Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vjezbe za doma: sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vjezbe za doma: sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?

    Pitanje:
    Koji su mi sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?
    Koliko serija s koliko ponavljanja da ih radim?
    Ja inace radim Siroke sklekove 20komaca po 5x
    Pa onda opet siroke s nogama na stolu isto 20komada po 5x
    I na kraju odradim 20komada 5x uskih sklekova za triceps.

    Jeli me imate igdje za ispravit? I da tako radim svaki drugi dan, bili mogo za mjesec dana vidjet velike promjene + sto idem 4x tjedno (pon,sri,cet,sub) u teretanu?

    Hvala unaprijed.

    Fila

  • #2
    Re: Vjezbe za doma: sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?

    haha ako ides u teretanu izbaci te sklekove tamo daj svoj maximum 4 puta sedmicno je sasvim dovoljno...

    Comment


    • #3
      Re: Vjezbe za doma: sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?

      Originally posted by MegaMegaBadBoy
      haha ako ides u teretanu izbaci te sklekove tamo daj svoj maximum 4 puta sedmicno je sasvim dovoljno...
      Upravo to, sklekove ne moraš radit ak ideš 4x tjedno u teretanu.
      btw. sklekovi su vježba prvenstveno za prsa i triceps, a ne za leđa
      "Neuspjeh nije opcija."

      Comment


      • #4
        Re: Vjezbe za doma: sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?

        Pa jeli lose to sto jos doma radim?
        Mislim osjecam razliku i vidim napredak od kako sam ubacio te skelkove i cinim ih s lakocom neradim ih nasilu i neidem u granice svoje?

        Comment


        • #5
          Re: Vjezbe za doma: sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?

          pa sve zavisi ako ides u teretanu samo da "ja idem u teretanu" i tamo dize bucice od 4 kg onda nije lose...moras dati u teretani svoj maximum a ti ti sklekovi ne trebaju ako u teretani dadnes sve od sebe...shvati samo jedno... neces se nabildati ako radis svaki dan kao magare...od odmora misici rastu...znaci 4 puta sedmicno teretana sve ostalo odmor !!

          Comment


          • #6
            Re: Vjezbe za doma: sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?

            Originally posted by Filaaaa
            Pa jeli lose to sto jos doma radim?
            Mislim osjecam razliku i vidim napredak od kako sam ubacio te skelkove i cinim ih s lakocom neradim ih nasilu i neidem u granice svoje?
            povećaj intezitet vjezbanja u teretani (ponesi štopericu), nauči pravilno izvoditi vježbe i nećeš bit u stanju doma odradit sklek od umora
            “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

            Comment


            • #7
              Re: Vjezbe za doma: sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?

              momentum ftw
              Originally posted by servantess
              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

              Comment


              • #8
                Re: Vjezbe za doma: sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?

                Kao sto je vec njih dosta reklo...u teretani daj svoj max,doma ces samo misliti kako posteno odmoriti misice do drugog treninga,a ne koje sklekove radit..

                Comment


                • #9
                  Re: Vjezbe za doma: sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?

                  treba li da se rade sklkekovi kada radim vec sa bench pressom

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vjezbe za doma: sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?

                    kad je vec otvorena ova tema:
                    koji sklekovi su najbolji?
                    sa nogama na povisenom polozaju ili sa rukama na povisenom polozaju?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Vjezbe za doma: sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?

                      ako ruke stavis an poviseno, rade ti bolje donja prsa, ako stavis noge na poviseno, rade ti gornja prsa.

                      ovisno sta imas slabije... to radi vise.


                      ako imas gdje raditi bench press vise niakd u zivotu nemoj raditi sklekove...



                      kada pocetnik koji nista u ziovtu nije radio ide raditi sklekove, moze dobiti upale leda, jer su ona zgrcena pri radenju sklekova...ali inace skelekovi nemaju veze s stimuliranjem leda; vec prsa i triceps.
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • #12
                        Re: Vjezbe za doma: sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?

                        ja sam pravi primjer dobrog komada idiota... pol godine rintam svaki dan po zgibovima cucnjevima trbusnim sklekovima i ect po 2 sata dnevno... i kotam za to vrjeme nemogu se umorit za 45 min i to svako 2 dana to je sranje... al sine kad sebi napravis program i drzis se njega ( striktno ) nakon tih 45 min oces da umres a nemozes.... ja sam prij 3 tj uradio prvi trening noga sa tegovima... i natjero me trening na razmisljanje kako se spustiti niz kucne stepenice bez noga...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Vjezbe za doma: sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?

                          ako radiš sklekove napravi ih maksimalno u jednoj seriji.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Vjezbe za doma: sklekovi naj efektivniji za prsa i za leđa?

                            -mozes ujutro odradit 3 serije sklekova do otkaza.-nije lose

                            Comment

                            Working...
                            X