Announcement

Collapse
No announcement yet.

Program za pocetnike

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Program za pocetnike

    Radim cjelo tjelo, imam 4 treninga tjedno.
    Ali naveo sam samo ponedjeljak i utorak. Jer ta dva dana radim te mišične skupine srijeda je odmor pa radim noge u četvrtak i petak ramena trbuh.

    Comment


    • #77
      Re: Program za pocetnike

      Radi svaki trening full body..nemoj rastavljat treninge ja djelove tjela. Pogledaj programe u mom potpisu...doleeee

      Poslano sa mog GT-S6810P koristeći Tapatalk
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • #78
        Pozdrav ekipa,

        Početnik sam u teretani, trenutno radim kružno vježbe koje mi je prijatelj preporučio da radim prvih mjesec dana , da ojačam mišiće.

        Imam 1,86m, 78 kg.

        Samo je važno da naglasim par činjenica, imam blagu skolizu, kifozu i pectus carinatum ( pileća prsa).

        Meni je cilj da najviše popravim držanje ( kifoza) i da s nabijanjem mase ( ili kako već), da postignem da je poremećaj pilećih prsa manje izražen.

        Mene zanima da li bih trebao vježbati kao većina početnika, ili bih trebao imat posebne vježbe zbog svojih deformiteta.

        Trenutno imam vremena, novaca i volje da poradim na sebi, i idem trenutno minimalno 5 put tjedno u teretanu.

        Ako možete savjetovati na kojim se vježbama trebam više posvetiti, ili ako imate kakav video za preporučit.

        Mene i još zanima , da li je uopće preporučljivo za mene da idem u teretanu?
        Hvala svima

        Comment


        • #79
          bok,

          koliki su stupnjevi zakrivljenja?
          Stvaraju ti deforimiteti kakve fizicke poteskoce i bolove?

          Okaci sliku tijela da se vidi pravo stanje
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment

          Working...
          X