Announcement

Collapse
No announcement yet.

Povratak nakon cca 2 god

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Povratak nakon cca 2 god

    Pozdrav ekipa,

    naime, nakon skoro 2 god vracam se treningu. Proteklih tjedan dana počeo sam raditi vježbe koje sam radio i prije 2 godine i kao što možete zaključiti upala mišića su brutalne.
    Problem je sto sam u vrijeme pauze imao 2 operacije na trtici (pilonidalni sinus) te me svaka vježba koju moram na ležeći (sve što stvara pritisak na trticu) vrijeđa.

    Isto tako imam blage oblike skleroze i lordoze.

    Zanimaju me Vaši prijedlozi za vježbe prsa i ostak misica a koje nisu na ležeći (znam da je teško ) - složio sam si par vježbi koje sam našao po netu.

    Sa girjama i tokom mrtvog dizanja koristim pojas za početak.

    Trenutno imam oko 85 kg i 187 cm,

    Suplementi: Beta alanine, L-arginine, BCAA+ L Glutamine, multivitamin, testobooster

    Nisam se dodatno predstavljo jer predpostavljam da me se stariji clanovi sjecaju. "Ando"....s time da Kelly sorry nisam trazio da mi kazes šifru jer sam htio što prije biti aktivan ponovo na forumu i iskreno mi se nije dalo čekati reaktivaciju. Nadam se da nije problem.

    Lijep pozdrav svima

  • #2
    Usput imam malo povisen tlak, ljecnik kaze da je to ok i da nije zabrinjavajuce te da samo malo smanjim unos soli.
    Da li koji od ovih suppsa utjeca na tlak...znam da ga arginin moze smanjiti i da ostali i neutjecu nesto ali cisto da se osiguram pa pitam?

    Hvala

    Comment


    • #3
      Tvoj problem je dosta specifican s obzirom na tvoju ozlijedu,mozda da pokusas neke ladnmine vjezbe u kojima netrebas lezat.

      Comment


      • #4
        Oprosti, nisam te potpuno razumio na kakve tocno vjezbe mislis?

        Hvala na odgovoru

        Comment


        • #5
          Znaci landmine je nastavak za sipku koji je "zavaren" za pod,za to ne treba imati nikakav nastavak mozes stavit sipku i u kut.
          Evo ti video https://www.youtube.com/watch?v=1G-_FTEkoNw https://www.youtube.com/watch?v=omTvjcic-Yg
          mozes probat da takve vjezbe poput bench pressa radis na podu ne na klupici

          Comment


          • #6
            Hvala ti puno. to sam koristio prije za t bar row...ali eto kad covijek nije dugo u treningu...lako je zaboraviti,
            hval ti

            Comment


            • #7
              Mozes cak i pokusat par vjezbi pomocu trx trake
              Nesto ovako npr. https://www.youtube.com/watch?v=m_PNdYkAoKo

              Comment


              • #8
                Najbolji su ti dobri stari dipsevi. Je li ti ne mozes da radis samo lezece ili ne mozes da radis ni sjedece vjezbe?

                Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

                Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                Comment


                • #9
                  lezece samo nemogu jer mi rade pritisak na trticu sto izaziva nelagodu a i strah od ponovnog pojavljivanja ciste :/

                  Sjedece mogu bez beda

                  Comment


                  • #10
                    Onda mozes da radis na hammer masinama tu imas odlican repertoar i plus jos ubacis dipsove.

                    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

                    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                    Comment


                    • #11
                      Sjećam te se, dobro nam se vratio.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Hvala

                        Comment

                        Working...
                        X