Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dragi Titanovci, nadam se da nije kasno..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Dragi Titanovci, nadam se da nije kasno..

    Originally posted by Premium.Better View Post
    Prvo bi trebala znati koliko kalorija trebas unositi i samim time rasporediti P/UH/M.
    Generalno, masti nisu problem vec prekomjeran unos kalorija (sto ovdje nije slucaj) i "losih" ugljikohidrata. Kao sto sam rekao, mozemo ti dati prijedlog dok ti kolicinu hrane trebas prilagoditi prema potrebama.

    Dorucak:
    Zobene i mnostvo voca ujutro, super. Kava po zelji. Tekuci je najbolji od svih mlijecnih proizvoda (uz posni). Bioaktiv jaca imunitet, to su price za malu djecu, a skuplji je duplo. Posto ti je ovo prvi obrok u danu mozes unositi P+M+UH. Nedostaje ti P+M u ovom obroku i ne bi bilo lose da ubacis 2 jaja.

    Meduobrok:
    Jako lose, kao sto sam govorio voce ne moze biti obrok i onda se desava da od dorucka do rucka(14:00) prakticki ne jedes nista, a trebala bi jesti sto vise manjih obroka.

    Rucak:
    Ovdje je tesko komentirati posto ne znamo sto jedes i kada imas trening. Ne bi trebala pretjerivati s UH, a puno povrca je izvrsno.

    Meduobrok:
    Ovdje je velika razlika izmedju vocke i salate s mladim sirom.
    Drugo je puno bolji izbor

    Vecera:
    Hoces li unosit ovdje UH ili obroku prije to zavisi do tebe. Mozes radit sto ti je Gavranka preporucila, a to je rotacija UH. Casica sirtuek je nepotrebna prije spavanja, bolje posni/svjezi sir.

    Sveukupno trebala bi biti u laganom deficitu.

    edit: nema potrebe da smanjuje aktivnosti, sigurno se vec navikla. Potrebno je mijenjati prehranu.
    Ja nikako pohvatati tko šta piše, hvala na savjetu!

    Ajme, posebno ću popraviti doručak, i sama osjećam da mi je premalo, (mislim da su mi jaja okay,no posni mi nikako ne odgovara, nije po mom ukusu )
    Ostalo mi je vrlo jasno, osim što ustvari izabrati za kvalitetan međuobrok ?

    Što se tiče salate i mladog sira, to vrlo često jedem.
    Dakle, glavna stvar mi je da prehranu reguliram, jer ono uistinu nema puno se za popraviti, ali oko mi je strože nego bilo kakve brojke

    Hvala !

    Comment


    • #17
      Re: Dragi Titanovci, nadam se da nije kasno..

      Originally posted by kingpin View Post
      Nadaj se da ćeš kad izbaciš ove kerefeke koje si jela do sada kvalitetnim namirnicama imat prostora za smanjivati kcal...
      Bojim se da je do sada metabolizam toliko usporio da nema dalje. Ali možeš probat svakako. Good luck
      - Hvala, potrudit ću se

      Comment


      • #18
        Re: Dragi Titanovci, nadam se da nije kasno..

        Originally posted by kingpin View Post
        Nadaj se da ćeš kad izbaciš ove kerefeke koje si jela do sada kvalitetnim namirnicama imat prostora za smanjivati kcal...
        Bojim se da je do sada metabolizam toliko usporio da nema dalje. Ali možeš probat svakako. Good luck
        Da uz ovoliko aktivnosti i tako malo kalorija metabolizam bi bio u k**** ako već nije...odredi kalorijski unos kroz tjedan-dva bi trebala znati na koliko se održavaš to je polazišna točka onda ćemo biti pametniji...Znači jedi kako inače jedeš,vagaj se svako 2-3 dana i sve bilježi
        Last edited by explorer; 21-04-14, 22:51.

        Comment


        • #19
          Re: Dragi Titanovci, nadam se da nije kasno..

          Originally posted by explorer View Post
          Da uz ovoliko aktivnosti i tako malo kalorija metabolizam bi bio u k**** ako već nije...odredi kalorijski unos kroz tjedan-dva bi trebala znati na koliko se održavaš to je polazišna točka onda ćemo biti pametniji...
          - Upravu si, kažem ti, to je program koji sam planirala od sutra, a unos hrane koji je bio do danas
          Tako, nije povezano, od sutra nova količina i unos hrane

          Comment


          • #20
            Re: Dragi Titanovci, nadam se da nije kasno..

            Originally posted by wingun View Post
            - Upravu si, kažem ti, to je program koji sam planirala od sutra, a unos hrane koji je bio do danas
            Tako, nije povezano, od sutra nova količina i unos hrane
            Ali na osnovu čega mjenjaš režim prehrane koji započinješ od sutra,zato kažem nastavi jesti kako inače zadnjih mjesec dva jedeš da bi odredila unos na kojem se održavaš i onda ćeš točno znati čega fali čega možda ima previše da li treba dodati hrane ,može li se oduzeti itd.

            Comment


            • #21
              Re: Dragi Titanovci, nadam se da nije kasno..

              Originally posted by explorer View Post
              Ali na osnovu čega mjenjaš režim prehrane koji započinješ od sutra,zato kažem nastavi jesti kako inače zadnjih mjesec dva jedeš da bi odredila unos na kojem se održavaš i onda ćeš točno znati čega fali čega možda ima previše da li treba dodati hrane ,može li se oduzeti itd.
              Ma nije da ću ja sada promjeniti prehranu 1/1. Pa ništa ne ide preko noći, bez obzira što brojke kažu da trebam unositi određenu količinu pojedinih stavki, naravno da ću si to prilagoditi s vremenom. "Sutra" nije baš iste sekunde

              Ali vidjet ćemo, meni je vrlo drago što ste mi ukazali na pogrešku.
              Hvala puno

              Comment

              Working...
              X