Announcement

Collapse
No announcement yet.

Osobni trener - preporuka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Osobni trener - preporuka

    Pozdrav,

    Od 01.10. planiram upisati teretanu , vrlo vjerojatno Gyms4you ili XXL jer su mi vrlo blizu stana.

    Molim za preporuku osobnog trenera,totalni sam početnik što se sprava tiče , doma radim bench press i dosta drugih vježbi sa utezima te trbušnjake i sklekove.

    Trenutno sam na definiciji ,planiram izgubiti još cca. 5kg do 01.10. , nakon toga bih krenuo na masu , to će mi biti prva masa , prehrana me ne brine, znam si sastaviti jelovnik jer teoriju cijelu znam , no biti će mi potrebna izrada trening programa + 10-15h rada sa osobnim trenerom.


    Prije nekoliko godina također sam mršavio,kada sam skinuo većinu viška i krenuo u gym( nemojte pitati zašto nisam odmah upisao gym) bio sam neupućen, koristio sam svega par sprava i nedugo zatim sam odustao ne jer sam ostao bez motivacije već jer mi nitko nije imao pokazati pravilno izvođenje vježbi te nisam imao nikakav program.

    Ukoliko admin smatra da nije prikladno da se odgovara na temu , molim ostale forumaše da mi prijedloge trenera daju u inbox , htio bih se već sada javiti da mogu organizirati navedeno od 01.10.

    Full sam zagrijan


    Lp,Mate

  • #2
    Re: Osobni trener - preporuka

    Imaš ih u ZG koliko hoćeš, javi se Prugi.


    https://www.facebook.com/nikola.prugovecki
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Osobni trener - preporuka

      poslao sam poruku u inbox

      btw ako imas jos zainteresiranih neka sibnu poruku u inbox, radim privatne treninge napodručju Zagreba a i slažem online prehranu i trening za ostatak Hrvatske i šire
      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

      Comment

      Working...
      X