Announcement

Collapse
No announcement yet.

(Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • (Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

    Eto čisto onako da vidimo. Dovest u proporcionalnu vezu lučenje endorfina sa rastom testosteona i mišičnog tkiva. Možda se može.

    Zajebavan se.
    122
    Biceps
    9.84%
    12
    Triceps
    22.13%
    27
    Leđa
    18.85%
    23
    Prsa
    22.95%
    28
    Trbuh
    4.92%
    6
    Ramena
    6.56%
    8
    Noge
    9.02%
    11
    List
    4.10%
    5
    krivo san izbroja (zanemarite)
    1.64%
    2
    ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

  • #2
    Re: (Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

    Ruke (bic+tric)
    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

    Instagram: @shredded_dario

    Comment


    • #3
      Re: (Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

      Glasaj *****u. Mos vise skupina navest.

      Gong me ovlastija za provodjenje ove ankete. Anketa je u skladu sa člankom čl. 1232 uredbe XXVII N.N.
      ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

      Comment


      • #4
        Re: (Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

        EDIT: imamo prva dva neozbiljna glasača. Jedan je zaokruzija sve ,a jedan glešku.

        Molim moderatore da naprave da anketa bude dostupna samo onima koji daju ličnu kartu na uvid
        ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

        Comment


        • #5
          Re: (Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

          a kaj da zaokruzim kad nemam nekog favorita, volim sve vjezbati... od svega ovoga, jedino bi ledja mozda izbacio, ali postoje odredjene vjezbe koje i kod ledja volim...
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • #6
            Re: (Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

            Listovi su najjači. Dok ih dobro napravim, pamp mi se proširi cijelim tijelom tako da nekad čak i prsa znam osjetit. A ako ih jako dobro napravim, ono drop setovi i to, onda ne mogu uopće ravno hodati narednih par minuta. Što bi u prijevodu samo značilo da mi je čitavo tijelo pod upalom!

            Samim time ne moram raditi noge, ni prsa, ni ništa...listovi ti to sve pokrivaju!
            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

            http://www.facebook.com/adoni.costo
            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

            Comment


            • #7
              Re: (Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

              Triceps... Volim kad mi je pumpa u ruci,pa se zaobli onako lijepo!
              Biceps isto volim ali nije to to...
              I prsa volim,ali ruke su ruke hahah
              Zamislite kad bi netko imao prsa velika,ramena velika sve super,a ruke ko cackalica... Na sto bi to licilo?
              "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

              "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

              Comment


              • #8
                Re: (Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

                Prsa,triceps,noge je my favorite...listovi,trbuh nevolim radit :S

                Comment


                • #9
                  Re: (Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

                  Originally posted by George St-Pierre View Post
                  Triceps... Volim kad mi je pumpa u ruci,pa se zaobli onako lijepo!
                  Biceps isto volim ali nije to to...
                  I prsa volim,ali ruke su ruke hahah
                  Zamislite kad bi netko imao prsa velika,ramena velika sve super,a ruke ko cackalica... Na sto bi to licilo?
                  zanimljivo. al ne znan kolko je to moguce. U vecini vjezbi za prsa ramena radi i razvija se i triceps (automatski ruka izgleda veliko). pa je nemoguce to sta kaze. nisan nikoga vidija da ima prebildana prsa, a nema ruke. osin ako ne radi 24/7 pec deck.

                  A onih sta imaju nabildane ruke, a nemaju prsa ima masu jer nista drugo ne rade osin sta drkulje sa bučicon između nogu po cile dane doma.

                  btww - nikad nebi reka da ce trieps vodit na ovoj listi.
                  Last edited by Bobby Sands; 09-12-13, 17:15.
                  ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: (Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

                    najdraze push pres i veslanje u pretklonu

                    ne volim: cucnjeve,mrtvo

                    Comment


                    • #11
                      Re: (Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

                      Pa da to je nemoguce skoro... Al kazem zamislite,hahah to bi bila neka nakaza...
                      A nebi ni ja reko da ce triceps vodit,al ja isto mislim da bismo svi voljeli imati velike ruke,a triceps je 2/3 ruke tako da...
                      "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                      "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                      Comment


                      • #12
                        Re: (Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

                        Ovisi o stanju sala. Ovak offseason su mi jedino mrtvo i čučanj "zanimljivi" jer nekoj mišićnoj masi trenutno nemam ni volje da se posvetim. A težinama na čučnju se zabavljam.

                        Kad se zdefkam onda ruke. Onak upumpan da izgledam ko da ću eksplodirat.
                        Originally posted by magarac
                        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                        dzaba mu sve

                        Comment


                        • #13
                          Re: (Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

                          Ona neopisiva bol kad radis listove <3 najbolji osjecaj

                          Comment


                          • #14
                            Re: (Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

                            @ dida

                            e super tebe triban. u vezi definicije i mase. kolko cipas masu miseci pa kolko ides na defku.
                            samo nemoj molin te "slusaj svoje tijelo i to". za tebe konkretno kolko ti je omjer masa/def otprilike.
                            empirijski
                            ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                            Comment


                            • #15
                              Re: (Referendum!) Trening koje mišične skupine najviše volite

                              triceps,, jer nekim cudom su mi ruke uvijek zdefkane..
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment

                              Working...
                              X