Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by bot1950 View Post
    šta ti treniraš 5 dana? :/


    kod mene je prsa + bic, noge + ramena + podlaktice, leđa + tric (i kad iman volje ubacin negdi trbušne i listove)

    i nekad sa bic ubacin i tric i obrnuto, malo da ne bude monotono (a i da malo ruke pojačan)
    Trenutno sam na 3 - 4 dana u tjednu, do prije ljeta sam 6x tjedno isao...
    Imam 5 skupina koje radim, pa kad dođe na red odradim... Prođe i do 8-10 dana od prsa do prsa npr... Cisto se odrzavam sad ljeti, u 9 mj. pakleno krecem, jucer sam recimo nogice nakon 10 dana opet radio...
    Nema zurbe, bitno je ne stati trenirati, ionako ej prevruce, sam od sebe se topim od žege vanka

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Noge:

      Preša 4 x 15, 10, 8, 8
      Čučanj 4 x 10-12
      Ekstenzija 3 x 15, 10, 10
      Leg curl 4 x 10
      List 5 x do otkaza

      Ima netko savjet što bi se od ovoga moglo izbaciti ili da ovako ostane?
      Nakon tog treninga jedva dođem do doma koliko su mi ubijene, i uz to 2 dana upala... :/

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by WTF View Post
        Trenutno sam na 3 - 4 dana u tjednu, do prije ljeta sam 6x tjedno isao...
        Imam 5 skupina koje radim, pa kad dođe na red odradim... Prođe i do 8-10 dana od prsa do prsa npr... Cisto se odrzavam sad ljeti, u 9 mj. pakleno krecem, jucer sam recimo nogice nakon 10 dana opet radio...
        Nema zurbe, bitno je ne stati trenirati, ionako ej prevruce, sam od sebe se topim od žege vanka
        također, samo održavanje

        1.10. ide masica
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by Ant0ni0 View Post
          Noge:

          Preša 4 x 15, 10, 8, 8
          Čučanj 4 x 10-12
          Ekstenzija 3 x 15, 10, 10
          Leg curl 4 x 10
          List 5 x do otkaza

          Ima netko savjet što bi se od ovoga moglo izbaciti ili da ovako ostane?
          Nakon tog treninga jedva dođem do doma koliko su mi ubijene, i uz to 2 dana upala... :/
          Izbaci ekstenziju i curlanje za ložu, ne budeš si nabildao noge od toga. Umjesto ekstenzije može još čučnjeva, a umjesto fleksije mrtvo na ispružene.
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            iza treninga (19:00-20:20) rada sa utezima , trcanje 20-30 minuta , cilj smanjenje bf-a (upoznat sam dobro sa prehranom za definiciju) , samo me zanima da li radim ispravno jer znam da je najbolje ujutro na taste trcanje, ali da li se ovo moze mjeriti sa mojim treningom (trening sa utezima,trcanje) ..

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by Builty View Post
              iza treninga (19:00-20:20) rada sa utezima , trcanje 20-30 minuta , cilj smanjenje bf-a (upoznat sam dobro sa prehranom za definiciju) , samo me zanima da li radim ispravno jer znam da je najbolje ujutro na taste trcanje, ali da li se ovo moze mjeriti sa mojim treningom (trening sa utezima,trcanje) ..
              ne trci poslije utega = katabolizam

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                znaci samo jutarnji kardio na taste?

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Builty View Post
                  znaci samo jutarnji kardio na taste?
                  Najbolje rezultate daje, mozes ti trcati navecer ali onda tijelo nece crpiti energiju iz masti...

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by WTF View Post
                    Najbolje rezultate daje, mozes ti trcati navecer ali onda tijelo nece crpiti energiju iz masti...
                    zahvaljujem na odgovoru nema mi druge onda nego dignuti dupe u 7,8 ujutro dok nema jos vrucine i krenuti

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by Builty View Post
                      znaci samo jutarnji kardio na taste?
                      I nakon utega je pojačana potrošnja masti.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by Builty View Post
                        zahvaljujem na odgovoru nema mi druge onda nego dignuti dupe u 7,8 ujutro dok nema jos vrucine i krenuti
                        hahahh.. ja sam se dizao u 4:30 na cardio, jbg radim od 7. Dok otrčim, dok se ohladim, otuširam...pffffffff...
                        Mrzio sam ga uz dna duše... prezirao....

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by WTF View Post
                          hahahh.. ja sam se dizao u 4:30 na cardio, jbg radim od 7. Dok otrčim, dok se ohladim, otuširam...pffffffff...
                          Mrzio sam ga uz dna duše... prezirao....
                          auu ne mogu ni zamisliti kako je to hhh , i meni ce tako biti - zamrzit cu ga iz dna duse
                          p.s. jesi ga radio svako jutro?

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by Builty View Post
                            auu ne mogu ni zamisliti kako je to hhh , i meni ce tako biti - zamrzit cu ga iz dna duse
                            p.s. jesi ga radio svako jutro?
                            Nisam, radio sam ga svako drugo jutro jer sam imao i treninge. Znaci danas cardio sutra trening... i tako repeat...
                            Radi ga ispravno, puls između 130-140, .. Kad vidis da si se ocijedio prestani s cardiom i zavrsi defku do kraja, jer jednom kad se odmastiš cardio ce postati suvišan.

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by WTF View Post
                              Nisam, radio sam ga svako drugo jutro jer sam imao i treninge. Znaci danas cardio sutra trening... i tako repeat...
                              Radi ga ispravno, puls između 130-140, .. Kad vidis da si se ocijedio prestani s cardiom i zavrsi defku do kraja, jer jednom kad se odmastiš cardio ce postati suvišan.
                              Ovo ce mi svakako bit koristan savjet , zahvaljujem ponovno

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Prsa - biceps danas:

                                3*6 dipsi sa opterećenjem
                                3*8 dipsi bez opterećenja
                                3*10 potisak bučicama
                                3*12 potisak bučicama

                                3*12 Scott klupa
                                3*8 Gironda biceps pregib

                                Brzo, jednostavno, djelotvorno.
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X