Announcement

Collapse
No announcement yet.

kosa klupica i sto s njom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kosa klupica i sto s njom

    situacija:
    imam na raspolaganju kosu klupicu iducih nekoliko mjeseci. ja znam da se na njoj rade “obicni” trbusnjaci, osim njih vjezbe za donje trbusne misice - podizanje nogu, a dalje...? pojma nemam sto jos?

  • #2
    Kosi bench, razvlačenje...
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      moja greska - trebalo se prvo predstaviti, ali valjda je neki bug, jer kad pokusam objaviti svoje predstavljanje izbaci mi neku kao gresku

      znaci ovako stvari stoje - pojma nemam kako se sto radi i kada. znam samo gdje, ali to “gdje” nazalost nema u blizini moje adrese. imam majcicu prirodu, trckaram po sumi, ali teretanu nit blizu.

      buduci da sam tek pocetnik, citam pomalo sve, pokusavam pohvatat u glavi bitne stvari. klupicu imam jer je frendu doselila cura i natjerala ga da makne iz stana.
      osim toga, imam i suho veslo, spravu onu, pravu pravcatu profi spravu (ali tek odnedavno) koja bi mi trebala biti cardio neki. jer kod onih jumping vjezbi mi stradaju svi zglobovi, a ionako su mi koljena katastrofa, pa se nadam da ce ergometar biti dostojna zamjena.

      Comment


      • #4
        Radi pomalo što možeš, plivanje je odličan izbor ako te bole zglobovi...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          srecom more mi je par koraka od balkona, plivam od sredine travnja pa sve do sredine listopada.
          nije mi prioritet figura - da jest, imam dovoljno za zahvate i bez truda i muke bih bila savrsenih proporcija. nemam zapravo ni problem s kilogramima, nego s nacinom kako su rasporedjeni. trebam se izgraditi radi zdravlja, radije bih da me u 90-oj poklopi uteg po glavi nego da umrem gurajuci hodalicu u starackom domu. ne zelim postati kao kolegice koje se i puno mladje jedva saginju, hvataju za kriza,...

          inace sam vrlo aktivna, ali zadnjih dvije godine sam radi posla sve zivo ostavila, i eto me - imam lovu, imam svoja 4 zida u dvije zupanije, a nemam ni snage ni kondicije. imam nesto, ali nedovoljno. sad je s poslom lakse, ali nemam teretanu u svom mjestu (zatvorila se!), imam psa s kojim svaki dan prijedjem 10-12 km u nasim setnjama.

          i imam volju. ali opet, nemam znanja...
          Last edited by malita mala; 31-01-20, 16:49.

          Comment


          • #6
            Važnija je volja nego znanje, kad imaš volju naučiš sve, čitaj forum i polako povezuj, pitaj ak šta zapne. Bitno je da imaš aktivnosti i da se krećeš. Svi mi tako zapustimo zdravlje ganjajući novac a kad ostarimo trošimo novac da bi povratili zdravlje...
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Pozdrav,

              ma u kucnom izdanju moze se nesto i u potpunosti bez optecenja, (full body vjezbe) vlastitim tijelom..
              Dokle god se vec odraduje nesto, odlicno..
              Sama vjezba od sat vremena u danu je ionako samo 4% od ukupnog dana.

              Kljuc je ostatak 96% posto, kako se hranimo, kako se od oporavljamo izmedu trening, spavamo, kontroliramo stres, itd.
              To je najvece pitanje uspjeha!
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • #8
                prehrana mi je sredjena, radim nekih 4-5 puta tjedno nesto, ono sto me baca u bedaru su ruke. naime, jadne moje slabasne rucice ne mogu niti jedan jedini zgib napraviti. cilj mi je bar 3 napraviti kroz iducih par mjeseci.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by malita mala
                  prehrana mi je sredjena, radim nekih 4-5 puta tjedno nesto, ono sto me baca u bedaru su ruke. naime, jadne moje slabasne rucice ne mogu niti jedan jedini zgib napraviti. cilj mi je bar 3 napraviti kroz iducih par mjeseci.
                  Mozda su ipak leda preslaba? 😅

                  Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

                  Comment


                  • #10
                    hahahaha...koji sam ja tudum, vidi se da sam jos neznalica. kukam radi ruku, a ledja mi nisu pala na pamet.
                    nemam nerealne ciljeve, i mali rezultati me vesele. valjda ce nesto biti od mene

                    Comment

                    Working...
                    X