Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cikliranje UH kolicina - u dane visokih uh:300g, niskih:170g, umjerenih: 230g...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cikliranje UH kolicina - u dane visokih uh:300g, niskih:170g, umjerenih: 230g...?

    pozdrav...visok 181-2 trenutno oko 87-88kg. odlucio sam se za cikliranje uh , po mom izracunu ovak bi to izgledalo

    u dane visokih uh:300g
    niskih:170g
    umjerenih: 230g

    cini mi se previse pa bi molio savjet iskusnijih posto mi je ovo prva defka. treniram 4-5 puta tj, hvala

  • #2
    Re: Cikliranje UH kolicina - u dane visokih uh:300g, niskih:170g, umjerenih: 230g...?

    Izračunao bih ti al' nemam sad vremena. Ne možeš puno pogriješiti prati formule koje trebaš i to je to.

    Comment


    • #3
      Re: Cikliranje UH kolicina - u dane visokih uh:300g, niskih:170g, umjerenih: 230g...?

      Originally posted by metalmachine View Post
      pozdrav...visok 181-2 trenutno oko 87-88kg. odlucio sam se za cikliranje uh , po mom izracunu ovak bi to izgledalo

      u dane visokih uh:300g
      niskih:170g
      umjerenih: 230g

      cini mi se previse pa bi molio savjet iskusnijih posto mi je ovo prva defka. treniram 4-5 puta tj, hvala
      ovisi i kako si do sada jeo, kako reagiras na UH tip tijela, ovisi i o drugim nutrijentima, sta ti vrijedi 170g UH ako ukupno uneses 5k kcal ... ako je ostalo ok kreni tako pa ces vidjeti nakon tjedan dana smanji 10% pa nakon tjedan dana opet tako .....
      Last edited by Newbie; 28-03-13, 17:00.

      Comment


      • #4
        Re: Cikliranje UH kolicina - u dane visokih uh:300g, niskih:170g, umjerenih: 230g...?

        Jedi 500kcal u deficitu i kile idu dolje
        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

        Comment


        • #5
          Re: Cikliranje UH kolicina - u dane visokih uh:300g, niskih:170g, umjerenih: 230g...?

          Originally posted by Rijeka87 View Post
          Jedi 500kcal u deficitu i kile idu dolje
          E rijeka bez uvrede frend ali po tvom postu bi covjek zaljucio da je dovoljno biti u deficitu da bi se izdefkao kako treba.
          To nije potpuno tocno, uz isti taj deficit ide i strogo postivanje macrosa. Za ku.rac ti deficit ako macrosi nisu na mjestu znas?
          Opet brkamo pojmove mršavljenja od definicije.
          Sto ako si u deficitu 500 kcal a sve kalorije vuces i UH? Mršaviti ces da....ALI KAKO?

          MRŠAVLJENJE - boli me kur.ac za sve, zelim izgubiti kile, briga me za misicnu masu
          DEFINICIJA - zelim izgubiti salo i sto je vise moguce sacuvati misicne mase

          Za ovo drugo je potreban deficit uz strogo pracenje macrosa i microsa uz zadovoljavanje dnevnih potreba istih
          Za ovo prvo je dovoljan deficit.
          Last edited by WTF; 28-03-13, 21:24.

          Comment


          • #6
            Re: Cikliranje UH kolicina - u dane visokih uh:300g, niskih:170g, umjerenih: 230g...?

            Originally posted by WTF View Post
            E rijeka bez uvrede frend ali po tvom postu bi covjek zaljucio da je dovoljno biti u deficitu da bi se izdefkao kako treba.
            To nije potpuno tocno, uz isti taj deficit ide i strogo postivanje macrosa. Za ku.rac ti deficit ako macrosi nisu na mjestu znas?
            Opet brkamo pojmove mršavljenja od definicije.
            Sto ako si u deficitu 500 kcal a sve kalorije vuces i UH? Mršaviti ces da....ALI KAKO?

            MRŠAVLJENJE - boli me kur.ac za sve, zelim izgubiti kile, briga me za misicnu masu
            DEFINICIJA - zelim izgubiti salo i sto je vise moguce sacuvati misicne mase

            Za ovo drugo je potreban deficit uz strogo pracenje macrosa i microsa uz zadovoljavanje dnevnih potreba istih
            Za ovo prvo je dovoljan deficit.
            Da, hvala sto si me ispravio!
            Zaboravio sam istaknuti da treba prvo unjeti dovoljno proteina, masti i vlakana. A onda ostatak kalorija napunit po tvojem izboru al bitno da si u deficitu 500kalorija.
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • #7
              Re: Cikliranje UH kolicina - u dane visokih uh:300g, niskih:170g, umjerenih: 230g...?

              Zato ako imate smartphone skinete MyFitnessPal i sve računa sam, po kcal i gledate. Meni je puno pomogao i od kad njega imam nije mi problem ni računati koliko pojedem ni ništa. Sada već napamet znam što, kada i koliko trebam. On broji kalorije a vi kombinirate koliko M,UH i P jer sve uredno piše

              Ps. posebno obožavam otići u trgovinu (može očitati bar kod) staviti da očita neki kod i tako mi izbaci što sve taj proizvod sadrži

              Comment


              • #8
                Re: Cikliranje UH kolicina - u dane visokih uh:300g, niskih:170g, umjerenih: 230g...?

                hvala na odg..kalorije dolaze uglavnom iz posnog mesa zobenih ribe tjesta rize, klasika. probat cu ovo sa myfitnesspal

                Comment

                Working...
                X