Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zašto angažirati osobnog trenera?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zašto angažirati osobnog trenera?

    http://www.building-body.com/za%C5%A...g-trenera.html
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

  • #2
    Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

    Krasno bi bilo kad bi svi imali finansijske mogucnosti da od samog pocetka imaju nekog kraj sebe ko ce ih moci uvesti za pocetak u sve to (nazalost to nije bas slucaj), i ko ce ih navesti na prvilno razmisljanje kako bi poslije mogli sami sebi da ''kroje'' programe, jer mislim da i jeste poenta da na kraju svako za sebe nadje neki stil.
    Sam sto danas ima vise ''licnih trenera'' nego samih vjezbaca i treba dobro pazljiv biti u odabiru.

    koliko god mi je VELIKA prednost sto sam puno toga ucio na licnim greskama i isprobavao, toliko bi i volio da sam tad imao nekoga ko mi je mogao bar reci GDJE da se informisem, a da ne govorim i o samoj pomoci nekoga iskusnijeg.
    Tako da, licni trener je odlicna stvar, ali da ne budete ukvalno roboti koji ce samo izvrsavati sto trener kaze...
    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

    http://www.staying-fit.net/

    Comment


    • #3
      Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

      Defitivno na početku uzimte privatnog trenera da ne lutate bezveze, čisto da vas uvede u neke osnove da dobijete BAZU koju će kasnije biti lakše nadograđivati, koliko sam samo gluposti radio izgladnjivao se a da sam platio nekom posao bi bio lakši a krajnji rezultat bolji, ali šta tu je. BAZA je najbitnija kasnije ide lakše

      I da budite oprezni jer danas se svako naziva Trenerom, šarlatana na svakom koraku.

      Comment


      • #4
        Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

        - da su u svakoga dobre financijske mogucnosti mozda bi i uzeli trenera,ja prvi bi

        Comment


        • #5
          Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

          Jel zna tko kak se kreću cijene kod angažiranja trenera u fazi mase i definicije?

          Comment


          • #6
            Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

            ovisi šta tražiš. ali mislim da počinje od 200 kn. za te pare dobiješ program jelovnika i treninga i pusu u čelo
            Znoj štedi krv

            Comment


            • #7
              Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

              Ne mislim samo na jedan plan prehrane i treninga jer sam to prerasao. Mislim baš na fazu mase i definicije gdje se stvari trebaju korigirati češće...

              Comment


              • #8
                Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                Originally posted by Ant0ni0 View Post
                Ne mislim samo na jedan plan prehrane i treninga jer sam to prerasao. Mislim baš na fazu mase i definicije gdje se stvari trebaju korigirati češće...
                ovisi o treneru,
                evo gore imas vendethu , koji se prvi javio, on ti je osobni trener pa mozes njega kontaktirati
                isto tako, mali priest sa foruma ti je takodjer osobni trener

                Comment


                • #9
                  Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                  Znam tko su treneri na forumu i izvan foruma, ali eto tu sam pitao pa da kaže onaj tko je angažirao da vidim kak se kreću cijene, ali očito ću morati pitati trenere.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                    Sandi Imerović...650kn mjesečno sve uključeno

                    Comment


                    • #11
                      Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                      Originally posted by Armani View Post
                      Sandi Imerović...650kn mjesečno sve uključeno
                      a uuu....
                      previše...


                      šta je uključeno u to? diže i utege umjesto mene??
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                        Originally posted by Armani View Post
                        Sandi Imerović...650kn mjesečno sve uključeno
                        Koliko je to u €?
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                          Originally posted by Dača View Post
                          Koliko je to u €?
                          oko 85€ .................

                          Comment


                          • #14
                            Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                            Ovo za 650 kn je ipak previše makar ne znam kak se kreću cijene. Meni bi max. cijena trebala biti 400 kn, mislim da je sve iznad toga previše. I to ne mislim 400 kn mjesečno nego baš za cijelu fazu mase ili definicije koje traju par mjeseci, a nebi se žalio da je oboje za 400 kn.
                            Sjećam se kad sam tek počeo ići u teretanu i raspitivao sam se za plan prehrane i programa i nalazio sam na trenere koji za to traže od 100 kn pa do 850 kn.
                            Nebi dao 850 kn za jedan plan prehrane i programa ni da sam milioner jer to je baš "deranje" čovjeka!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Zašto angažirati osobnog trenera?

                              Originally posted by Ant0ni0 View Post
                              Ovo za 650 kn je ipak previše makar ne znam kak se kreću cijene. Meni bi max. cijena trebala biti 400 kn, mislim da je sve iznad toga previše. I to ne mislim 400 kn mjesečno nego baš za cijelu fazu mase ili definicije koje traju par mjeseci, a nebi se žalio da je oboje za 400 kn.
                              Sjećam se kad sam tek počeo ići u teretanu i raspitivao sam se za plan prehrane i programa i nalazio sam na trenere koji za to traže od 100 kn pa do 850 kn.
                              Nebi dao 850 kn za jedan plan prehrane i programa ni da sam milioner jer to je baš "deranje" čovjeka!
                              Sve zavisi od ambicije i ciljeva.

                              Pogledaj samo primer tenisera Đokovića. On je bio treći četvrti na ATP listi, sve dok nije uveo nutricionistu u svoj tim. Tek nakon otkivanja da je alergičan na gluten i sređivanja prehrane on je uspeo postati svetski broj 1.

                              Znači, neke stvari se ne mogu meriti samo novcem.
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment

                              Working...
                              X