Announcement

Collapse
No announcement yet.

L-karnitin: Energetsko raketno gorivo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • L-karnitin: Energetsko raketno gorivo

    Kao bodybuilderi potpuno predani svome zanatu, potpuno ste svjesni onoga što vam je potrebno za ostvarenje svojih ciljeva. Iako velika većina nas koristi različite energetske boostere bazirane na kofeinu koji simuliraju centralni živčani sustav, „posuđena energija“ i ne mora uvijek biti najbolji izbor.

    ...

    http://www.building-body.com/l-karni...no-gorivo.html
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

  • #2
    Re: L-karnitin: Energetsko raketno gorivo

    Moje mišljenje... bezveze bacanje novaca kad kofein odradi isti posao.
    Originally posted by Songoku
    najbolji pwm je burek

    Comment


    • #3
      Re: L-karnitin: Energetsko raketno gorivo

      L-karnitin is crap.
      Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
      Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

      Comment


      • #4
        Re: L-karnitin: Energetsko raketno gorivo

        Biste li mogli obraditi fat burnere / termogelike u nekom od sljedecih clanaka?
        Ispricavam se ako vec postoji clanak o njima, nisam nasao.
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #5
          Re: L-karnitin: Energetsko raketno gorivo

          Originally posted by Aronnax View Post
          Biste li mogli obraditi fat burnere / termogelike u nekom od sljedecih clanaka?
          Ispricavam se ako vec postoji clanak o njima, nisam nasao.
          Pa mogli bi. Npr nađi neki pa ćemo prevesti.
          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

          Comment


          • #6
            Re: L-karnitin: Energetsko raketno gorivo

            Uh,toliko gluposti na jednom mjestu nisam vec davno procitao.
            Kao sto Nin0 rece: "L-karnitin is crap."
            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

            Comment


            • #7
              Re: L-karnitin: Energetsko raketno gorivo

              Vi hoćete reći da je L-karnitn po sebi nepotreban čovjeku? Ili?
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment


              • #8
                Re: L-karnitin: Energetsko raketno gorivo

                L-kartnitin sam po sebi je neophodan za normalan metabolizam masnih kiselina i njihov transport do mitohondrija.To nitko ne spori.

                Ono na sto sam se ja referirao jeste cinjenica da clanak sadrzi jako puno netocnih informacija(ili u najmanju ruku neprovjerenih/broscience informacija iz sumljivih izvora).
                Nemam vremena analizirati cijeli clanak,rijec po rijec,ali evo nesto sto je mene osobno nasmijalo:
                "Nakon što unesete hranu u organizam, L-karnitin preveze masne kiseline u mitohondrij" - u kojem to svemiru tako radi?

                Clanak senzacionalisticki velica ulogu L-Karnitina,a iz zakljucnog odlomka se da zakljuciti da je isti u biti zamisljen kao reklama i valjda su odmah u startu pretpostavili da to nitko iz struke nece citati(ili netko tko pozna materiju).Cijeli clanak govori o unutarstanicnom L-Karnitinu i njegovoj ulozi u organizmu,a onda iz vedra neba autor u zadnjem odlomku ubaci : "Preporučena doza i upotreba: Uzmite L-karnitin pola sata prije ....."
                U najmanju ruku neozbiljan clanak.
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • #9
                  Re: L-karnitin: Energetsko raketno gorivo

                  Ovo za prijenos masti stvarno ne znam. Bitno je da smo rješili da li je l-karnitin potreban ljudskom organizmu ili ne.
                  The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                  Comment


                  • #10
                    Re: L-karnitin: Energetsko raketno gorivo

                    Naravno da je,ali ne onaj koji bi se unosio oralno.
                    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                    Comment

                    Working...
                    X