Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    Originally posted by kingpin View Post
    e ovo mene zanima, jesi radio (ili netko drugi) pauzu na defki ikad?
    sutra mi je 3 mj. ravno i idem na godišnji pa ne znam da li bi napravio pauzu i nastavio kada se vratim tj. da li bi to imalo smisla.
    Inače sam više manje ostvario zacrtano i vremenski i u postocima ali sad kad vidim da mi je malo falilo do vrhunskog rezultata nekako mi je žao što moram prekidat...

    emperor, nekad 20, nekad 30 a nekad 50g UH... sasvim nebitno ako su iz povrća ili orašastih plodova. bitno da se jedu sa mastima.
    npr. ja sam jeo za Uskrs grašak u francuskoj salati, znači manja količina s majonezom i nema brige.
    Na keto nisam radio pauze jer mi je prvi put da sam na njoj. A kada sam bio na low carb jesam pauzirao sam i ima smisla posebno kada dotaknes neku tocku ispod koje ne bi isao sa unosom kcal ili jednostavno psihički.
    Kada bi isao na godisnji ili nekakav odmor opustio bih se jedino što sam uvijek gledao da to ne bude prežderavanje ,ali nisam se štedio u smislu da nesto nisam pojeo što sam zaželio. Mislim da je princip isti i sa ketom posebno ako si duze.
    U svakom slucaju gledaj da održiš steceno. A "RESET" uvijek treba napravit s vremena na vrjeme.

    Po meni na taj malo opušteniji pristup rezultati su poceli biti bolji. Prije dok nisam isao na odmor od low carb rezao sam kalorije da to nije bilo zdravo za nekog tko trenira i držao se pretjerano svega sve radi rezultata na vagi.
    Last edited by Draven; 09-06-14, 09:31.
    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      od prije znam da je za mene 3 mj granica nakon koje me počne loviti nervoza. počnem gubiti manje od 0.5 kg tjedno i onda mi se čini da nema kraja. a u zadnjih par tjedana sam imao aktivnosti jako visoko jer sam htio dat gasa do danas.
      tako da će mi pauza dobro doći htio ne htio, kad se vratim probat ću baš da vidim kako će se stvari dalje razvijat, al bio bi zadovoljan kad bi uspio zadržat sadašnje stanje do kraja 8. mj
      Znoj štedi krv

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Da vas pitam nešto.
        Dali ima smisla ic na keto 10tak dana , ako sam na 21% BF-a a zelim spusti BF na 14-15%
        Your future is created
        by what you do today,
        not tomorrow.

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          u deset dana se jako malo moze postici u paljenju sala..nazalost..

          mozes izbaciti vodu eventualno..

          probudi se iz sna...
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            Originally posted by Vucko View Post
            Da vas pitam nešto.
            Dali ima smisla ic na keto 10tak dana , ako sam na 21% BF-a a zelim spusti BF na 14-15%
            eh kad bi to tako islo....uf ..

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              Originally posted by Vucko View Post
              Da vas pitam nešto.
              Dali ima smisla ic na keto 10tak dana , ako sam na 21% BF-a a zelim spusti BF na 14-15%
              Većina forumaša smatra da je to nemoguće..naime, kroz praksu im se tako pokazalo..No, ima jedna tema na kojoj i nemoguće postaje moguće: http://www.building-body.com/forum/t...8Tomi%29/page6 pa se probaj tamo obratiti..
              Simplify.

              There are no shortcuts to any place worth going.

              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
              HARDER.


              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                Prije bi koristio Herbalife nego tamo se obratio.
                Ma mozda budem iso 30 dana keto.
                Your future is created
                by what you do today,
                not tomorrow.

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  vucko spasio si se sa zadnjim postom hahahahahha
                  xDD hahahaha
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    hahahhaah vrh ,14 posto imaju profi sportaši ,14 i ispod do 8 posto ;preko 14 posto fitnes ,do 18 posto ,vrlo je teško ući i ispod 25 posto ljudima na početku dijete ,trebao bi jesti ništa masti ,ništa šećera mjesec dana najmanje za MALI rezultat ,znači odustani ,radije se najedi onoga što profi sportaši jedu ,jedi kao sportaš ,treniraj kao sportaš i bit ćeš Možda na 14 posto jednog dana
                    Meni je trebalo 6 godina da dođem na 11 posto masti u tijelu ,a nisam pojeo kolač 6 godina ,nisam pojeo pizzu ,burek ,čokoladu ,popio colu isto niti vidio roštilj i pečenje

                    no pain ,no gain

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      pitanje za sve low carbere ,jel vam ,ali iskreno odgovorite ,krene slina na usta kad prođete kraj 'voćnih ' sokova u velikim trgovinama kad vidite raznovrsnost šećera i boje tih tekućina ,jel vam dođe želja na ketu da popijete jedno 4 litre soka ,pa makar se srušilo sve?

                      ja ću danas popiti ,ali ne nezdrave sokove nego vodu ,glukozu i elekrolite za sportaše jer bez toga ne bi mogao dići svoju kilažu na benšu ,bez carbsa bi mogao slobodno ispisati se iz teretane i bilo kojeg sporta

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        Originally posted by Carl Wind View Post
                        pitanje za sve low carbere ,jel vam ,ali iskreno odgovorite ,krene slina na usta kad prođete kraj 'voćnih ' sokova u velikim trgovinama kad vidite raznovrsnost šećera i boje tih tekućina ,jel vam dođe želja na ketu da popijete jedno 4 litre soka ,pa makar se srušilo sve?
                        da...

                        Originally posted by Carl Wind View Post
                        Meni je trebalo 6 godina da dođem na 11 posto masti u tijelu ,a nisam pojeo kolač 6 godina ,nisam pojeo pizzu ,burek ,čokoladu ,popio colu isto niti vidio roštilj i pečenje

                        no pain ,no gain
                        znaci stvarno neznas posao haha 6 godina ... xD tomiju treba 6 dana za zdefkat nekog..tebi 6 godina...ima li imalo razumih ljudi koji se drze zlatne sredine na ovom forumu haha
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          Originally posted by Carl Wind View Post
                          hahahhaah vrh ,14 posto imaju profi sportaši ,14 i ispod do 8 posto ;preko 14 posto fitnes ,do 18 posto ,vrlo je teško ući i ispod 25 posto ljudima na početku dijete ,trebao bi jesti ništa masti ,ništa šećera mjesec dana najmanje za MALI rezultat ,znači odustani ,radije se najedi onoga što profi sportaši jedu ,jedi kao sportaš ,treniraj kao sportaš i bit ćeš Možda na 14 posto jednog dana
                          Meni je trebalo 6 godina da dođem na 11 posto masti u tijelu ,a nisam pojeo kolač 6 godina ,nisam pojeo pizzu ,burek ,čokoladu ,popio colu isto niti vidio roštilj i pečenje

                          no pain ,no gain
                          Društvo upravo mi se obratio Tomi i preporučio mi Herbalife :O
                          ^^Nego znam eto ja u zadnja 4 mjeseca sam varao tako da sam pojeo jedan burek i 1 pizzu cut onako u 5 ujutro,a od pića jedino varam vikendom s pokojim gemištom,ostalo samo voda i whey !
                          Jednostavno otkad se razumijem relativno u nutricionizam,nemam nikakve želje za nikakvim junk food-om.
                          Budem vjerovatno isto sljedece god. pred ljeto keto pošto sad je već kasno malo...Lean Bulk FTW!
                          Your future is created
                          by what you do today,
                          not tomorrow.

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            Originally posted by staragarda View Post
                            ...xD tomiju treba 6 dana za zdefkat nekog..tebi 6 godina...ima li imalo razumih ljudi koji se drze zlatne sredine na ovom forumu haha
                            Točno to..ti ekstremi na ovom forumu su fascinantni, tema za sebe
                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              10456240_10203753688461244_1860965629840692550_n.jpg

                              za moje keto friendse
                              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                Originally posted by Carl Wind View Post
                                pitanje za sve low carbere ,jel vam ,ali iskreno odgovorite ,krene slina na usta kad prođete kraj 'voćnih ' sokova u velikim trgovinama kad vidite raznovrsnost šećera i boje tih tekućina
                                Kratko i jasno. NE

                                Moras napravit malu promjenu. Ponavljas se iz dana u dan. Svi postovi su ti isti.

                                Originally posted by Vucko View Post
                                DBudem vjerovatno isto sljedece god. pred ljeto keto pošto sad je već kasno malo...Lean Bulk FTW!
                                Svi pricaju o lean bulku, a jedva cekaju zavrsit s definicijom i trpat junk u sebe preko zime. Lean bulk je puno tezi nego sto mislis.
                                Last edited by Premium.Better; 09-06-14, 22:10.
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X