Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bjelanjak u prahu u prodaji?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Bjelanjak u prahu u prodaji?

    ja sam narucio 4 kg stizu u pon postom... bas me zanima koliko ce me postarina doci..
    i neznam zasto vladebisi govori lose o ovim bjeljancima...po meni su odlicna stvar..kg wheya 200-300kn a ovo 100 kn...pa za mene koji ne radim i dobivam od staraca svaki dan 10 kn za panin i jedem sa nadem doma ovo je odlicna prilika da makar od nekuda uzimam proteine.. ; )))

    Comment


    • #17
      Re: Bjelanjak u prahu u prodaji?

      nije vladebisi rekao da bjelanjak u prahu ne valja,već da mu je glupo uzimat to u PWM-u...bjelanjak je super,samo što je meni okus loš,da ga još jednom probam mislim da nebi mogao jesti cijeli dan,a sejker mi se usmrdi za popizdit...

      Comment


      • #18
        Re: Bjelanjak u prahu u prodaji?

        Bolje je i to naravno nego ništa,ali ja bi ga u tom slučaju konzumirao na sljedeči način a to je prijetreninga i to npr.sat vremena prije treninga i taman dok odradiš trening sve te aminokiseline su ti več u krvotoku i samo kresneš nekaj da ti digne inzulin kao što je dex ili grožđice,bjeli kruh i sl. i do jaja.Ma bitno da se jede i trenira,supsi su odlična stvar ali ne i presudna

        Comment


        • #19
          Re: Bjelanjak u prahu u prodaji?

          mene ova jaja spasavaju recimo u skoli kad nemam vremena jest, pa to srknem 30g i 30g kazeina... zmaj...

          ali sve ovisi o cijeni, jer ako je ko elcon ili skuplje... hm hm... ne bi smjelo bit vise nego elcon u svakom slucaju... i pakiranja od 4kg su solidna...
          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

          Comment


          • #20
            Re: Bjelanjak u prahu u prodaji?

            upravo zvao kamiondija i stari otisao pokupit proteine...znaci prije treninga da ih pijem? zvuci i meni logicinije...imam 2x treninga dnevno boksa...i stvarno bi dosao ko kenijac da ne pijem nis niti ne jedem kako treba...pravila treninga na boksu se nikako ne slazu s onima u teretani...danas sam vec drugi dan za redom radio sta i jucer..kruzne vjezeb zgibove, benc, cucanj, trbusne...i na kraju svakog treninga radimo trbusne(taman za zivcani slom)....al ajde..ljudi treniraju boks po 40 god pa valjda znaju.... : /// necu im ja sad ic govoriti o pravilima odmora i to...da trbusne 2 x tjedno, bench 1 tjedno, i to odvojeno od nogu i leda zajedno(uzas za jednog BB)...ufa muka mi je kad analiziram sa radim ..a sta sam radio pola god u teretani...

            Comment


            • #21
              Re: Bjelanjak u prahu u prodaji?

              Originally posted by Šimun
              ne bi smjelo bit vise nego elcon u svakom slucaju...
              Ako nebi bilo više nego elcon onda bi mi zaradili 0 kn. Čak bi bili u gubitku zbog poštarine.

              Ta cijena je veleprodajna za industriju, jer naručuju na stotine kilograma.
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment


              • #22
                Re: Bjelanjak u prahu u prodaji?

                a onda sumnjam u isplativost istog... tj vama kolko se isplati, jer ne znam kolko ce ljudi bas uzimat...
                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                Comment


                • #23
                  Re: Bjelanjak u prahu u prodaji?

                  Originally posted by Šimun
                  a onda sumnjam u isplativost istog... tj vama kolko se isplati, jer ne znam kolko ce ljudi bas uzimat...
                  Originally posted by mario91
                  Ako ne postavite neku jaku dobru cijenu, onda vam nema smisla za pametne ljude.
                  Za one blesave ima.

                  Dakle ima smisla.

                  Bilo bi dobro da još imate neke zaslađivače da se može staviti.

                  Comment

                  Working...
                  X