znati
                      ni sam neznas koliko u biti neznas nista
                      Pocivao u miru Bozjem

                      22.12.1984 - 20.12.2012

                      __________________________________________________ ___________________________

                      mentor: Sasa Draskovic

                      Comment


                      • #12
                        Re: cyber- trening misljenje

                        Originally posted by cyber View Post
                        izvini molim te, ti si najpametniji, jednostavno smatram da mi je rano da sa 15 godina uzimam ista sem "normalne" hrane, a hvala kelly procitacu ovo, ma mislio sam na bilo kakve dodatke ishrani sto sam i napisao, ja to gledam vise kao "hemiju" nego kao nesto prirodno a posto se ne bavim profesionalno ni ozbiljno BBom mislim da mi to zaista nije neophodno... a naravno da bi i meni bilo drago dobiti jos kila i imati fino definirane misice ali ne mogu to preko noci postici, uostalom ovdje sam prvenstveno htio saznati sta mislite o treningu ali hvala na ostalim komentarima, dobro je znati
                        Pa nema ti veće kemije od mlijeka koje piješ, kako se toga ne bojiš?
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: cyber- trening misljenje

                          limač posjeti forum za videoigrice,ovdje ti baš nije mjesto....i čuvaj se da ti ne sipaju "proteine" u fantu....

                          Comment


                          • #14
                            Re: cyber- trening misljenje

                            Originally posted by remode View Post
                            ni sam neznas koliko u biti neznas nista
                            huhu,ovakve rijeci je mogao izgovoriti samo Sokrat,cestitaam

                            Comment


                            • #15
                              Re: cyber- trening misljenje

                              kakva hrpa *****a od kojih nema koristi... lijepo sam pitao sta mislite o treningu a niko ni u jednom postu nije ni spomenuo trening, koliko puta trebam napisati DA SE NE ZELIM BAVITI OZBILJNO BBom i da mislim da sam premlad za ikakve gluposti poput toga, zelim samo normalno trenirati i jedem dosta zdravo ...ali nije bitno, ovdje je nekima izgleda samo cilj da oni pokazu sta su oni od teorije naucili pa da ispadnu pametni.a ti REMODE - ni sam ne znas koliko si nepismen
                              molim da neko obrise temu

                              Comment

                              Working...
                              X