Announcement

Collapse
No announcement yet.

Treniranje jedne mišićne skupine (za naturalce) 1 ili 2 puta sedmično?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Treniranje jedne mišićne skupine 1(2) puta sedmično.

    trenirati jednu ili dvije misicne skupine u danu, bolje ili ne, nikad neces saznat dok sam ne probas na vlastitom tijelu...
    ja sam pola godine proucavao sto mi bolje pase i dosao do zakljucka da mi najbolje lezi velika+mala misicna skupina u danu, u sistemu 3 treninga-odmor pa 2 treninga - odmor...itd...
    s tim da svaki trening promjenim vjezbe, i bar 2 puta mjesecno promjenim broj serija...

    tijelo treba iznenadit.
    There is a price to pay for everything you gain.

    Comment


    • #17
      Re: Treniranje jedne mišićne skupine 1(2) puta sedmično.

      Najveći problem treniranja je miješanje programa profesionalnih bildera i krivih savijeta. Nabolji splitevi su:

      ANTAGONISTIČKI TRENING PROGRAM:
      1.dsn PRSA I LEĐA
      2.dan NOGE, DOLJNJI DIO LEĐA, LISTOVI I TRBUŠNJACI
      3.dan odmor
      4.dan RUKE I RAMENA
      5.dan odmor
      6.dan odmor (individualno)

      SINERGISTIČKI TRENING PROGRAM (poznati push-pull-legs):
      1.dsn PRSA, PREDNJA ISREDNJA GLAVA RAMENA, TRICEPS
      2.dan NOGE, DOLJNJI DIO LEĐA, LISTOVI I TRBUŠNJACI
      3.dan odmor
      4.dan LEĐA, ZADNJA GLAVA RAMENA, BICEPS
      5.dan odmor

      zatim, ANTAGONISTIČKO SINERGISTIČKI PROGRAM (ovdje je u podforumu http://www.building-body.com/forum/t...m-by-Titan-Gym)

      te klasični AB program
      Last edited by kelly; 11-03-13, 01:22.

      Comment


      • #18
        Re: Treniranje jedne mišićne skupine 1(2) puta sedmično.

        http://www.simplyshredded.com/mega-f...ated-2011.html
        sam procitao i zvuci odlično , samo ako može objašnjenje zašto je bolje Singergistički odnosno Antagonistički program umjesto L.Northonovog?

        Comment


        • #19
          Re: Treniranje jedne mišićne skupine 1(2) puta sedmično.

          Originally posted by lolipop1 View Post
          http://www.simplyshredded.com/mega-f...ated-2011.html
          sam procitao i zvuci odlično , samo ako može objašnjenje zašto je bolje Singergistički odnosno Antagonistički program umjesto L.Northonovog?
          ja ti radim i još nas par sa foruma taj PHAT program i odlican je neces požaliti nikako samo " preživi " prva 2 tjedna i biti ces iznenađen =)
          Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

          Comment


          • #20
            Re: Treniranje jedne mišićne skupine 1(2) puta sedmično.

            moga bi uskoro. Zanima me jeli isto ako si na programu dok si na defki ? i kako se nosis sa upalama? ja trenutno kad odradim veliku skupinu imam upalu po 5-ak dana pa jel treniras unatoc tome ili nekako nastojis ubrzat oporavak?

            Comment


            • #21
              Re: Treniranje jedne mišićne skupine 1(2) puta sedmično.

              Originally posted by lolipop1 View Post
              moga bi uskoro. Zanima me jeli isto ako si na programu dok si na defki ? i kako se nosis sa upalama? ja trenutno kad odradim veliku skupinu imam upalu po 5-ak dana pa jel treniras unatoc tome ili nekako nastojis ubrzat oporavak?
              manje su upale sto cesce pogadjas misic...
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #22
                Re: Treniranje jedne mišićne skupine 1(2) puta sedmično.

                Originally posted by lolipop1 View Post
                moga bi uskoro. Zanima me jeli isto ako si na programu dok si na defki ? i kako se nosis sa upalama? ja trenutno kad odradim veliku skupinu imam upalu po 5-ak dana pa jel treniras unatoc tome ili nekako nastojis ubrzat oporavak?
                Definicija se ne mora razlikovati od treninga klasičnog van sezone osim što mora biti intenzivan trening, što sse tiče upala glutamin, whey, vitargo velike količine C vitamina, kao i omega 3 i nek isupplementi od ananas (u krajnjim slučajevima) vlo dobro smanje uplae kao i istezanja.

                Comment


                • #23
                  Re: Treniranje jedne mišićne skupine 1(2) puta sedmično.

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  manje su upale sto cesce pogadjas misic...
                  to je istina

                  ali nedavno negdje čitam da je razina mlječne kiseline proporcionalno razini testa

                  Razina testosterona je proporcionalna razini mliječne kiseline u organizmu. Što znači što se "upaljeniji" to će se izlučiti više testosterona.
                  Da li je ovo činjenica ili samo jedna glupost ?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Treniranje jedne mišićne skupine 1(2) puta sedmično.

                    Originally posted by diinnoo View Post
                    to je istina

                    ali nedavno negdje čitam da je razina mlječne kiseline proporcionalno razini testa



                    Da li je ovo činjenica ili samo jedna glupost ?
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment

                    Working...
                    X