Announcement

Collapse
No announcement yet.

NAJBOLJI 3+1 trening ikada...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NAJBOLJI 3+1 trening ikada...

    puno pokusavas, dok si dobar s PHAT-om po meni zadrzi ga - onda mjenjaj

    ''dont fix what's not broken''
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: NAJBOLJI 3+1 trening ikada...

      Originally posted by TripleZ View Post
      haha, suti sad kad vide slike hardstyle-a bice ludilo, svi na nekim high volume programima (nadam se da mu dobro ide )
      evo da kazem par dojmova...vjezbe nisam radio kao sto su navedene, nego one koje sam inace radio i koje znam da mi odgovaraju (stvar individualnosti), sto se tice br. serija, intenziteta i volumena, to sam si isto prilagodio, nista prenaglo u pocetku, iz tjedna u tjedan sam dodavao pokoju seriju/vjezbu vise, ali ovaj tjedan se vracam na split 4x tjedno, razlog je taj sto mi se sprzio CNS, zglobovi jednostavno ne prate i ne osjecam se najbolje, svaki trening sam odrađivao vrlo fokusirano s kvalitetnim mm-om, nije bilo nekih strasnih upala sto me ugodno iznenadilo, ali eto, kao sto sam naveo, tako je, kako je...moram napomenuti ostalima da sam vecinu bio u deficitu osim zadnjih 10 dana cisto da vidim hoce mi veca kolicina hrane pomoci i malo me izvuci iz "rupe", ali 0 bodova, idem se sad opet malo osvjezit na splitu pa vjerojatno opet ubaciti 3+1 kad mi se energija vrati u normalu
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: NAJBOLJI 3+1 trening ikada...

        joj srcani me strefio kad sam vidio da si komentarisao



        sta je tu je, probaj na masi


        jeli se nisi osjecao dobro i padale su brojke, ili se nisi osjecao dobro i ipak si dizao dobro ?
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: NAJBOLJI 3+1 trening ikada...

          Originally posted by TripleZ View Post
          joj srcani me strefio kad sam vidio da si komentarisao



          sta je tu je, probaj na masi


          jeli se nisi osjecao dobro i padale su brojke, ili se nisi osjecao dobro i ipak si dizao dobro ?


          def. cu se time pozabaviti na masi, ali uskoro cu mu opet dat priliku, no homo

          dizao sam i mrvicu bolje, al jbg
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: NAJBOLJI 3+1 trening ikada...

            meni ide fino na PHAT, jeste da ima i tih ''simptoma pretreniranosti'' ali hem dobijam masu hem dizem brojeve, tako da sve oke

            danas uradio 135 kg 3x5 na prednjem cucnju, a krenuo sam negdje od 80-90 ja mslm


            uvijek sebi govorim '' sljedeca sedmica deload'' ali nikad da stvarno uradim
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • Re: NAJBOLJI 3+1 trening ikada...

              Nekužim zašto je ovdje napisano da se ne radi zajedno leđa/biceps, kad je ovdje sasvim drugačije napisano. http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=125 I kome da sad neki početnik koji se prvi put s tim susreće vjeruje? Previše je tu filozofiranja.
              Last edited by mile; 06-02-13, 21:35.

              Comment


              • Re: NAJBOLJI 3+1 trening ikada...

                Originally posted by mile View Post
                Nekužim zašto je ovdje napisano da se ne radi zajedno leđa/biceps, kad je ovdje sasvim drugačije napisano. http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=125 I kome da sad neki početnik koji se prvi put s tim susreće vjeruje? Previše je tu filozofiranja.
                ne vjeruj nikome nego gledaj u obrazlozenje iza odredjenog stava i kakav to uticaj ima na tvoje tijelo
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: NAJBOLJI 3+1 trening ikada...

                  Originally posted by mile View Post
                  Nekužim zašto je ovdje napisano da se ne radi zajedno leđa/biceps, kad je ovdje sasvim drugačije napisano. http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=125 I kome da sad neki početnik koji se prvi put s tim susreće vjeruje? Previše je tu filozofiranja.
                  Može se raditi leđa i biceps, a možeš i leđa i triceps. Probaj oboje pa vidi šta ti bolje odgovara.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Re: NAJBOLJI 3+1 trening ikada...

                    trenutno mjesec dana radim 3+1 trening i totalni je vrh. jedino kaj ja radim prsa-triceps, leđa-biceps, ramena-noge. listove ubacujem kak mi dođe svaki trening mijenjam vježbe (bb-db-bodyweight) i snaga i masa dobro napreduju.

                    Comment


                    • Re: NAJBOLJI 3+1 trening ikada...

                      Jel može koji savjet...

                      Radio sam do sada P90X , neznam jesi li čuo za taj program... I treniram Muay Thai...(3 dana muay thai tjedno i 3 dana P90X , nedjelja odmor)...

                      Pa sam od danas krenuo u teretanu(prvi put) , krenuo sam s ovim programom... Jel to pametno krenuti s ovim programom jel ima naprednijih malo stvari vidim , ali čini mi se da ga mogu podnijet?

                      Krenuo sam s leg day-om(jer smo jučer u P90X zadnji dan radili ruke i ramena...)
                      Uglavnom na Leg Press , Leg Extension sam radio s 40 kg , neznam jel to malo za početnika ili taman(jel do kraja treninga sam ubio noge ,sad ih počinjem pomalo osjećat xD)? Jer vidim da uspijem napraviti sve tri serije sa 8-10 , zadnje budu teže ali mogu(jel zadnja serija treba biti ono na izmaku snage?)... Malo me **** to s težinama jer nisam radio do sada...(npr. Bench neznam s koliko da krenem npr. 20-30 kg? , jer ako neuspijem nema me ko dočekat jer radim sam)...

                      Comment

                      Working...
                      X