Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cardio nakon obroka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cardio nakon obroka

    Dakle, kako tijelo trosi energiju ako idem raditi LI cardio kratko nakon obroka (cca 30 minuta)? Trosi li samo kalorije iz hrane ili se ipak trosi i energija iz tijela jer tijelo ne moze toliko brzo preradjivati energiju iz hrane?
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

  • #2
    iz hrane,pogotovo u jutro nakon dugog posta,hrana se brzo prerađuje da obskrbi stanice nutrijentima,opet i zavisi što jedeš masno itd,ako si naturalac cardio poslije treninga lagani,ili nekakva lagana šetnja u toku tjedna.

    Comment


    • #3
      Mislim da se troši oboje, a omjer zavisi o više faktora, hrana se ne može direktno koristiti za energiju prije nego kroz probavu dođe u krv.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Tijelo čim počne određeni napor ako u sistemu ima hrane točnije u želudcu on ubrzava proces probave,naravno ako se pojede pa krene sa aktivnosti treba određeni vremenski period,ali po meni kraći nego inaće,jer tijelo kaže hej imam hrane požurit ću sa probavom nego da trošim masne naslage,a prije će trošiti mišić nego masne naslage!!

        Comment

        Working...
        X