Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ako radim mnogo stomak, da cu tesko dobijati na masi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako radim mnogo stomak, da cu tesko dobijati na masi?

    Vlasnik teretane i ujedno i instruktor mi je rekao ako radim mnogo stomak, da cu tesko dobijati na masi, pa sam ga trenirao jednom sedmicno po 3 serije. Sada vec imam dobru masu ali imam previse masnih naslaga na stomaku, pa sam kontao ubaciti jos jednu vjezbu za stomak tako da cu ga trenirati dva puta sedmicno, u obe vjezbe po tri serije. Da li je to po vama ok i sta mislite da li mi je taj instruktor dao pogresan savjet? Jos uvjek sam na masi. Hvala

  • #2
    Re: Savjet za trbusne misice

    gluposti
    trbusnjaci ne trose kalorije (odnosno troše, ali zanemarivo)

    Comment


    • #3
      Re: Savjet za trbusne misice

      kolko kg i kolko si visok...
      slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

      Comment


      • #4
        Re: Savjet za trbusne misice

        Ako je pitanje "hoće li ti poduplani trening trbušnjaka smanjiti masti na trbuhu", odgovor je, kao što je FcB rekao, ne.
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: Savjet za trbusne misice

          Originally posted by stipedinamit View Post
          kolko kg i kolko si visok...
          Visok oko 184, tezak 78 kg, 17 god.

          Comment


          • #6
            Re: Savjet za trbusne misice

            Originally posted by Dida View Post
            Ako je pitanje "hoće li ti poduplani trening trbušnjaka smanjiti masti na trbuhu", odgovor je, kao što je FcB rekao, ne.
            Hvala, nisam mislio na masti, da je tako onda definicija nebi postojala, ali mislio sam da trening trbusnjaka trosi mnogo kalorija sto bi moglo usporiti razvoj misicne mase. Uglavnom hvala na odgovoru i hvala FcB

            Comment


            • #7
              Re: Ako radim mnogo stomak, da cu tesko dobijati na masi

              ionako trbusnjake ni ne triba radit vise od dva puta tjedno, oni se tribaju regenerirat ko i ostale misicne skupine

              Comment


              • #8
                Re: Ako radim mnogo stomak, da cu tesko dobijati na masi?

                Dovoljno ti je da vježbe za trbuh izvodiš jednom tjedno jer trbušni zid se napinje i dok se pravilno izvode neke druge vježbe.

                Comment


                • #9
                  Re: Ako radim mnogo stomak, da cu tesko dobijati na masi?

                  Ne pamtim kada sam zadnji puta radio trbuh(u tri godine, mogao bih na prste (skoro) jedne ruke nabrojiti te treninge).Compound vjezbe su mi sasvim dovoljne. Ne znaci da ce i drugima biti,ali trening trbuha 2x tjedno je za mene cisto gubljenje vremena.
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ako radim mnogo stomak, da cu tesko dobijati na masi?

                    Trbuh treniram onda kada ne osjetim nikakvo zatezanje u trbuhu, to je jedanput, max. 2 puta tjedno po svega 3-4 serije
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ako radim mnogo stomak, da cu tesko dobijati na masi?

                      Hvala momci na odgovorima, mnogo ste mi pomogli

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ako radim mnogo stomak, da cu tesko dobijati na masi?

                        Nemogu vjerovat da ti je netko tko bi trebao znati bolje dao tako nestrucan savjet.
                        Osobno sam u pocecima trenirao doma i zapostavio sam trbuh jer sam bio mrsav a trebala mi je masa kao i tebi pa sam godinama zapostavljao trbusnjake sto sam kasnije požalio jer ne samo da su bili ne dovoljno razvijeni i plitki nego sam također nakupio puno sala na njima.
                        Također primijetio sam trend da se u teretanama rade trbusnjake samo pred ljeto i smatram to pogreskom jer ne samo da se trbusni zid treningom zadržava da ne ispada na van nego se drukcije nemogu dobiti duboki i razvijeni trbusnjaci.
                        Mislim da sam ja dosta dobar primjer jer iako nisam imao odpocetka duboke i dobre trbusnjake redovitim vjezbanjem i to cijele godine i po četrdeset min po 4-5 puta tjedno uspio sam ih dovesti do tog da su jedna od mojih najboljih partija.
                        https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
                        http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ako radim mnogo stomak, da cu tesko dobijati na masi?

                          Cekaj, jesam li dobro shvatio ili si ti to radio stomak 4-5 puta nedeljno po 40 min?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ako radim mnogo stomak, da cu tesko dobijati na masi?

                            Trbusni su zakon, poslije treninga uvijek bar 10-15 min i jednom u tjednu im se temeljito posvetim od A do Ž

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ako radim mnogo stomak, da cu tesko dobijati na masi?

                              I sad, sta je najbolje raditi za trbusne? Ja radim na kosoj klupi, sa opterecenjem (stavim na grudi plocu) i radim 3x20.
                              Da radim dizanje nogu na vratilu??

                              Comment

                              Working...
                              X