Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zašto ne napredujem?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zašto ne napredujem?

    http://nutricionizam-fitness.blogspo...faultvmlo.html

    evo jedan moj tekstić koji će možda nekima proširiti vidike oko treninga u teretani. Možda nađete kakav koristan savjet, možda ne.

  • #2
    Re: Zašto ne napredujem?

    Lijepo si se potrudio.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Zašto ne napredujem?

      Vrhunski! Jako mi se sviđa tvoj način razmišljanja

      Comment


      • #4
        Re: Zašto ne napredujem?

        treba jedan period samo snagu, pa malo cistu hipertrofiju, pa malo pump, pa period gdje sve pomjesamo(PHAT ili neki drugi hibrid) i napretka nece izostati.
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #5
          Re: Zašto ne napredujem?

          DObro kaže staragarda. Ja sam prije isto se čudio kako sam odjednom stao. Onda sam skužio da pola godine radim s istim težinama i neznatno većim brojem ponavljanja. Onda je krenuo 5x5 i nakon tog sam prestao ić u gym al sad (nakon 2-3 god) mislim da se opet idem vratit i počet ću s nekim treningom koji će ić svaku seriju do otkaza (nakon što se "ufuram") neću brojat ponavljanja ali serije neće bit preko 4-5 čisto da malo promijenim pristup

          Comment


          • #6
            Re: Zašto ne napredujem?

            Originally posted by FrenkZejn View Post
            DObro kaže staragarda. Ja sam prije isto se čudio kako sam odjednom stao. Onda sam skužio da pola godine radim s istim težinama i neznatno većim brojem ponavljanja. Onda je krenuo 5x5 i nakon tog sam prestao ić u gym al sad (nakon 2-3 god) mislim da se opet idem vratit i počet ću s nekim treningom koji će ić svaku seriju do otkaza (nakon što se "ufuram") neću brojat ponavljanja ali serije neće bit preko 4-5 čisto da malo promijenim pristup
            Kako misliš neznatno većim brojem ponavljanja? Valjda se rade ponavljanja do neke granice, a težine idu gore...

            Comment


            • #7
              Re: Zašto ne napredujem?

              Ma sjećam se da sam zadnji period prije "napuštanja" gym-a uvijek u zadnjoj seriji pokušao dva ponavljanja više i to u svim vježbama. Jbg, isprobavao sam raznorazne kombinacije Sad se dvoumim između Regovog 5x5 ili klasičnog splita dok još ne započnem period treniranja

              Comment


              • #8
                Re: Zašto ne napredujem?

                Originally posted by staragarda View Post
                treba jedan period samo snagu, pa malo cistu hipertrofiju, pa malo pump, pa period gdje sve pomjesamo(PHAT ili neki drugi hibrid) i napretka nece izostati.
                Sad cu drug probat neki za snagu 5x5 dobro si me napomenuo hehe

                Comment

                Working...
                X