Announcement

Collapse
No announcement yet.

Plan vjezbanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plan vjezbanja

    Dobar dan, "nova cura je u gradu" hah

    Dobar dan, još jednom, kao što sam već rek'o "nova cura je u gradu", prebacila se neka treba u moju sk i sad pravo mi se svidja haha i sad volio bih se "nabildati" haha,a pošto sam ja s time na Vi doš'o sam ovdje zatražiti pomoć, nadam se da ne smetam hah
    Pa eto kako ide sad, pomozite
    Treba mi neki taj sedmični plan sta kad da radim koliko puta, radim kod kuće jer teretana mi je predaleko pa ne bih stigao ostale obaveze
    Valjda sam sve fino, lijepo objasnio

    Lijep pozdrav

  • #2
    Sve zbog cura, haha.

    Što imaš kući od utega i opreme?
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Originally posted by kelly View Post
      Sve zbog cura, haha.
      da, ponosno! haha

      paa, nemam ništa nikad se nisam ni bavio time ni ništa eto sad tek' hah
      jel' to neki problem

      Comment


      • #4
        Ništa nemaš i ništa ne znaš, lijepo...

        Radi bodyweight vježbe i jedi više nego prije za početak, čitaj forum i portal da pohvataš osnove, pa ak šta nije jasno tu smo.

        http://www.building-body.com/?s=bodyweight
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Ovo su osnovne vježbe od kojih se najviše raste:

          Probaj ih nekako improvizirati.
          Očito je da postoji mnogo varijacija na osnovu navedenih vježbi; one i moraju poprimati različite oblike od ciklusa do ciklusa.
          Last edited by kelly; 18-03-16, 22:22.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Dok se ti nabildas, vec ce ona triput odsetat s nekim drugim frajerom...
            Ako nisi spamer, onda imas krivo razmisljanje, ako je neces privuc na X drugih nacina, neces ni nabildanim tijelom.
            Tako da ako motiv nije iskljucivo osobne prirode, odnosno da sve sto radis, radis zato sto ti tako zelis. Onda je potpuno pogresan!!!

            Cure se ne sarmiraju tijelom, sarmiraju se kulturom, gestama, ponasanjem, komunikacijom, osmjehom, pricom itd.

            Nisi "predmet", nego covjek, koji je puno vise od "misica".
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #7
              Izmedju ostalog tjelovjezba je nesto licno, tako da nemam pojma zasto uopce gubite vrijeme odgovarajuci na ovakve teme. Osoba ciji se motiv za trening nalazi izvan nje same je osudjena na propast i brojne greske po pitanju vjezbanja.

              Sto se tice zena, misicima nikada neces privuci cestitu zenu. Jasno je da zene vole muskarce koji drze do sebe i svima je drago imati zgodnu osobu pored sebe, ali to je samo mali dodatak cjelini. Najbitnije je sta imas u glavi. Da ne prosipam filozofiju bespotrebno, Cele je sve objasnio.

              Comment

              Working...
              X