Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nasser El Sonbaty interview

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nasser El Sonbaty interview

    Evo ako nekoga zanima i ima volje čitat. Ovaj čovjek je trebao osvojiti Mr.O 1997. Jedan od najvećih bildera ikad( po masi). Kad pročitate intervju onda shvatite da Mr. O ponekad bude uistinu samo farsa.
    http://www.hugenasser.com/interview/
    do or do not,there is no try. Yoda

  • #2
    Re: Nasser El Sonbaty interview

    da cuo sam nesto o tome,
    evo tih pozinga iz 1997.

    Dorian Yates , on je i osvoio Mr O 1997 i to mu je zadnja titula,
    ledja i podlaktice



    eevo i Nasser-a

    bas i ovde govori kako je trebao on bit mr O 1997.




    samo mogu rec da je ovo dosta napeto, masivni su obojica
    bas bi volio da cujem procjene od drugih,
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: Nasser El Sonbaty interview

      imam snimku te olympie. Ja sam Dorianov fan, ali ovdje je nezasluženo osvojia. Nasser je veći, bolji trbuh, ramena...Dorianove ruke su ovdje katastrofa. bicepsi ne postoje. Uglavnom, koliko sam shvatija, američki suci ga nisu baš preferirali.
      do or do not,there is no try. Yoda

      Comment


      • #4
        Re: Nasser El Sonbaty interview

        Originally posted by 30solin
        imam snimku te olympie. Ja sam Dorianov fan, ali ovdje je nezasluženo osvojia. Nasser je veći, bolji trbuh, ramena...Dorianove ruke su ovdje katastrofa. bicepsi ne postoje. Uglavnom, koliko sam shvatija, američki suci ga nisu baš preferirali.
        da, i ja sam dorianov veliki fan, al jbga, moze bit,
        dorianovi najveci aduti su definitivno ledja i podlaktice ,
        dosta dobar trbuh u nasser-a nema sta, i nekakav skroz ono crn namazan izgled ima mozda je do snimka ovog na youtube, neznam kako da objasnim, ono misici mu izgledaju slicno poput heatovih nekako vodeno, neznam mozda ima neki adekvatan naziv za to

        ma da opet slab sam ja s tim procjenama,
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: Nasser El Sonbaty interview

          to je do snimke. svi natjecatelji su izgledali tako.
          do or do not,there is no try. Yoda

          Comment


          • #6
            Re: Nasser El Sonbaty interview

            Originally posted by 30solin
            to je do snimke. svi natjecatelji su izgledali tako.
            jbga, onda stvarno je to zalost, toliko odricanja i pripremanja i svega i onda da ti oduzmu titulu Mr.O samo zato sto si iz neke "zabacenije i nepopularnije zemlje " il sto sudije imaju svoje fanove,
            bas nesto gledam ovu historiju Mr O, 1 takmicar je uvjek par godina za redom osvajao,
            bas me zanima do kad ce bit Jay C.
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: Nasser El Sonbaty interview

              Reka je nešto i o Jayu u intervjuu. Jay je zajeban igrač po njegovoj priči.
              do or do not,there is no try. Yoda

              Comment


              • #8
                Re: Nasser El Sonbaty interview

                Koliko samo vrhunskih bildera nije osvojilo ovu titulu...ray, levrone, wheeler, labrada, sonbaty, mentzer...popis je vrlo duuuug
                do or do not,there is no try. Yoda

                Comment


                • #9
                  Re: Nasser El Sonbaty interview

                  Originally posted by 30solin
                  Koliko samo vrhunskih bildera nije osvojilo ovu titulu...ray, levrone, wheeler, labrada, sonbaty, mentzer...popis je vrlo duuuug
                  da jes dug,
                  al zato su ovi ostali bili mr O i po 8 x za redom cak,
                  evo gledam sad bas,
                  Lee Haney 8 x za redom
                  Arnold Schwarzenegger 6x za redom
                  Dorian Yates 6 x za redom
                  Ronie Coleman 8 x za redom


                  hmm sumljam da su svi za redom mogli bit u tako dobrim formama da nije bilo prostora da neko drugi sa strane osvoji titulu,
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment

                  Working...
                  X