Announcement

Collapse
No announcement yet.

Post i ramazan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • staragarda
    replied
    Re: Post i ramazan

    Originally posted by Bronko View Post
    pravo takticno, njezno , sa puno obzira receno si ti mozda neki savjetnik u zivotu cccc

    dobar savjet
    bo

    Originally posted by Draven View Post
    A evo kako ti i Stara garda kaze pusti whey u tom slucaju tebi treba neki kvalitetan gainer em je jeftiniji a i hranjiviji za što ti je potrebno.
    daj nemoj ljudima preporucat geinere, jbli te oni. neka uzme 5 kg my proteina(whey). i glukozu iz dm-a neka mjesa...vidis da covjek nema love na bacanje za skupe secere.

    Leave a comment:


  • Draven
    replied
    Re: Post i ramazan

    "Željudac" nisam mogao ne primjetit

    Evo ima i link na forumu sve obrazloženo.

    http://www.building-body.com/forum/t...t=Intermittent

    Evo i video ovi su pohvalili IF
    https://www.youtube.com/watch?v=LSdw...U5CVbXi2uWgiZg

    Kako ti i Stara garda kaze pusti whey u tom slucaju tebi treba neki kvalitetan gainer em je jeftiniji a i hranjiviji za što ti je potrebno. Bilo bi ti pametno da krenes na to prije ramazana zbog prilagodbe da uneses toliku kolicinu hrane na jutro pred izlazak sunca.

    Leave a comment:


  • Bronko
    replied
    Re: Post i ramazan

    Originally posted by staragarda View Post
    trolu jedan..

    google: intermittent fasting

    ako je problem unjeti potrebne kalorije, mikro/makro nutrijente u tom "kratkom" vremenu. popij tri sejka proteina i pojedi salatu s 2 dcl ulja( 1800 kcal lol ) + kasnije normalan obrok. i eto...

    a ti izolat pio XD umjesto nesto kaloricnije kad ti je vec bio problem unjeti to..

    najveci problem je sto neznas sta su kalorije sta makro sta mikro nutrijenti...ehh

    inace taj IF je...jedes kao i na svkaoj normalnoj masi/defci samo pojedes to u razmaku od 4/6/8/10 sati
    pravo takticno, njezno , sa puno obzira receno si ti mozda neki savjetnik u zivotu cccc

    dobar savjet

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: Post i ramazan

    trolu jedan..

    google: intermittent fasting

    ako je problem unjeti potrebne kalorije, mikro/makro nutrijente u tom "kratkom" vremenu. popij tri sejka proteina i pojedi salatu s 2 dcl ulja( 1800 kcal lol ) + kasnije normalan obrok. i eto...

    a ti izolat pio XD umjesto nesto kaloricnije kad ti je vec bio problem unjeti to..

    najveci problem je sto neznas sta su kalorije sta makro sta mikro nutrijenti...ehh

    inace taj IF je...jedes kao i na svkaoj normalnoj masi/defci samo pojedes to u razmaku od 4/6/8/10 sati
    Last edited by staragarda; 25-03-14, 11:00.

    Leave a comment:


  • Veslanje
    started a topic Post i ramazan

    Post i ramazan

    Počinjem štediti novce jer ce za kojih 3-4 mjeseca ramazan. Zanima me pošto postim od 2-3 u noći do 9 navečer, što da prije a što poslje posta da popijem? Razlog je taj što nakon tjedan do 2 posta, željudac se toliko stisne da ne mogu puno pojesti nutritijenata i moram nešto popiti što ima dosta sastojaka. Prošle godine sam pio od Olimpa 2.2 kg Whey izolat koliko se sjećam i dobro me držalo. Mislio sam uštediti za MY protein 5 kg i to piti u tom mjesecu u malo većim dozama kako me držalo pošto neću trenirati puno, ali ne znam jer ima samo whey a ostalih nutritivnih vrijednosti baš i ne. Prošle godine sam radio zgibove, military press, vozio bajk po noći tek toliko da se održavam da ne sjedim stalno i ležim.
Working...
X