Announcement

Collapse
No announcement yet.

moj program molim savjet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • moj program molim savjet

    evo ovako krecem sa ovim program pa da vidim šta mislite dali je to ok ili previše mozda

    pon prsa
    bench press
    kosi bench bucicama
    kontrakosi bench



    uto leđa
    v bar pull up
    inverted row
    uski i široki latpulldown




    sri ramena
    shoulder press sa bucicama
    shoulder press iza glave
    lateral raise
    rear delt fly



    čet pauza



    pet prsa
    bench press sa bucicama
    razvlacenje na kosom i kontrakosom benchu
    dips



    sub leđa uski i široki zgibovi

    hvala unaprijed na odgovoru
    Last edited by pancho66; 31-01-13, 17:29.

  • #2
    Re: moj program molim savjet

    building-UPPERbody.com
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: moj program molim savjet

      TripleZ ti oce reci da ne smijes zanemarivati noge , jer bez njih "nema" mase ..

      Comment


      • #4
        Re: moj program molim savjet

        imam dosta problema sa koljenom pa mi se neda riskirati,radio sam par tjedana noge i odma sam osjetio povecanje bolova u koljenu,šta mislite opcenito je to ok složeno

        Comment


        • #5
          Re: moj program molim savjet

          Za velike misicne skupine se preporucuje 4-5 vjezbe (ne nuzno) , a za male 2-3. A gdje ti je biceps/triceps?

          Comment


          • #6
            Re: moj program molim savjet

            radim po 7 do 8 serija,a ruke mi rastu i ovako odlicno tako da nema potrebe ubacit ruke

            Comment


            • #7
              Re: moj program molim savjet

              Bolovi u koljenu, imam i ja problema sa koljenom, mislim imao. Odakako sam 'na čučnju' ništa, msm samo quad raste. Inače lijek za bolno koljeno su jaki mišići nogu. Ja kada sam krenuo sa čučnjem radio sam ga sa 40kg i imao sam bolove u koljenu, sada sam na 85 a koljeno nikada bolje.

              Comment


              • #8
                Re: moj program molim savjet

                operira oba radim cucanj ali max 100kg,je misici su kljucni
                Menky je napisao...
                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                Comment


                • #9
                  Re: moj program molim savjet

                  Evo buduci da se raspravlja o koljenima pa da se i ja ubacim ako pokretač teme nema sto protiv?
                  Ja isto imam bolove u koljenima ali ne na treningu- nego nakon treninga- bol koja se javlja iz cista mira sjedim/setam/idem na stepenice. Jucer me na zagrijavanju bolilo cak i pri voznji bicikla sto inace nije slučaj.
                  Dok. kaze da je koljeno zdravo da je jedini problem s prenaprezanjima ligamenata, ne dizat terete, samo bicikl i to je to- jbg.-ja ga opet radim ali od zadnjeg treninga nogu- prije 2 dana- bolovi su cesci pa se i ja dvoumim da li ih privremeno izbacit ?? ili ako netko od vas tko je vec to prosao moze dat neki program za noge koji je radio, koje vjezbe i kojim redom?
                  Mislim da bi to i pokretacu teme moglo posluzit?
                  A sto se tice treninga-Mislim da je ovo dovoljno vjezbi po m.grupi (bar meni) ali hvale osim nogu s listovima i vjezbe za d.dio leđa i trbuh, tj-za sve ispod nivoa prsa i latsa sto je puno vise od polovice mišića
                  MYPROTEIN

                  Comment


                  • #10
                    Re: moj program molim savjet

                    napravio sam ispravak treninga pa mislim ubacit noge u čet,samo to je onda 6 dana u komadu da nije previse

                    Comment


                    • #11
                      Re: moj program molim savjet

                      Originally posted by pancho66 View Post
                      napravio sam ispravak treninga pa mislim ubacit noge u čet,samo to je onda 6 dana u komadu da nije previse
                      Ja bih ti preporucio da izbacis trening u subotu , tj. da na dan kad radis leda ubacis vise vjezbi , ajmo reci 5 vjezbi za leda tako da ga ih dobro pogodis , i neces trebati taj dupli trening ..

                      Comment


                      • #12
                        Re: moj program molim savjet

                        u subotu radim doma zgibove na vratilu ono nekih 16 serija pa i nije neki hardcore trening,a šta misliš da ubacim ramena u petak sa prsima pa si uzmem srijedu off

                        Comment


                        • #13
                          Re: moj program molim savjet

                          pon - prsa
                          greška - toliko potisaka na istom treningu... ne možeš trenirati poput profi bildera na kemiji i aditivima nego je dovoljan potisak i razvlačenje sveukupno za prsa 10 serija

                          uski i široki pull down na istom treningu bespotrebno uski inače više pogađa istgne mišić itd.

                          shoulder press iza glave nije bilderska vježba, redovito povrijedi rotacijsko hvatište ramena i tu vježbu treba izbrisati iz programa treniranja... drugo ovim treningom definitivno ćeš s epretrenirati i ne predovati 3 dana za redom treniraš ramena indirektno i direktno...

                          split je koma baš...

                          p.s. vidim što pokušavaš - poboljšati gornji dio tijela....

                          izvini na kritikama no ovo je program teška koma... prošao bi kod profi bildera...

                          Comment


                          • #14
                            Re: moj program molim savjet

                            Preporučio bih http://www.building-body.com/forum/t...m-by-Titan-Gym

                            Comment


                            • #15
                              Re: moj program molim savjet

                              nikad raditi i ravni i kosi bench na istom treningu... nepotrebno toliko potisaka

                              Comment

                              Working...
                              X