Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poceo sam sa skidanjem masti (nemam puno al me zivcira)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poceo sam sa skidanjem masti (nemam puno al me zivcira)

    Pozdrav, poceo sam sa skidanjem masti(nemam puno al me zivcira ) i sad trebam vasu pomoc oko pojedinih djelova

    Kada idem popodne u skolu ujutro idem trcati na prazan zeludac 30-ak minuta, kad dodjem kuc napravim 200 trbusnjaka.
    Pojedem zdjelicu cca 90-100 g zobenih s vodom i zlicom meda.
    Rucak(prije skole) sta mama napravi no to bude neko povrce(krumpir, riza, grasak..) i neko meso.
    Sad trebam pomoc oko obroka u skoli, ne znam sta bi tu bilo najbolje ubacit s obzirom da sam na nekoj definiciji, mrsavljenju?
    Poslije skole trening u teretani 1:30 h te nakon treninga popijem whey i to je to.

    Kada idem ujutro u skolu, tada bi jeo taj obrok sto mi preporucite(gore navedeno).
    Rucak(sat vremena poslije skole) isto navedeno gore.
    Teretana i onda whey pa na spavanje
    Tu ne znam gdje bi bilo najbolje ubacit trcanje? Odma poslije skole?

    Unaprijed hvala.
    Last edited by Deni098; 06-03-12, 11:17.

  • #2
    Re: Topljenje masti

    Trčanje i teretana u istom danu? a glikogen, bili se stiga popunit do utega navecer? :/

    Onda ubaci HIIT umjesto tog trčanja nakon škole, radiš ga navečer i nakon njega bez utega nego max 60 min aerobnog, a kad su utezi, onda max 30 min. A jutarnji radi kad možeš, nemoj se odma ispucat na defku, šta ćeš kasnije kad stane sa topljenjem... 1-3 puta jutarnji je sasvin dovoljno


    a taj obrok u skoli ujutro, ja tada uvik priko odmora pojeden neku voćku, bilo šta, banane najćešće, dok popodne sendvič (posni, piletina, dimcek i to)
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • #3
      Re: Poceo sam sa skidanjem masti (nemam puno al me zivcira)

      Taj dio preko odmora je meni trnu dupetu vec dugo vremena. Osobno si nemam vremena radit sendvice. Jednostavno ne stizem, pretrpan mi je raspored, a to bi ukljucivalo i odlazak do ducana svaki dan itd. Starci mi daju onak otprilike 20kn kad idem u skolu neka si kupim nesto za pojest jer ih gotovo nikada nema doma. Imam posirok izbor junka i... nista drugo.
      I jedino sto mi se za sada pokazalo kao dobar izbor je kupit jednom tjedno kilu-dve velikih zelenih jabuka koje svaki dan nosim po jednu u skolu i pod velikim odmorom otic do ducana i kupiti posni sir od 250g. Nerjetko ponesem i onaj tekuci jogurt od 330ml malomasni.
      Onda imam sljedece: Nakon 3. sata - posni sir, nakon 5-6 - voce + jogurt.
      Eventualna zamjena mi je jedanput tjedno sendvic koji je pohana puretina u lepinji sa puno salate koji mogu tamo kupiti. Najmanji junk medu svim skolskim smecem...
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #4
        Re: Poceo sam sa skidanjem masti (nemam puno al me zivcira)

        A slušaj, to sa jabukama ti je i dobra opcija, al pazi, jer 100g jabuke ima oko 60 kcal, pa da ne pojedes malo, a misliš da si taman, izvaži je prije. Jabuka srednje veličine ima oko 120 g, negdi oko 80 kcal, a to ti je malo za jedan obrok. A sad, jest 2-3 jabuke je malo za**bano

        Pokusaj nesto iskombinirat, ako mos kupit jabuka za par dana, mos i dimceka nekog, pa ga jedi ujutro, bolje i to nego junk :/
        Probaj i s bademima, čisto onako da te drži do pravog obroka
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment


        • #5
          Re: Poceo sam sa skidanjem masti (nemam puno al me zivcira)

          Deni@ deri po posnom siru, mislim da s tim nemozes pretjerat ako i kilu pojedes ... mozda koju bananu... i koliko znam zganci, palenta ili kako god vec imaju malu kalorisku vrijednost a ajmo rec da te moze zasitit.
          Last edited by dabek777; 25-04-12, 18:25.
          Dont drink, dont smoke just eat and work

          Comment


          • #6
            Re: Poceo sam sa skidanjem masti (nemam puno al me zivcira)

            btw mislim da ti je ovaj kardio ujutro nataste dovoljan... ali ako zelis nesto zesce preporucam da ubacis hiit na uzbrdici ubija 2x tjedno i uz teretanu i ovaj jutarnji kardio bit ce vise nego dostatno
            Dont drink, dont smoke just eat and work

            Comment


            • #7
              Re: Poceo sam sa skidanjem masti (nemam puno al me zivcira)

              a mozes ubaciti i hodanje poslije treninga, samo skrati onda trening

              Comment

              Working...
              X