Announcement

Collapse
No announcement yet.

Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

    u kojem obroku, i kako se odražava na trening u vidu gubitka snage?

    pitam jer sam ja bio u prilično lošem stanju i na više od 50g...

    da li se radi punjenje i kada?
    Znoj štedi krv

    Comment


    • #17
      Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

      Originally posted by kingpin View Post
      koliki je unos dnevni UH na ketogenoj dijeti?
      Ne bi smio preaziti 30g, ali ako imaš preko 100kg može i mal oviše... preporučam da se
      prebacimo na novi post koji ću otvoriti o ketogenoj dijeti pa da gore pratimo napredak ljudi s
      grupe dijelimo iskustva i savijete.

      Comment


      • #18
        Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

        može, naravno, doduše ja se tek pripremam jer sam defku tempirao za korizmu
        Znoj štedi krv

        Comment


        • #19
          Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

          kod mene u Titan Gym-u ljudi su gubili po 7-12kg mjesečno bez ikakvih zdravstvenih problema i sl.

          Comment


          • #20
            Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

            da li se koristi glukoza za vrijeme dijete?
            Znoj štedi krv

            Comment


            • #21
              Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

              Originally posted by kingpin View Post
              da li se koristi glukoza za vrijeme dijete?
              otvorio sam temu s masnim dijetama, ako možeš postavi pitanje tamo kako bismo složili dobru bazu za masne dijete
              unaprijed hvala!
              link je http://tinyurl.com/atwrph7

              Comment


              • #22
                Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

                Originally posted by TitanGym_VP View Post
                Kosi bench - ravni bech = ne, ne mijnjati ništa pošto promjena jednog parametra programa može izazvati potrebu za mijenjanjem cijelog programa. Da ne ispadne teška kritika jer ne znam ni kak otreniraš ni u kojoj si fazi, često znaju npr. u teretanu mi doći ekipa koja svojevoljno mijenja program pa nema rezultata, pa neki čak lažu da se drže prehrane a većina se boji rada, ono stisnuti zube i odraditi trening. Ovo su i najćešći uzroci neuspjeha. Često ljudi znaju kod nas, ne znam je li to svugdje ali doći s nekom idejom JA JA JA i ja ću... i onda mada im trener s dosta iskustva nešto preporuči oni u startu to ne žele slušati, imaju svoj uviziju i zamisli kako bi nešto trebalo biti i onda ne uspiju, u svakom slučaju da ne ispadne kritika posta ovo čisto komentiram jer me detalj iz komentara ponutkao...

                ISO LATERAL sprave su tzv Hammeri ja najćešće koristim Vasilov SWAY, LF Hammer Strength ili u zadnje vrijeme Metalcraft PREDATOR gdje su nabolji kutevi, možeš raditi s većim težinama bez bojazni za povredama a vježbe su
                često jače od onih s šipkom i bućicama. Zamejna bi bila potisak s bućicama paralelnim tj. natural hvatom.

                Stojeće ispružanje ili opružanje ploče dlanovima dlanovima pridržavaš ploču u ravnini prsa pa je dižeš tako i opružaš ukoso iznad glave malo. Ako možeš vizuelizirati jer je vježba nova i nemam fotki još.

                ISO LATERAL LAT zamjeniš prednjim latom... lat iza glave ne bih preporučivao kao vježba koristi se rijetko, prvo što je opasna za rotacijsk ohvatište ramena drugo što je opasna i slabije efektivna naspram prednjeg vučenja gdje imaš mogunos tpodizanja veće težine, bolje izolacije i pokret je prirodniji. Također umjeto lata može prednje podizanje na Gravitron spravi.

                "Nekako mi je malo vježbi za biceps" bit priče ti je da ti ja pokažem alternativan provjeren program, ako ćeš raditi kao i do sad biti će rezultati kao i do sada, Dorian Ytes je radio jednu vježbu za biceps inače... pročitaj i o tome.

                Prvo prije bilo kakvih kombinacija i priča trebaš odlučiti tko je trener, ti ili ja... zatim dok to riješiš znači ako si to ti radiš što hoćeš, ako sam to ja slijediš kako ti napišem i to ima svoj razlog, a to nije moj ego ili objest. nagorje je dvoumiti i razmišljati jer ili jesi ili nisi onda si nigdje. Drugo program može biti kompletno NE za tebe... a može biti i kompletno DA... pošto te ne vidim nemam puno parametara ovaj program ovdje može biti vodič i samo to jer bit priče programa je individualan program iako sve programe to sam radio ljudi su napredovali fantastično.

                p.s. Nabolji program je onaj koji radi i dok radi ne treba ga dirati. Često su ljudi i nestrpljivi pa često mijenjaju programe onda baš nema rezultata.

                Što se tiče fizijatra preporučio bih ti da detaljnije s njim popričaš pa da ti eventualno on sastavi program jer je nakompetentniji pošto te pregledava i ima sve parametre o kojima mi ovdje možemo samo nagađati.
                Hvala na velikoj pomoći, budem radio kako ste rekli, pa javim rezultate.

                Comment


                • #23
                  Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym



                  SJEDEĆE LATERLANO PODIZANJE BUĆICA za prednju i srednju glavu ramena.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

                    Ovaj trening se radi 3 puta na tjedan ili moze se radit 3 puta -pauza jedan dan- jos tri puta??? Ne razumjem bas
                    I live for BODYBUILDING

                    Comment


                    • #25
                      Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

                      Ja bih osobno napisao sve vjezbe od programa i stavio linkove sa video prikaza pa ako gresim u neku vjezbu slobodno me ispravite decke od Titan Gym... i nadam se da se ne ljutite zasto cu tako napravit...

                      POTISAK DVORUČNIM UTEGOM NA KOSOJ KLUPI
                      ISO LATERAL POTISAK ZA DONJI DIO PRSA NA HAMMER SPRAVI - neznam video za ovu a mislim da u moj gym nema takvu masinu nz
                      STOJEĆE RAZVLAČENJE NA 3D CROOS OVER SPRAVI -mislim da je ova vjezba
                      STOJEĆE ISPRUŽANJE PLOČE DLANOVIMA -mislim da je ova vjezba
                      LATERALNO PODIZANJE BUĆICA
                      ISO LATERAL PREDNJI POTISAK NA SPRAVI ZA GORNJI DIO PRSA -i ovu neznam a u moj gym nema masine za prsa
                      LATERALNO PODIZANJE BUĆICA -ne razumem zasto 2 puta
                      STOJEĆI TRICEPS POTISAK SAJLOM (obrnutim hvatom) -mislim da je ova obrnuti hvat


                      BUGARSKI SPLIT ČUČANJ BUĆICAMA- ja znam da ovaj je bugarski cucajn
                      VUČENJE NA RAVNE NOGE BUĆICAMA- mislim da je ovo
                      PREDNJI ČUČANJ DVORUČNIM UTEGOM - pitanje: Moze se radit na Smith masinu??
                      MAGAREĆE PODIZANJE NA PRSTE -moze zamjenu nemamo masinu u gym
                      TRBUŠNE KONTRAKCIJE S ZAKRETIMA NA ŠVICARSKOJ LOPTI- mislim da je ova trazim zamjenu
                      OPRUŽANJE NOGU NA RAVNOJ KLUPI - nz tacno koji video prikaz


                      PREDNJE VUČENJE NA ISO LATERAL HAMMER LAT SPRAVI -neznam koja je ova vjezba
                      PREDNJE VUČENJE NA LAT SPRAVI
                      SJEDEĆE VESLANJE BUĆICAMA U PRETKLONU -mislim da je ova
                      STOJEĆE VUČENJE DO BRADE NA 3D CROSS‐U -neznam koja je ova vjezba
                      SJEDEĆI BICEPS PREGIB S ROTACIJOM NA KOSOJ KLUPI
                      STOJEĆI BICEPS PREGIB EZ ŠIPKOM (ŠIROKO)

                      Evo ono sto sam znao sam napravio sa vvideo prikazom. Molim decki od titan gym-a na ono sto ne znam ako moze da daju link video, a one sto sam trazio zamjenu ako moze zamjenu vjezbe (sa video link) zasto planiram pocet ovaj program. Hvala unaprjed i nadam se da necete se ljutit zasto sam postavio video prikaz vjezbama. Pozdrav
                      I live for BODYBUILDING

                      Comment


                      • #26
                        Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

                        Kako ovaj program funkcionira za definiciju zajedno sa ketogeničkom dijetom?

                        Comment


                        • #27
                          Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

                          Originally posted by cozz95 View Post
                          Kako ovaj program funkcionira za definiciju zajedno sa ketogeničkom dijetom?
                          Ne postoje posebni programi za definiciju, definicija je 70% prehrana 30% trening koji mora biti intezivan, a u
                          kalorijskom deficiti neki vježbači probegavaju superserijama i sl. kako bi zadržali intenzitet, takva promjena treninga
                          direktno ne djeluje na tjelesnu kompoziciju već u prvom redu onih 70% dijete...

                          odgovor - odlično si pašu pogotovo na ketogenoj gdje se ne gubi puno na snazi.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

                            Pomoc (za ovo i temu sam otvorio ali niko nema da pomogne -.-)

                            1.ISO LATERAL POTISAK ZA DONJI DIO PRSA NA HAMMER SPRAVI - Zamjena (nemam mashinu u gym)
                            2.STOJEĆE ISPRUŽANJE PLOČE DLANOVIMA - Video.. nez kako se radi
                            3.ISO LATERAL PREDNJI POTISAK NA SPRAVI ZA GORNJI DIO PRSA- Zamjena
                            4.VUČENJE NA RAVNE NOGE BUĆICAMA-mislim da je deadlift, popraviteme ako gresim
                            5.STOJEĆE VUČENJE DO BRADE NA 3D CROSS‐U- neznam koja je ova vjezba
                            I live for BODYBUILDING

                            Comment


                            • #29
                              hi
                              Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym . Push/pull/legs je vrlo popularan i često korišten trening program od strane dizača ... ramena i triceps), mišići za povlačenje (leđa i biceps) i noge tokom različitih



                              Thanks








                              Last edited by kelly; 20-03-17, 03:41.

                              Comment


                              • #30
                                hi
                                Ako je tako, isprobajte push-pull trening kombinaciju. Ovaj princip treninga ... Uzmite dan odmora nakon kojeg ćete raditi noge. Nekoliko dana


                                Last edited by kelly; 20-03-17, 03:41.

                                Comment

                                Working...
                                X