Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ide li tko sa foruma na natjecanja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Ide li tko sa foruma na natjecanja?

    Originally posted by mali priest
    izaci cu na sve osim na drzavno prvenstvo
    znaci u cilju mi je scitec ove godine i bilo koje jos natjecanje ako ce biti u hrvatskoj
    a za van se pogotovo pripremam ove godine
    nadam se nekom svjetskom ili europskom prvenstvu u federacijama koje ne potpadaju pod ifbb
    Oho, onda ću te sigurno vidjeti negdje. Mogu te pitati za ime?
    Originally posted by daedraug
    Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
    Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

    Comment


    • #17
      Re: Ide li tko sa foruma na natjecanja?

      http://www.building-body.com/Nikola-Pru ... dingu.html

      Comment


      • #18
        Re: Ide li tko sa foruma na natjecanja?

        E hvala. Sretno onda s pripremom i nadam se da ću te vidjeti ako ćeš se natjecati negdje u Zagrebu ili u blizini Zagreba.
        Originally posted by daedraug
        Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
        Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

        Comment


        • #19
          Re: Ide li tko sa foruma na natjecanja?

          Originally posted by mali priest
          izaci cu na sve osim na drzavno prvenstvo
          znaci u cilju mi je scitec ove godine i bilo koje jos natjecanje ako ce biti u hrvatskoj
          a za van se pogotovo pripremam ove godine
          nadam se nekom svjetskom ili europskom prvenstvu u federacijama koje ne potpadaju pod ifbb

          Sretno
          You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

          Comment


          • #20
            Re: Ide li tko sa foruma na natjecanja?

            [quote=Fallen warrior]
            Originally posted by "mali priest":11uqub1g
            izaci cu na sve osim na drzavno prvenstvo
            znaci u cilju mi je scitec ove godine i bilo koje jos natjecanje ako ce biti u hrvatskoj
            a za van se pogotovo pripremam ove godine
            nadam se nekom svjetskom ili europskom prvenstvu u federacijama koje ne potpadaju pod ifbb

            Sretno [/quote:11uqub1g]

            Nikola ti si jako kvalitetan natjecatelj i po svim notIFBB federacijama junior do pune 23godine....uz pravilan odabir takmicenja puno mozes dobiti na rejtingu i pokupiti koju medalju bez problema...IFBB kakav je trenutno u Evropi (EFBB) mora nesto mjenjati iz korijena jer tone kao Titanik...Njemacki NAC te NABBA i WABBA trenutno prednjace u kvaliteti i kvantiteti od notIFBB federacija a ako govorimo o organizaciji NAC je trenutno krov u evropskom amaterskom bb...ja sam 2005.god ostao zapanjen svime a po prici mnogih takmicara koje znam od onda su se digli za par stepenica...WABBA takodjer ali ekskluzivne destinacije malo nam otezavaju pristup mada je ove godine to bila Budimpesta i smjestaj u Hotelu Akategorije je pod obavezno..tu je i WPF...
            member of MVP team......

            Comment

            Working...
            X