Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zanimaju me mišljenja, ići još na defku ili krenuti polako s masom? Slike.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanimaju me mišljenja, ići još na defku ili krenuti polako s masom? Slike.

    1080266_577404815634780_2104804914_n.jpg

    Zanimaju me mišljenja
    ići još na defku ili krenuti polako s masom?

  • #2
    Re: masa ili jos malo definicije?

    Ako je sadašnja ova slika s desne strane, radi masu!

    Comment


    • #3
      Re: masa ili jos malo definicije?

      je,da
      ova zadnja
      to je kraj defke
      trajalo je otprilike 3 mj
      izgubio oko 5 kg i preko 10 cm u struku

      Comment


      • #4
        Re: Zanimaju me mišljenja, ići još na defku ili krenuti polako s masom? Slike.

        Hm.... ti si skinny fat... Nemaš baš neku hormonsku podlogu. Koliko imaš godina? Brijem da si mlad, 15, 16. Ili si mlad, ili je genetika jako loša. Osobno bi iša na masu, s tim da bi pazia šta jedem jer po ovom šta vidim, imaš dosta estrogena i sklon si nakupljanju vode i sala. Dakle, čista masa, kompleksne vježbe, puno bjelančevina.

        Comment


        • #5
          Re: Zanimaju me mišljenja, ići još na defku ili krenuti polako s masom? Slike.

          Zapravo cu sad 19 godina haha
          je da
          genetika mi je loša,pogotovo kosti i to
          imam povišeno lijevo rame i još tisuću takvih stvari

          mislio sam počet sa oko 150 g UH pa dizat
          i jest što više riže kao izvor UH,jedino raženi kruh u školi
          i ostat na oko 200 g proteina

          Comment


          • #6
            Re: Zanimaju me mišljenja, ići još na defku ili krenuti polako s masom? Slike.

            Originally posted by Kahn View Post
            Hm.... ti si skinny fat... Nemaš baš neku hormonsku podlogu. Koliko imaš godina? Brijem da si mlad, 15, 16. Ili si mlad, ili je genetika jako loša. Osobno bi iša na masu, s tim da bi pazia šta jedem jer po ovom šta vidim, imaš dosta estrogena i sklon si nakupljanju vode i sala. Dakle, čista masa, kompleksne vježbe, puno bjelančevina.
            A kako se riješava te vode? Ja znam samo za kalij-natrij. Znam da treba što manje soli unosit, i što više vode trpat u sebe da ne budeš vodenast, ako na koje načine se to riješi?

            Comment


            • #7
              Re: Zanimaju me mišljenja, ići još na defku ili krenuti polako s masom? Slike.

              Originally posted by mile View Post
              A kako se riješava te vode? Ja znam samo za kalij-natrij. Znam da treba što manje soli unosit, i što više vode trpat u sebe da ne budeš vodenast, ako na koje načine se to riješi?

              Kalij - natrij izbalansirat. Također, smanjit unos ugljikohidrata.

              Comment


              • #8
                Re: Zanimaju me mišljenja, ići još na defku ili krenuti polako s masom? Slike.

                Originally posted by mile View Post
                A kako se riješava te vode? Ja znam samo za kalij-natrij. Znam da treba što manje soli unosit, i što više vode trpat u sebe da ne budeš vodenast, ako na koje načine se to riješi?
                To ti se otprilike radi ovako...
                Prvi si 3-4 dana samo na na proteinima ( bjelanjak, tuna, piletina, oslic ) ne i posni sir kao ni whey niti casein.
                Ta 3 dana jedes brdo soli ( cca 40-tak grama ) i pijes puno vode, 12-15 litara.
                Nakon ta 3 dana potpuno izbacujes sol, nastavljas s gomilom vode ali ubacujes takodjer i brdo hrane bogate kalijem - krumpir/banana.
                Tocnije punis se UH bogatim kalijem.
                I tako dalje...
                Ja sam to u grubo pojasnio, ima tu podosta detelja za odraditi.
                Napomenuo bih da bi bilo pozeljno da u ona prva tri dana totalno ispraznis glikogen trenirajuci kao budala 100-150 serija po 30 ponavljanja na dan

                Comment


                • #9
                  Re: Zanimaju me mišljenja, ići još na defku ili krenuti polako s masom? Slike.

                  Originally posted by WTF View Post
                  To ti se otprilike radi ovako...
                  Prvi si 3-4 dana samo na na proteinima ( bjelanjak, tuna, piletina, oslic ) ne i posni sir kao ni whey niti casein.
                  Ta 3 dana jedes brdo soli ( cca 40-tak grama ) i pijes puno vode, 12-15 litara.
                  Nakon ta 3 dana potpuno izbacujes sol, nastavljas s gomilom vode ali ubacujes takodjer i brdo hrane bogate kalijem - krumpir/banana.
                  Tocnije punis se UH bogatim kalijem.
                  I tako dalje...
                  Ja sam to u grubo pojasnio, ima tu podosta detelja za odraditi.
                  Napomenuo bih da bi bilo pozeljno da u ona prva tri dana totalno ispraznis glikogen trenirajuci kao budala 100-150 serija po 30 ponavljanja na dan
                  Da, znam za taj način. To uglavnom rade ljudi pred natjecanje, a mislim da i nije baš zdravo. Mislio sam na neke druge načine kako se riješiti potkožne vode. Kalij bi trebao biti visok, a UH nizak. Eh, sad a najbogatije namirnice kalijem su upravo UH (banana, krumpir).

                  Comment


                  • #10
                    Re: Zanimaju me mišljenja, ići još na defku ili krenuti polako s masom? Slike.

                    Originally posted by mile View Post
                    Da, znam za taj način. To uglavnom rade ljudi pred natjecanje, a mislim da i nije baš zdravo. Mislio sam na neke druge načine kako se riješiti potkožne vode. Kalij bi trebao biti visok, a UH nizak. Eh, sad a najbogatije namirnice kalijem su upravo UH (banana, krumpir).
                    Sam si sebi odgovorio, smanjiš natrij, povećaš kalij. Dosta UH vučeš iz voća koje je bogato kalijem, vlaknasto povrće. Mliječni proizvodi većinu zavodene, npr šmarski rok mene zavodeni drama nisam da cijeli avgust probao. Naravno dosta krpompira, nesoljenog paradajza, krastavica, banana. Proteini neke idu skoro svi iz mesa koje je isto bogato kalijem, dosta vode, zelenog čaja i tu i tamo neki kardio. I naravno prati koje ti namirnice ne odgovaraju odnosno koje te zavodene

                    Tp je to manje više kako izgledati neki određeni period 'suh'. Naravno ako nemaš neki dobar bf džaba se oko ovog zajebavati, malo furaš preko ljeta,a ostatak godine boli te qrac jesil voden, niko te ne vidi kroz majicu.
                    Last edited by diinnoo; 15-09-13, 02:58.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Zanimaju me mišljenja, ići još na defku ili krenuti polako s masom? Slike.

                      meni to ne vrijedi kad imam prevelik bf
                      mozda preko ljeta samo

                      Comment

                      Working...
                      X