Announcement

Collapse
No announcement yet.

ANTAGONISTIČKO SINERGISTIČKI 4 DNEVNI split trening program by Titan Gym

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ANTAGONISTIČKO SINERGISTIČKI 4 DNEVNI split trening program by Titan Gym

    Jedan od programa za one koji žele imati 4 treninga tjedno, program za malo ozbiljnije vježbače.

    Osigurava odličan napredak prsa i leđa te ruku i ramena...

    malo je veći file pa se može direktno downloadati na Facebook grupi Titan Gym Bjelovar na
    linku: https://www.facebook.com/download/59...GRAM_TITAN.pdf
    Attached Files

  • #2
    Re: ANTAGNOSITIČKO SINERGISTIČKI 4DNEVNI split trening program by Titan Gym

    pise da je stranica uklonjena

    Comment


    • #3
      Re: ANTAGNOSITIČKO SINERGISTIČKI 4DNEVNI split trening program by Titan Gym

      ulogiraj se na fb
      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

      Comment


      • #4
        Re: ANTAGNOSITIČKO SINERGISTIČKI 4DNEVNI split trening program by Titan Gym

        e jbg fejs sam deaktivirao jer mi je muka od njega haha

        Comment


        • #5
          Re: ANTAGNOSITIČKO SINERGISTIČKI 4DNEVNI split trening program by Titan Gym

          Baš sam skinuo pdf.. točno takvu podjelu i radim vec duze vrijeme i super je.

          Comment


          • #6
            Re: ANTAGNOSITIČKO SINERGISTIČKI 4DNEVNI split trening program by Titan Gym

            Pitanje: Mogu li ja ovu programu radit? 16.5god 7-8mj treniram.. Zelim da pocnem od dr nedelju ali eto prvo vas da vas pitam dali smem ili ne? Imam neke pitanja u vezi vjezbama.. Nije mi jasno ono zagrijavanje, A1A2 vjezbe to se rade u superserijama ili ne ?? I ove vjeze nisu mi jasne ako moze link molim vas:
            - Rotacisko hvataliste ramena- lezeci bucicama
            - Sjedece veslanje u pretklonu mislim da je ovo to


            - Sjedece lateralno podizanje bucica (nije mi jasno zasto ova vjezba ima u danu Ledja/trapezius/zadnja glava ramena)

            Molim vas odgovorite mi do kraju nedelje da znam sta dalje Hvala
            I live for BODYBUILDING

            Comment


            • #7
              Re: ANTAGNOSITIČKO SINERGISTIČKI 4DNEVNI split trening program by Titan Gym

              I da ako moze zamjenu za obrnuti hvat zgibove jer nemogu radit nista od bodyweight vjezme osim sklekove
              I live for BODYBUILDING

              Comment


              • #8
                Re: ANTAGNOSITIČKO SINERGISTIČKI 4DNEVNI split trening program by Titan Gym

                Originally posted by TheShadow View Post
                Pitanje: Mogu li ja ovu programu radit? 16.5god 7-8mj treniram.. Zelim da pocnem od dr nedelju ali eto prvo vas da vas pitam dali smem ili ne? Imam neke pitanja u vezi vjezbama.. Nije mi jasno ono zagrijavanje, A1A2 vjezbe to se rade u superserijama ili ne ?? I ove vjeze nisu mi jasne ako moze link molim vas:
                - Rotacisko hvataliste ramena- lezeci bucicama
                - Sjedece veslanje u pretklonu (http://www.youtube.com/watch?v=ME1iWHukt0s mislim da je ovo to)
                - Sjedece lateralno podizanje bucica (nije mi jasno zasto ova vjezba ima u danu Ledja/trapezius/zadnja glava ramena)

                Molim vas odgovorite mi do kraju nedelje da znam sta dalje Hvala

                Ja sam i buraz mi i dosta ljudi trenirali smo prvih 6 mjeseci 3-4 puta tjedno cijelo tijelo za svaku mišićnu skupinu 3-4 serije i napredovali smo, dans je problem što je dosta ljudi npr. nestrpljivo ili pak misle da advanced programi donose im dobro što je suprotno.

                Za ovo šti si napisao ja bih ti preporučio klasičan AB program znači A-gornji dio tijela, B doljni dio tijela tbušnjaci i doljnji dio leđa.
                nakon 3-4 mjeseca s klasičnog sinergističkog AB programa prešao bih na antogonistički AB.

                A1 i A2 nisu usperserije ukoliko je između odmor.

                U tvojoj fazi vježbanja ovaj program nikak onije preporučljiv.

                p.s. dosta stvari se ovdje ne može objasniti.

                Comment


                • #9
                  Re: ANTAGNOSITIČKO SINERGISTIČKI 4DNEVNI split trening program by Titan Gym

                  Originally posted by TheShadow View Post
                  I da ako moze zamjenu za obrnuti hvat zgibove jer nemogu radit nista od bodyweight vjezme osim sklekove
                  Imaš u Blue Gym-u od nedavna gumene gurtne staviš na zgibove pa se zakvačiš koljenima i lakše se dižeš imaš po netu tehniku.
                  inače obrnuti hvat na lau može biti zamjena pogotvo je dobra kosa šiška umjeto ravene, a to što ne možeš zgibove može biti i indikator da nisi još došao odo ove faze programa.

                  Comment


                  • #10
                    Re: ANTAGNOSITIČKO SINERGISTIČKI 4DNEVNI split trening program by Titan Gym

                    jesam li ja nešto krivo shvatio ili u naslovu piše 4 dnevni split a PDF-u je program od 5 dana ?
                    Znoj štedi krv

                    Comment


                    • #11
                      Re: ANTAGNOSITIČKO SINERGISTIČKI 4DNEVNI split trening program by Titan Gym

                      Originally posted by kingpin View Post
                      jesam li ja nešto krivo shvatio ili u naslovu piše 4 dnevni split a PDF-u je program od 5 dana ?
                      4 dnevni split - tijelo razdjeljeno na 4 dana treninga, ukoliko to kvari performase ili napredak slobodno preimenuj po želji.

                      Comment


                      • #12
                        Re: ANTAGNOSITIČKO SINERGISTIČKI 4DNEVNI split trening program by Titan Gym

                        takodjer vec duze vrijeme imam isti raspored kao sto se i preporuca u linku, s tim da sam 3. i 4. trening, prsa i ledja, zamijenio

                        Comment


                        • #13
                          Re: ANTAGNOSITIČKO SINERGISTIČKI 4DNEVNI split trening program by Titan Gym

                          nisam dobro gledao pošto je pdf na 2 strane a na dnu prve piše da je 3. dan odmor ...

                          tražio sam neki program za 4 treninga tjedno jer ne stignem po ljetu više od toga pa bi mi ovo moglo odgovarati
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • #14
                            Re: ANTAGNOSITIČKO SINERGISTIČKI 4DNEVNI split trening program by Titan Gym

                            treninzi se vrte u krug nikad ne gledaš program u 7 dana nego vrtoš odradiš tri treninga, pauzu pa ponovo... uvijek možeš imati 4 treninga tjedno... ne gledajte usko

                            Comment


                            • #15
                              Re: ANTAGNOSITIČKO SINERGISTIČKI 4DNEVNI split trening program by Titan Gym

                              Originally posted by TitanGym_VP View Post
                              treninzi se vrte u krug nikad ne gledaš program u 7 dana nego vrtoš odradiš tri treninga, pauzu pa ponovo... uvijek možeš imati 4 treninga tjedno... ne gledajte usko
                              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                              http://www.staying-fit.net/

                              Comment

                              Working...
                              X