Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CeLe111 View Post
    to je super... tim vise ako ti radi i osjecas se dobro.

    ja se generalno isto osjecam bolje na ketu, nego npr. na low carbu, kada dijetarim. tako da uvijek radije odaberem keto!

    kakva ti je stolica na toliko masti?
    Stolica je redovna, pod time mislim na svako jutro a cesto i popodne i uredna. Od povrca konzumiram po 100-120g zelene salate uz svaki obrok

    Comment


    • potapa li se uredno kad pustis vodu? xD
      Online Transformacijski Specijalist:
      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
      ->
      http://www.fgfitness.uk
      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

      Comment


      • Originally posted by CeLe111 View Post
        potapa li se uredno kad pustis vodu? xD

        hahahah, evo ako cemo detaljno kakica mi je tako dobra da cesto nemoram ni wc papir koristit , nema proljeva ako mislis na to

        Comment


        • 15 dana sam u ketozi, prehrana je jednostavna...meso..jaja...salata u jednom ...stolica uredna...glad osjetim ponekad ali vecinom jedem tri obroka .Prvih dana glavobolja, slabost....sad kao da nikad nisam bio jaci, treninzi idu puni gas i vise...Odusevljen sam i s gubitkom tri kilograma, imam osjecaj da su od toga 2 kg masti. Osjecam se odlično i uopce mi se ne da raditi punjenje i prekidati ketozu. Da li je to loša odluka ili bas trebam. Inace rekreativni biciklista s zimskim dijelom treninga u teretani. Podosta se vodim pričom ovog lika pa tko ima vremena da pogleda i kaze neko svoje misljenje

          https://www.2bike.rs/na-dva-tocka/tr...nu-na-havajima

          Comment


          • Slušaj svoje tijelo, zlatno pravilo, nekome ketoza legne super a nekome ne paše.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Ostao sam 30 dana bez prekida.....Inače jedem malo Uh tako da mi je bilo odlično. Nakon par dana i treninzi u teretani su bili bas dobri. Skinio oko tri i pol kilograma, jedan sam vratio nakon tri dana...Zadnjih tjedan metabolizam je poprilično usporio tako da mislim da sam trebao bar na 15 dana odraditi jedno punjenje sto cu svakako isprobati u slijedecoj turi nakon ovih praznika. Hvala na savjetima

              Comment

              Working...
              X