Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    Punjenje i radim jedan dan
    Ispečem si kilu krumpira i kilu piletine,ujutro zobene,navečer posni
    Ma ja sam jos na keto,ovo sam pisao bzvz u perfektu
    cikliranje je bilo prije keta
    izbacio sam posni i whey da mi ne navlače vodu
    čega jedem previse? orasastih mozda?

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      Originally posted by staragarda View Post
      uglavnom probajte..

      keto frIendly xD

      btw u zadnje vrijeme 5-10 puta dnevno napunim usta ovim slagom

      [ATTACH=CONFIG]18378[/ATTACH]
      Jel do mene ili ti zvučiš vrlo perverzno?
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Prvih 5 kg padne jer se isprazni glikogen potrosis taj UH koji se spremio u misice, kada si na keto prebacujes se na masnoce kao energiju.
        HIIT radi samo kada si na punjenju ili dan nakon punjenja da brze odes u keto stanjto jest da brze opet potrosis glikogen.
        Punjenja radi svaki 9 dan s tim da punjenje pocne u 17-18 h a do tad kao da si na keto i dalje jedes, a punjenje ti preporucam svaki 9 dan jer tebi kao pocetniku treba malo duze da odes u keto .
        Prehrana oko 2400 kcal sascim dovoljna ja sam na 2600/2700 kcal pa skidam po malo, a iste smo visine samo ja sada na 88 kg.
        Budi uporan i cekaj , prve kg odu brzo i onda svi ocekuju takav progres i dalje jer su fascinirani ali nakon toga si spreman tek da polagano skidas masnoce znaci vaganje 2 x tjedno ali ogledao na ovoj dijeti je najbolji primjer.
        Što se tice pitanja da li ja jedem ovo ili ono previse takav odgovor neces dobit jer ti to znas nitko ti sa foruma nemoze pomoc onda kad se prezderes ili pojedes nesto sto bi naškodilo dijeti.
        Cak i taj jedan sladoled nece donjeti toliko štete ali ako je sladoled pa kompleksni UH ne sladoled pa jos jedna "mala" pizza u kutiji 50x50. Junk gledaj da jedes nakon zdravog punjenja, nakon unosa krompira, rize ili.... kompleksnih UH tako da malo ostane mjesta za JUNK!
        Sladoled se mze napravit i od proteina koje imas doma ja to radim i pojedem ga pola kg na punjenju bez straha jer je unutra posni, proteini i 300 gr smrznutog voca + žlicica 100% kakao praha.
        Ovo teksta toi je dovoljno da shvatis sve
        "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          Originally posted by jozothekid View Post
          Punjenje i radim jedan dan
          Ispečem si kilu krumpira i kilu piletine,ujutro zobene,navečer posni
          Ma ja sam jos na keto,ovo sam pisao bzvz u perfektu
          cikliranje je bilo prije keta
          izbacio sam posni i whey da mi ne navlače vodu
          čega jedem previse? orasastih mozda?
          kila krompira je 210 uh koliko se sjecam. Nije li to malo UH na punjenju ? nek dovijes jos 50 -100 kroz ostalo i dalje mi se cini malo. Meni je punjenje 500 UH

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            Hvala puno,jasnije mi je dosta toga
            Znači ide dolje samo polako,dobroe
            A za orasaste plodove mogu ih jesti preko 200g dnevno ili je to previše?
            Posto me uhvati glad često
            I za voće sam htio pitat.jel smijem jesti?

            Što se tiče punjenja
            Punim se ili smedom rizom ili krumpirom
            Junk bude,ali ga ne bude previše
            Možda jos nešto da izbacim vodu?
            Pijem preslicu,koprivu i zeleni

            I jel moram racunat kalorije i p/m baš točno?
            Meso je vagano po 250 svinjetina i 200 piletina
            Ostalo jedem okvirno
            Ne znam šta bi još mogao uz piletinu,najčešće je tartar,maslinovo ulje...

            Originally posted by Draven View Post
            Prvih 5 kg padne jer se isprazni glikogen potrosis taj UH koji se spremio u misice, kada si na keto prebacujes se na masnoce kao energiju.
            HIIT radi samo kada si na punjenju ili dan nakon punjenja da brze odes u keto stanjto jest da brze opet potrosis glikogen.
            Punjenja radi svaki 9 dan s tim da punjenje pocne u 17-18 h a do tad kao da si na keto i dalje jedes, a punjenje ti preporucam svaki 9 dan jer tebi kao pocetniku treba malo duze da odes u keto .
            Prehrana oko 2400 kcal sascim dovoljna ja sam na 2600/2700 kcal pa skidam po malo, a iste smo visine samo ja sada na 88 kg.
            Budi uporan i cekaj , prve kg odu brzo i onda svi ocekuju takav progres i dalje jer su fascinirani ali nakon toga si spreman tek da polagano skidas masnoce znaci vaganje 2 x tjedno ali ogledao na ovoj dijeti je najbolji primjer.
            Što se tice pitanja da li ja jedem ovo ili ono previse takav odgovor neces dobit jer ti to znas nitko ti sa foruma nemoze pomoc onda kad se prezderes ili pojedes nesto sto bi naškodilo dijeti.
            Cak i taj jedan sladoled nece donjeti toliko štete ali ako je sladoled pa kompleksni UH ne sladoled pa jos jedna "mala" pizza u kutiji 50x50. Junk gledaj da jedes nakon zdravog punjenja, nakon unosa krompira, rize ili.... kompleksnih UH tako da malo ostane mjesta za JUNK!
            Sladoled se mze napravit i od proteina koje imas doma ja to radim i pojedem ga pola kg na punjenju bez straha jer je unutra posni, proteini i 300 gr smrznutog voca + žlicica 100% kakao praha.
            Ovo teksta toi je dovoljno da shvatis sve

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              a gledaj da te 30-50 grama UH moze izbaciti iz ketoze. Ako 100 grama jabuke ima 10 grama UH sracunaj si di si zeznuo

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                Originally posted by Dača View Post
                Jel do mene ili ti zvučiš vrlo perverzno?
                Hahaha a malo da..takva ti je keto xD
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  Aha,aha
                  Ništa onda od voća,ionako gledam da bude što bliže 0
                  A uzimam vitamine i minerale i jedem dosta povrća

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    moras paziti i na povrce, citao sam na forumu da je jednog tipa iz ketoze izbacivao kupus , puno faktora zato to i je teska ali kad se sve pogodi efektivna dijeta

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      Kak to znat?
                      Jedino mogu pokušat izbacit doslovno sve uh,tj bit baš 0 dok mi keto stapici ne budu pokazivali.ketozu

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        gledaj kolko koje povrce ima UH..npr s lukom moras paziti..itd itd..
                        inace zelena salata ftw...
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          Originally posted by jozothekid View Post
                          Kak to znat?
                          Jedino mogu pokušat izbacit doslovno sve uh,tj bit baš 0 dok mi keto stapici ne budu pokazivali.ketozu
                          biti na 0 UH ima smisla jedino kada se prvi puta pokušava ući u ketozu, da se što brže uđe.
                          To je izrazito zahtjevno jer bi u principu smio jesti samo npr. meso i jaja, jer za njih jedino možemo biti sigurni da nemaju UH.

                          U svim ostalim slučajevima nema smisla izbacivati kompleksne UH iz povrća i orašastih plodova. Prvo jer su niskog GI-a a drugo jer pola dolazi iz vlakana i iz tog razloga se niti ne računaju.
                          Smiješno mi je čuti da netko tvrdi da ga je kupus izbacio iz ketoze, ne vidim kako je to moguće osim ako je pojeo samo pola glave kupusa bez mesa i masti. Ako ćemo tako onda te i meso može izbaciti iz ketoze ako nije popraćeno unosom masti. Da li ćemo u tom slučaju kriviti UH iz mesa? veća količina bilo koje hrane sama po sebi diže inzulin, zato svaki obrok mora sadžavati masti.
                          I volio bih vidjeti tog čovjeka koji mi kaže u jednoj sekundi: evo ga, izbacilo me iz ketoze! Ljudi moji to je nemoguće. Keto sticksi nisu uopće pouzdani.
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            a cuj ja kazem sto sam procitao i sta je tip tvrdio (bas za inat je tvrdio da je kupio i keto trakice i isao provjeravati to za kupus i kao 100 % siguran da je od kupusa), ljudsko tijelo je cudo, netko reagira na nesto. Netko alergican i umre od penicila a tebi nece biti nista. Ne mozes racunat po svojim kriterijima da ce i drugima jednako funkcinirati niti da ce imati iste rezultate. Tako da zasto ne bi bilo da nekog izbacuje iz ketoze nesto sto tebe ili mene ne moze izbaciti ?

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              Mene jabuka nakon treninga nije izbacivala iz ketoze pa tako niti jedno povrce... Dok sam inace jeo najvise zeleno povrce kao prilog

                              peanut butter YOLO
                              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                              http://instagram.com/dinc_94
                              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                              myprotein code: MP24017174

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                nisam ja ni rekao jedna jabuka nego kolicinu UH u jednoj jabuci. Ako ces pojest kilu jabuka normalno da ces izaci iz ketoze. I normalno da te jedna jabuka ne bi smjela izbaciti

                                Comment

                                Working...
                                X