Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lat vježbe - koje biste vi mi preporucili vjezbe ili neke trickove?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lat vježbe - koje biste vi mi preporucili vjezbe ili neke trickove?

    pozz

    uvijek kada radim lat nikad ne osjetim 100% taj mišić da radi ili da je odradio posao,bilo na lat mašini ili sa utezima..
    zelio bih da postignem da mi ti misici budu siri da imam taj v-izgled

    koje biste vi mi preporucili vjezbe ili neke trickove da sto vise pogodim ove misice?

    hvala unaprijed

  • #2
    Re: Lat vježbe

    zgiboviiiiii

    Comment


    • #3
      Re: Lat vježbe

      Evo:
      http://www.coopersguns.com/videos/ex...clopedia/lats/

      Comment


      • #4
        Re: Lat vježbe

        Kad radis bilo koju vjezbu za leda radi na nacin da ruke zamislis kao par kuka zakacenih za uteg/sipku/spravu i vuci laKtovima te ramena povuci prema nazad, na taj nacin ces smanjit uporabu bicepsa i leda ce imati vecu ulogu u izvedbi vjezbe

        Comment


        • #5
          Re: Lat vježbe

          ivanowski ti je dao odličan savjet, vuci laktovima

          Comment


          • #6
            Re: Lat vježbe

            http://www.youtube.com/watch?v=gdtnP..._M4n-C5-WUk7MM

            Ivanowskove riječi. Još koja sitnica više od heata
            Rome wasn't built in a day.

            Comment


            • #7
              Re: Lat vježbe

              +1 Iwanovski

              i meni pomaze false grip, pa probaj i to


              i drzanje laktova uz tijelo i prema donjem dijelu trbuha kod vecine vjezbi tipa veslanja
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #8
                Re: Lat vježbe

                E hvala svima na savjetima,ubrzo cu isprobat pa vam javim.

                Comment


                • #9
                  Re: Lat vježbe

                  Moje misljenje je da je kod treninga leda vrlo vazna ta Mind-Muscle veza jer se lako moze dogodit da sutradan osjetis jaku upalu u bicepsima a u ledima slabu i nikakvu....e i pripazi na tezinu s kojon izvodis, forma>tezina

                  Comment


                  • #10
                    Re: Lat vježbe

                    uz sve navedeno, drži erektore (misice paralelno uz kralježnicu) konstantno napete prilikom izvođenja svake vjezbe kako bi izolirao bilo koji dio leđa, ovisno o samoj vjezbi
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • #11
                      Re: Lat vježbe

                      Originally posted by hardstyle91 View Post
                      uz sve navedeno, drži erektore (misice paralelno uz kralježnicu) konstantno napete prilikom izvođenja svake vjezbe kako bi izolirao bilo koji dio leđa, ovisno o samoj vjezbi
                      Rekla mi je jedna ženska da su erektori mišići zaduženi za erekciju...
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: Lat vježbe

                        monkey hvat obavezno tako da ne opterecujes podlakticu. uglavnom pokret ide skroz od pocetka do kraja ali naglasak treba biti na donjem dijelu ,to jest kod rastezanja latova
                        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                        Comment


                        • #13
                          Re: Lat vježbe

                          evo ti jedna lipa vjezba za koju mnogi neznaju..tj rijetko stvarno vidan da se radi a pogada izvrsno

                          Comment

                          Working...
                          X