Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko gubite na definiciji?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko gubite na definiciji?

    evo zanima me kolko tko odprilike gubi na definiciji u opsegu ruku, leđa i ramena onak mjere neke da napišete recimo ja se bojim ić na definiciju imam 190 i 90 kila al imam sla na trbuhu neka 2 cm, a taman sam leđa dobil i ruke kak hoću

  • #2
    Re: koliko gubite na definiciji

    Pa ovisi, cilj defke je da izgubiš što više sala, a sačuvaš što više mišića. Nitko ti ne može točno reći koliko ćeš cm izgubit u kojem djelu tijela, što ju kvalitetnije odradiš (clean prehrana i treninzi, naravno), to će bolje bit
    "Neuspjeh nije opcija."

    Comment


    • #3
      Re: koliko gubite na definiciji

      Na zadnjoj nisam izgubio nego sam dobio u rukama, ramenima i nogama cm, a salo dolje otišlo, ako te zanima kolko ćeš izgubiti/dobiti, odg na to ti niko ne može dati, ovisi o hrpi varijabli. Ako pitaš za savijet što bi trebao učiniti, u svakom slučaju ti predlažem da odradiš definiciju pa vidiš na čemu si.

      Comment


      • #4
        Re: Koliko gubite na definiciji?

        znam da mi nitko nemože točno reći onak čisto me zanima kolko vi gubite odprilike recimo miki je dobio to je odlično ali isto tak mislim da ja to ne bi uspio

        Comment


        • #5
          Re: Koliko gubite na definiciji?

          Definicija ne znaci gubiti masu,vec gubiti masti.
          Uz dobro poslozenu prehranu i trening mozes se izvuci s gubicima od 90%masti i 10%kruta masa(misic).
          To je vise nego odlicno jer ako izgubis 5 kg u tome ce biti "samo" 0,5 kg misica.
          Nemoguce je gubiti samo masti kao sta je i nemoguce dizati masu sa dobijanjem cistih 100% misica.
          Cilj nam je da taj omjer bude uvijek u sto je moguce vecem postotku na strani misica i to je sva mudrost.
          Zato ako mislis da ti je vrijeme za definiciju onda ju odradi i ne trebas se nicega bojati.

          Comment


          • #6
            Re: Koliko gubite na definiciji?

            Originally posted by Uno
            Definicija ne znaci gubiti masu,vec gubiti masti.
            Uz dobro poslozenu prehranu i trening mozes se izvuci s gubicima od 90%masti i 10%kruta masa(misic).
            To je vise nego odlicno jer ako izgubis 5 kg u tome ce biti "samo" 0,5 kg misica.
            Nemoguce je gubiti samo masti kao sta je i nemoguce dizati masu sa dobijanjem cistih 100% misica.
            Cilj nam je da taj omjer bude uvijek u sto je moguce vecem postotku na strani misica i to je sva mudrost.
            Zato ako mislis da ti je vrijeme za definiciju onda ju odradi i ne trebas se nicega bojati.
            ovisi o BFu
            sto zelis nize spustiti BF to ces u vecem postotku kidati i misic
            nakon 8% ces gubiti 50% 50% da ti je bozija prehrana i suplementacija
            Originally posted by servantess
            Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

            Comment


            • #7
              Re: Koliko gubite na definiciji?

              Originally posted by Mario1707
              Originally posted by Uno
              Definicija ne znaci gubiti masu,vec gubiti masti.
              Uz dobro poslozenu prehranu i trening mozes se izvuci s gubicima od 90%masti i 10%kruta masa(misic).
              To je vise nego odlicno jer ako izgubis 5 kg u tome ce biti "samo" 0,5 kg misica.
              Nemoguce je gubiti samo masti kao sta je i nemoguce dizati masu sa dobijanjem cistih 100% misica.
              Cilj nam je da taj omjer bude uvijek u sto je moguce vecem postotku na strani misica i to je sva mudrost.
              Zato ako mislis da ti je vrijeme za definiciju onda ju odradi i ne trebas se nicega bojati.
              ovisi o BFu
              sto zelis nize spustiti BF to ces u vecem postotku kidati i misic
              nakon 8% ces gubiti 50% 50% da ti je bozija prehrana i suplementacija
              98,9% Korisnika ovog foruma sanja o BF oko 10% a neznam da li 5 ljudi imaju nizi od 8% tako da ljudi no siki riki oko tih 50/50%
              Za svaki slucaj kad krenete ispod 8% sad znate i to da cete gubiti nesto vise misica iako o tom potom jer ljudi koji idu ispod tog postotka budu podboceni cudima iz farmacetske branse.
              + u najgrublje 1%bf je oko 1 kg sta znaci da ispod tih 8% nemas bas ni previse prostora za skidanje jer apsolutni max je cca 3% i to je forma di je voda na nuli te se kao takva moze zadrzati mozda sat do dva.

              Comment


              • #8
                Re: Koliko gubite na definiciji?

                I kao takva *****o nezdrava i *****i sok za organizam.

                Comment


                • #9
                  Re: Koliko gubite na definiciji?

                  Originally posted by Wolfey
                  I kao takva j..... nezdrava i *****i sok za organizam.

                  A dizanje utega nije nezdravo? Nositi 120kg, biti masan i salast nije nezdravo? Treba urediti tako da bude zdravo, pogoditi dovoljan unos svih nutrijenata, i hodati po rubu(ok, malo ispod) količine koja tijelu koristi za održavanje. Druga stvar što većina(uključujući i mene prijašnjih godina) kad čuje definicija krene sa satima cardia, hrpu serija s puno ponavljanja, i to sve na korici kruha i 200g P, pa se čudim kad mi se tijelo prebaci u "preživljavanje mod" i nakon početnog zanosa se gubi više mišića nego sala.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Koliko gubite na definiciji?

                    nekad sam znao i po 20kg skidati ,nekad malo vise od 5kg
                    zavisi koji bf imas na pcoetku defke i koji ti je bf cilj za kraj
                    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                    Comment


                    • #11
                      Re: Koliko gubite na definiciji?

                      ja sad iman 7 % bf miria san u subotu.. al bia mi je i niži.. i virujte nemojte si to dopustit.. (nisan se bavia BB-om dok san skida kilažu) jednostavno san izgjebava hranu totalnu i osušia san se.. drop 30+ kg..

                      ovo šta van je reka kolega gori.. 8 % bf je savršeno i možete izgledat vrhunski.. ispod je za natjecateljske interese..

                      edit: dok san mršavia.. izgubia san masu mišića još jedan razlog zašto pažljivo sa defkom..

                      tjedno max šta možete skinit sala je 1 kg .. ide li preko 1 kg tjedno.. gubite mišiće
                      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                      Comment


                      • #12
                        Re: Koliko gubite na definiciji?

                        generalno za muskarca po pitanju zdravlja je neka normala od 15% do 20% bf-a ,idealno bi bilo od 8% do 12% bf-a ,sve preko 20% je veci rizik po pitanju kardiovaskularnih bolesti ,dijabetesa i slicnog ,a svaki bf ispod 7% je takodjer rizik za zdravlje ,nedostatak minerala,dehidracija ,grcenje,tremor,neprestana hladnoca ,problemi sa spavanjem ,fizicka slabost ,susenje ustiju i ociju ,bolovi u zglobovima, na prirodnoj razini i problem sa hormonalnom slikom
                        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                        Comment


                        • #13
                          Re: Koliko gubite na definiciji?

                          ja na granici srića psiha nie izgorena više.. jedem ko čovjek napokon

                          @ priest.. ima san sve te poteškoće šta si navea priest.. zimi nisan moga skoro iz kuće izlazit koliko bi mi hladno bilo.. a relativno je bilo ok.. spava san užasno loše i nikako.. gubitak snage nevjerovatan.. i za kraj mononukleoza + anemija..
                          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                          Comment


                          • #14
                            Re: Koliko gubite na definiciji?

                            da upravo tako je i kod mene
                            znaci hladnoca koju samo ja osjecam ,makar je vani 20 stupnjeva imam osjecaj da je 10 stupnjeva ,uvijek mi je hladno a imunitet nikakav ,razbolim se cim vidim da pricaju o prehladi na tv-u
                            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                            Comment


                            • #15
                              Re: Koliko gubite na definiciji?

                              da.. ista situacija.. užas..
                              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                              Comment

                              Working...
                              X