Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj plan za mršavljenje. Visok sam 184,težina 86-87. Iskusne molim za pomoć

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj plan za mršavljenje. Visok sam 184,težina 86-87. Iskusne molim za pomoć

    Pozdrav, ovako, ovo sam sam slagao na ofrlje kak bi se reklo, plan je mršavljenje, klasični deficit:
    Visok sam 184, težina 86-87 (varira stalno)

    Dnevno potrebno: 2364
    Unosit ću: 1750


    DORUČAK: 09:00H ->>> 70GR ZOBENIH PAHULJICA= 208kcal,3g P + shake= 21g P =95kcal
    DORUČAK= 303kcal
    PROTEINA= 24g proteina


    MEĐUOBROK: 11:00 ->>> 200g posnog sira milbona= 134kcal = 24,4g P
    100g pileća prsa salama = 197kcal = 16g P
    100g raženog kruha = 241kcal

    MEĐUOBROK= 572kcal
    PROTEINA= 40,4g P



    RUČAK: 14:00 ->>> 200g pilećih prsa= 288kcal= 42g proteina + 100g sira= 67kcal = 12,2g P + 100g raženog kruha= 241kcal
    RUČAK= 596kcal
    PROTEINA= 54.2g P


    MEĐUOBROK: 17:00 ->>> Proteinski shake = 95kcal
    MEĐUOBROK = 95kcal
    PROTEINA = 21g


    VEČERA: 20:00 ->>> 200g posnog sira milbona =134kcal = 23,4g P


    KALORIJA-> 1700kcal
    PROTEINA-> 163 g P

    Proteina potrebno tijelu: 172
    Pojedem 2 bjelanjka i bomba !


    Ovo je složeno sada, teško mi je procjeniti da li valja, nisam u financijskoj mogućnosti nešto ekstra koristit, i ne znam kako ide sa UH, te sa mastima, ne znam izbalansirat to, ovdje sam se okrenuo kalorijama i proteinima, jer ne želim gubit na mišićima (ostalo mi sala svuda po malo, najviše na nogama)
    Imam mjesec dana slobodnu dvoranu (trener uzeo godišnji) pa mogu radit (vreća, bugarske torbe, girje, čučanj, mrtvo zidanje, bench, scot klupa itd, uglavnom sve potrebno za trening)

    Nadam se da neću ispasti glup što sam ovo stavio, unaprijed hvala i srdačan pozdrav !

  • #2
    Re: Iskusne molim za pomoć !

    Originally posted by zverkaN View Post
    Pozdrav, ovako, ovo sam sam slagao na ofrlje kak bi se reklo, plan je mršavljenje, klasični deficit:
    Visok sam 184, težina 86-87 (varira stalno)

    Dnevno potrebno: 2364
    Unosit ću: 1750


    DORUČAK: 09:00H ->>> 70GR ZOBENIH PAHULJICA= 208kcal,3g P + shake= 21g P =95kcal
    DORUČAK= 303kcal
    PROTEINA= 24g proteina


    MEĐUOBROK: 11:00 ->>> 200g posnog sira milbona= 134kcal = 24,4g P
    100g pileća prsa salama = 197kcal = 16g P
    100g raženog kruha = 241kcal

    MEĐUOBROK= 572kcal
    PROTEINA= 40,4g P



    RUČAK: 14:00 ->>> 200g pilećih prsa= 288kcal= 42g proteina + 100g sira= 67kcal = 12,2g P + 100g raženog kruha= 241kcal
    RUČAK= 596kcal
    PROTEINA= 54.2g P


    MEĐUOBROK: 17:00 ->>> Proteinski shake = 95kcal
    MEĐUOBROK = 95kcal
    PROTEINA = 21g


    VEČERA: 20:00 ->>> 200g posnog sira milbona =134kcal = 23,4g P


    KALORIJA-> 1700kcal
    PROTEINA-> 163 g P

    Proteina potrebno tijelu: 172
    Pojedem 2 bjelanjka i bomba !


    Ovo je složeno sada, teško mi je procjeniti da li valja, nisam u financijskoj mogućnosti nešto ekstra koristit, i ne znam kako ide sa UH, te sa mastima, ne znam izbalansirat to, ovdje sam se okrenuo kalorijama i proteinima, jer ne želim gubit na mišićima (ostalo mi sala svuda po malo, najviše na nogama)
    Imam mjesec dana slobodnu dvoranu (trener uzeo godišnji) pa mogu radit (vreća, bugarske torbe, girje, čučanj, mrtvo zidanje, bench, scot klupa itd, uglavnom sve potrebno za trening)

    Nadam se da neću ispasti glup što sam ovo stavio, unaprijed hvala i srdačan pozdrav !
    samo cu ti reci svaka cast s obzirom kako sam shvatio da ti je ovo prvi put da uopste radis defku ili bilo sta slicno tome...

    samo sumnjam da ti je bazalni 2364 a sve i da jeste to je da se ne kreces....uvrsti sve aktivnosti na dan pa onda gledaj koliko ces unositi a i mislim da bi ti bilo bolje da postepeno smanjujes a ne odmah na 1750...sretno
    If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

    Comment


    • #3
      Re: Iskusne molim za pomoć !

      Kao prvo hvala na pohvali i kritici !
      http://www.building-body.com/forum/t...38994-Napredak

      Nije baš prvo mršavljenje al ono, kao i da je !




      Sa 97 kg na 90, trenutno sam na 86-87 tako da sam još 4kg srezo, planiram ići do kakvih 80 (ostalo je još za čistit) pa onda krenut kvalitetnu masu na zimu jer mi je nekako bezveze dupli posao radit, mišića nisam izgubio ništa, naprotiv čak sam i dobio, no sada sam uzeo proteine (je da nisu bog zna šta, al nisu ni loši, nitromaxx 90, financije nisu dale bolje,jbg), nadam se da je ovo gore u redu, čekam dalje kritike, hvala još jednom !

      Comment


      • #4
        Re: Iskusne molim za pomoć !

        Izračunaj si bazalni metabolizam ovdje. Nije baš toliko koliko si napisao.

        http://www.dijeta.net/BMR-TDEE.htm

        Comment


        • #5
          Re: Iskusne molim za pomoć !

          Oh, sad mi kaže 2806...
          Šta onda da nadodam, promjenim...i da napomenem, ribu ne jedem...nažalost...

          Comment


          • #6
            Re: Iskusne molim za pomoć !

            Ma kako ti to računaš?

            BMR ti je 2156 kcal.

            Comment


            • #7
              Re: Iskusne molim za pomoć !

              Muško
              Visina 184
              Težina 87
              BMR: 2041
              TDEE: 2806

              Treniram 3 puta tjedno, tako sam i stavio...

              Comment


              • #8
                Re: Iskusne molim za pomoć !

                Originally posted by zverkaN View Post
                Kao prvo hvala na pohvali i kritici !
                http://www.building-body.com/forum/t...38994-Napredak

                Nije baš prvo mršavljenje al ono, kao i da je !




                Sa 97 kg na 90, trenutno sam na 86-87 tako da sam još 4kg srezo, planiram ići do kakvih 80 (ostalo je još za čistit) pa onda krenut kvalitetnu masu na zimu jer mi je nekako bezveze dupli posao radit, mišića nisam izgubio ništa, naprotiv čak sam i dobio, no sada sam uzeo proteine (je da nisu bog zna šta, al nisu ni loši, nitromaxx 90, financije nisu dale bolje,jbg), nadam se da je ovo gore u redu, čekam dalje kritike, hvala još jednom !
                nema sanse da nisi izgubio misica, a i garant ga nisi dobio cim si se toliko jako zadao s mrsanjem....imaj na umu da sigurno neces odraditi lean masu nego dirty masu tako da ti ne gine opet da imas viska...da sam na tvom mjestu ganjao bih sto vise misicne mase da nabacim a do tada bih naucio ili bih se barem trudio da naucim da uradim sto kvalitetniju defku pozz
                If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                Comment

                Working...
                X