Announcement

Collapse
No announcement yet.

Home workout

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Home workout

    Imam pitanje vezano uz treninge u vlastita 4 zida.Vježbanjem se bavim dugi niz godina,prestajao sam i pocinjao,ali ono što sam naucio i dalje znam haha,ali me zanima hoće li vjezbanje svaki dan istih vjezbi i dalje prikazivati napredak,bio on na misicnoj masi ili definicija.

    Radim 5 vjezbi po 4 ponavljanja,biceps,triceps,prsa,leda i trbusni,naravno povečavam si opterecenje kada shvatim da mogu još,koristim whey jednom u danu oko 35gr praha nakon treninga s 3 banane u blenderu.Prehrana je bazirana na unosu od 1500 do maximilanih 2000 calorija,s puno unosa posnog sira,i izričito bijelim mesom.

    Eto,zakljucak i da pitam za prijedloge kako doci do boljih rezultata,jer u teretanu ne stignem zbog fakulteta.

  • #2
    Re: Home workout

    Vjezbanje svaki dan istih vjezbi pokazat ce napredak. Samo progresivno radi vise/teze.


    Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: Home workout

      Sve to sto si gore napisao je jedna gomila sranja.
      Napredak hmm? napredak u cemu misicnoj masi, snazi, kondiciji ? generalno licno ne podrzavam forsiranje istih vjezbi duzi vremenski period jer se tijelo navike na vjezbu i postane manje osjetljivo, pogotovu ako su to bodyweight vjezbe ili sa utezima sa fiksnom kilazom. To sto radis samo odredjenu skupinu misica necu ni komentarisat. 1500-2000 kalorija ? Ako planiras nabit koju kilu to moras povecat obavezno..Moj pikinezer tolko naumače dnevno. I to da ne stignes u bildaru zbog faxa to je priča za tetke, uvijek se ima vremena.

      Comment


      • #4
        Re: Home workout

        Originally posted by Iron M. View Post
        Sve to sto si gore napisao je jedna gomila sranja.
        Napredak hmm? napredak u cemu misicnoj masi, snazi, kondiciji ? generalno licno ne podrzavam forsiranje istih vjezbi duzi vremenski period jer se tijelo navike na vjezbu i postane manje osjetljivo, pogotovu ako su to bodyweight vjezbe ili sa utezima sa fiksnom kilazom. To sto radis samo odredjenu skupinu misica necu ni komentarisat. 1500-2000 kalorija ? Ako planiras nabit koju kilu to moras povecat obavezno..Moj pikinezer tolko naumače dnevno. I to da ne stignes u bildaru zbog faxa to je priča za tetke, uvijek se ima vremena.
        Hahaha,evo čekao sam ovakve,napredovanje i u misicnoj masi,gubljenje masnih naslaga te samim time definiranje tijela.2500cal je preporucena dnevna doza unosa,šta bi trebao žvakat i jest gluposti samo kako bi tebi zadovoljio dnevnu dozu unosa,a što se tice teretane,osim vježbanja i učenja imam ostale obveze koje zahtjevaju vremena..

        Comment

        Working...
        X