Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mega Fat Burners

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mega Fat Burners

    dečki imam jedno pitanje.. na kraju sam defincije i narucio sam si mega fat burner od Optimuma.. sad me zanima da ga pijem prije teretane i prije cardia ili da ga pijem prije svakog obroka.. tko ima iskustva s tim ?

  • #2
    Mega Fat Burners

    Evo na kraju sam defincije i naručio sam si mega fat burners.. zanima me kako ga je najbolje iskoristit da ima najbolji učinak.. ? prije teretane ? prije cardia ? ili prije svakog jela..?

    Jel ima netko iskustva u vezi toga ?

    Comment


    • #3
      Re: Mega Fat Burners

      predpostavljam da je ovo od ON,
      nista specijalno, udri ujutro cim ustanes, i prije treninga
      mega-fat-burn-facts.jpg
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #4
        Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by zyzz1993 View Post
        dečki imam jedno pitanje.. na kraju sam defincije i narucio sam si mega fat burner od Optimuma.. sad me zanima da ga pijem prije teretane i prije cardia ili da ga pijem prije svakog obroka.. tko ima iskustva s tim ?
        ne moras na vise mjesta postavljat pitanja, nista specijalno, slaba roba, pij ujutro na prazan stomak i prije treninga,
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment

        Working...
        X