Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arnold prije i sad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Arnold prije i sad

    Originally posted by Mir7a
    heh, ja uvijek ko neki noob stavljam svo trčanje u aerobno a utege u anaerobno
    Ma vjerovatno si mislio da se trčanjem bilo ono anaerobno ili aerobno ne može izgraditi mišićna masa što je naravno točno.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #47
      Re: Arnold prije i sad

      Inace sam vidio pitanje o zivotnom vijeku, i nesto se spominje visoki tlak, inace imam visoki tlak, i probali su mi zabranit trening, da bi se ustanovilo da mi u teretani tlak bude nizi, a poslije teretane bude cak i prenizak.Doduse to je vjerovatno jer mi je tlak na psihickoj bazi, pa me teretana smiruje...ali da izbacuje negativne misli na sat-sat i pol da, pa cak i duze jer se poslije treninga osjecamo zadovoljnima.

      Comment


      • #48
        Re: Arnold prije i sad




        Moze li se ovo desiti ako je koristio steroide?

        Comment


        • #49
          Re: Arnold prije i sad

          ova livo slika da,za ovu desno se raspravljalo jel photo shop.ako se dogodilo vjeroatno je jer je star i presta je trenirat i počea žderat hranu.nije koristija steroide biće preko 10ak god pa je bija ok.ako mu nije bilo do tada neznan zašto bi mu se kasnije šta dogodilo,samo ima trčat i smršavit.
          ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

          Comment


          • #50
            Re: Arnold prije i sad

            Prije sat vremena gledao Newz-show o kaliforniji koja ce 1.11.2010 imati referendum o medicinskoj upotrebi marihuane .Medicinsko uzimanje = odes kod doktora koji ti pripise da imas bolove u nekom djelu tjela i onda ili kupis u specijaliziranom shopu ili se pretvoris u M. farmera.
            Bankrotirana guverntorova drzava ocekuje poslovnost od 16 biliona dolara i 3 bil. zarade na taksi/porezu.
            Najbolje od svega, pokazali Arnolda kako uziva u pusenju M., .

            Comment


            • #51
              Re: arnold prije i sad

              I onda kako izgleda Arnold ako si ga vidio osobo? A kako Lou Ferigno? Baš me zanima mišljenje nekoga tko ih je vidio osobno.
              Dalibor, sinoc sam bio sa Louis Ferignom, Hulk Lui izgleda odlicno ima 250lbs i bio je u kosulji kratkih rukava.Potpuno je drugaciji ovdje, a ne kao u LA.Kad je bio TV-Hulk imao je 300lb's, ima privatni House Gym gdje trenira 10-tak osoba sa debelim novcanikom (godisnji trening naplacuje u desetinama tisuca $$$).Nikad netrenira u tom svom gymu.
              Na talijanskom razgovarao sa mojom girlfrend jedno dvadesetak minuta o rimskim figurama i kulturi (talijani ko talijani).Dosao je ovamo na Supanova Fest i danas/sutra ce biti tamo po 4 sata u drustvu klinaca.
              Namjeravo u Mad Max stilu iz Adelaide voziti Range Rover do Pertha jer zeli osjetiti/dozivjeti australijski Outback i prazna ogromna prostranstva.

              Comment


              • #52
                Re: Arnold prije i sad

                @SydneyCroatia izvini jesil se ti rodio u australiji ????????
                Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                Comment


                • #53
                  Re: Arnold prije i sad

                  Jednostavno nevjerujem da od onakvog Arnolda da ostane samo ovo, pa ovako izgleda i moj djed ako ne i bolje od sadasnjeg arnolda ako je ova slika istinita

                  Comment


                  • #54
                    Re: Arnold prije i sad

                    Originally posted by hitman
                    @SydneyCroatia izvini jesil se ti rodio u australiji ????????
                    New Holland (Van Diemen's Land)

                    Comment


                    • #55
                      Re: Arnold prije i sad

                      Definitivno ne izgleda k'o na ovim zadnjim slikama sto su postavljene.
                      Ali kakve veze ima kako sad izgleda, ima 63 godine. Ne kazem da je sad ono "Tko je** stare ljude", ali kad pogledas... Vecinu svog zivota je zivio k'o car, bio medju najbolje gradjenim ljudima na svijetu u svoje vrijeme. I mene bi bolio pimpek sto izgledam prosjecno (Po ovim slikama, ali vjerujem da je stvarno stanje i dalje nadprosjecno za njegovo godiste).
                      My Karma ran over your Dogma.

                      Comment


                      • #56
                        Re: Arnold prije i sad

                        Ne vidim razloga zašto ne bi izgledao kao što sad izgleda.
                        Ne bavi se BB-om već niz godina, čovjek je ostario, smanjeno lučenje testosterona, izgleda kao i svi njegovi ostali vršnjaci.

                        Comment


                        • #57
                          Re: Arnold prije i sad

                          Mislim šta vi ljudi očeujete da Arnold koji ne trenira 10 godina može izgledat isto kao u 30-oj...Njemu se koža jako raširila dok je mišić rasta i naravno to se sad sve opustilo.Mislim da mu ni trčanje nebi pomoglo puno jer je tu baš puno viška kože,jedino na operaciju iako zašto on sa 63 godine nebi moga izgledat vrhunski,bi ali čoviku se više neda ....Pa sve je napravija u životu na račun tih mišića,šta više očekivat....Eto bar jedan kojemu se uzimanje steroida isplatilo ......Vidija sam slike od Stalonea ,čovik još izgleda odlično ali trenira i na steroidima je ,a vršnjaci su...
                          Menky je napisao...
                          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                          Comment


                          • #58
                            Re: Arnold prije i sad

                            A tko vam kaže da Arnold ne trenira i dan danas? Ove slike su fake.
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment

                            Working...
                            X