Announcement

Collapse
No announcement yet.

Songoku-jedna nasumce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Songoku-jedna nasumce

    kad ne pijes vodu recimo jedan dan niti ikakvu drugu tekucinu !
    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

    Comment


    • #32
      Re: Songoku-jedna nasumce

      Originally posted by mali priest
      kad ne pijes vodu recimo jedan dan niti ikakvu drugu tekucinu !
      to se radi pred natjecanje jel tako?
      nemogu zamislit to na sebi provedeno

      Comment


      • #33
        Re: Songoku-jedna nasumce

        svako moze probati jer ako mu bude lose lako odustane mi natjecatelji moramo izdrzati do kraja natjecanja ,ovako ides da vidis koliko ide mislim nezdravo je totalno o tome nema uopce diskusije ali je kratkotrajno i ako se dobro napravi nema nikakve stete a izgled se onako popravi u tome danu za 20% ,idealno je za slikanje i slicne stvari i za natjecanja ali tako setati se i uzivati u tome kaj si napravio nikako ,gotovo nemoguce
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • #34
          Re: Songoku-jedna nasumce

          kuzim hvala
          stay jdm

          Comment


          • #35
            Re: Songoku-jedna nasumce

            Hvala ljudi Priest imam pitanje sad,iz svog iskustva,nakon natjecanja i slicno,kad si htio odrzavati formu relativno,jel bitno paziti da smo opet u nekom deficitu ili mozemo biti u laganom sufivitu..cisto mislim zbg odrzavanja "ne vodenog izgleda",i kak se ti rjesavas offseason vode na dulje vrijeme,pazis na omjer natrija i kalija u prehrani ili? Sad se nakon slikanja junkalo svakodnevno uz brzdo kvalitetne hrane i navuko sam vode gro..pa bi htio rjesit se na neki zdraviji nacin savjet?

            Comment


            • #36
              Re: Songoku-jedna nasumce

              Natrij vuce vodu pod kozu kalij u misic... tako jednostavno... ali nevalja ici u ekstrem... jer moze doc do fatalnih ishoda... ono gledas samo da klopas voca povrca to su izvori kalija bez natrija... nemora bit neka ekstra doza cak nije ni pozeljno da je mega dozing kalija

              ako zelis izgledati dobro evo par savjeta ovako... jedeš dosta uh ali manje masti... tako se moze paziti na kcal a imat cete UH za glikogen... UH vuces prvenstveno i jedino iz voca i povrca bilo koje vrste... imatš od brzih do sporih, vlaknastih sta ja znam kakvih... minimalno obradjeno sve... zatim izbjegavaš mlijecne proizvode tipa sir koji ima brdo natrija... pola kile sira ima skoro 2g natrija... pa se pitaj zas si voden... a cisto sumnjam da se vi ovdje svi bubate vocem i povrcem...

              onda vegete i slicna sranja na meso cista sol... moze cak i pozeljno natrija na ove temp... al voce i porvce je ono na sto sam htio skrenuti paznju... al uvijek sve ode u krivom smjeru..

              pazite da si ne zabrijete nesto jos s time... Natrij MORA biti prisutan... nekakva ravnoteza u organizmu MORA biti prisutna inace bi se mogli gadno zajebat a poslijedice nisu na izglednoj bazi... sa mineralima se nije za zajebavat... dobro je malo smanjit soli... ali izbjegavat natrij u bilo kojem obliku i gruvat se sa cim vise tim bolje kalija (nedaj boze suplementirat ga jos jer vidio sam i takvih mentolnih ideja) NIKAKO.. NECETE DOBRO PROC...

              tekst je od mike-a bb natjecatelja..

              ovo savršeno radi.. isprobano.. odi su ti tablice da se moš pobijat svaki obrok kalijem ako već nemoš bez soli odnosno (Na) sritno !
              Attached Files
              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

              Comment


              • #37
                Re: Songoku-jedna nasumce

                Originally posted by Songoku
                Hvala ljudi Priest imam pitanje sad,iz svog iskustva,nakon natjecanja i slicno,kad si htio odrzavati formu relativno,jel bitno paziti da smo opet u nekom deficitu ili mozemo biti u laganom sufivitu..cisto mislim zbg odrzavanja "ne vodenog izgleda",i kak se ti rjesavas offseason vode na dulje vrijeme,pazis na omjer natrija i kalija u prehrani ili? Sad se nakon slikanja junkalo svakodnevno uz brzdo kvalitetne hrane i navuko sam vode gro..pa bi htio rjesit se na neki zdraviji nacin savjet?
                priest ne održava formu poslije natjecanja
                ugl. moguće je održavat brutalnu formu još neko vrijeme, ali moraš se pridržavat kvalitetne prehrane, ako ne želiš vodurinu naravno da moraš unosit više kalija, manje natrija, ali kad tad će doć ono....hm...sad bi mogao malo na masu
                http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                Comment


                • #38
                  Re: Songoku-jedna nasumce

                  Hehe Juka znam taj text nego htio sam da decki prenesu svoje iskustvo poput Priesta i Joe btw Joe mislim da je meni masa vec krenula ,bar kaj se klopanja tice haha

                  Comment


                  • #39
                    Re: Songoku-jedna nasumce

                    Songoku,odlican. Vrhunski ovo izgleda.
                    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Songoku-jedna nasumce

                      Brutalan izgled, tocka
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • #41
                        Re: Songoku-jedna nasumce

                        prvih par dana junkanja apsolutno nemozes niti povuci masnocu na sebe osim vode znaci prakticki nisi napravio nikakvu gresku ,to te samo oporavilo
                        naime drzis kalorija na odrzavanju znaci niti suficit niti deficiti ,jedes hranu bogatom kalijem pijes puno vode pazis da ne unosis natrija ,imat ces ga i ovako i onako dosta kroz cistu hranu sva hrana sadrzava u tragovima natrija poput piletine recimo tako da nema bojazni od nekih extrema
                        od uh jedes krumpir i voce i povrce bogato kalije tipa paradajz i trebao bi dosta dugo odrzavati tu formu koliko god ide
                        no ono sto je problem ovakakv izgled je stvar manipulacije i tempiranja par dana tako da ti se moze dogoditi da igrom minerala glikogena i odmora i ostalih faktora tri dana izgledas brutalno a tri dana bas i ne
                        recimo ja sam krenuo prosli ponedjeljak na brutalnu definiciju ,to jest brzinsku ,uglavnom ektic sam i imam dosta misicne mase pa mi je deficit zapravo jako velik ,naime samo sam na proteinima tu i tamo na masti tipa jaja i sir i uglavnom sve do petka recimo kad otidjem na more izgledat cu dosta lose dok se onda sve u jednom danu preokrene za 180% u vrlo kratkom roku
                        znaci iz totalnog praznog glikogena i velike kolicine soli prebacit cu se na popunjavanja glikogena i izbacivanje soli sto ce dati efekt od nekih 2 ,3 % bf vizualnog gubitka ,jos ako racunamo i deficit koje ce tek na kraju doci koji je po mojim procjenama nekih 3 do 4kg masnoca u dva tjedna ,mislim da mi je minus u tih 14 dana nekih 20 000 kcal
                        sto je oko tri kile sala plus ova manipulacija i ja sam uspio u dva tjedna srusiti bf za nekih 5 ,6 % znaci promjena u dva tjedna je ogromna ali to je bilo brzo napravljeno i postoji mogucnost ogromnog jojo efekta tako da se kasnije polagano moram vracati
                        da ne spominjem da sam vec ko zombi a treba jos 5 dana izdrzati
                        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                        Comment


                        • #42
                          Re: Songoku-jedna nasumce

                          Tnx ,Priest..*****o zvuci plan! Kak mislis poslijr blitz keto,tj kak opcebito poslje neke keyoze,ubacujes ugljikohidrate u klopu? Ono tipa vadis masti iz nekih obroka zamjenjujes ugljicima il kak?

                          Comment


                          • #43
                            Re: Songoku-jedna nasumce

                            Originally posted by mali priest
                            prvih par dana junkanja apsolutno nemozes niti povuci masnocu na sebe osim vode znaci prakticki nisi napravio nikakvu gresku ,to te samo oporavilo
                            naime drzis kalorija na odrzavanju znaci niti suficit niti deficiti ,jedes hranu bogatom kalijem pijes puno vode pazis da ne unosis natrija ,imat ces ga i ovako i onako dosta kroz cistu hranu sva hrana sadrzava u tragovima natrija poput piletine recimo tako da nema bojazni od nekih extrema
                            od uh jedes krumpir i voce i povrce bogato kalije tipa paradajz i trebao bi dosta dugo odrzavati tu formu koliko god ide
                            no ono sto je problem ovakakv izgled je stvar manipulacije i tempiranja par dana tako da ti se moze dogoditi da igrom minerala glikogena i odmora i ostalih faktora tri dana izgledas brutalno a tri dana bas i ne
                            recimo ja sam krenuo prosli ponedjeljak na brutalnu definiciju ,to jest brzinsku ,uglavnom ektic sam i imam dosta misicne mase pa mi je deficit zapravo jako velik ,naime samo sam na proteinima tu i tamo na masti tipa jaja i sir i uglavnom sve do petka recimo kad otidjem na more izgledat cu dosta lose dok se onda sve u jednom danu preokrene za 180% u vrlo kratkom roku
                            znaci iz totalnog praznog glikogena i velike kolicine soli prebacit cu se na popunjavanja glikogena i izbacivanje soli sto ce dati efekt od nekih 2 ,3 % bf vizualnog gubitka ,jos ako racunamo i deficit koje ce tek na kraju doci koji je po mojim procjenama nekih 3 do 4kg masnoca u dva tjedna ,mislim da mi je minus u tih 14 dana nekih 20 000 kcal
                            sto je oko tri kile sala plus ova manipulacija i ja sam uspio u dva tjedna srusiti bf za nekih 5 ,6 % znaci promjena u dva tjedna je ogromna ali to je bilo brzo napravljeno i postoji mogucnost ogromnog jojo efekta tako da se kasnije polagano moram vracati
                            da ne spominjem da sam vec ko zombi a treba jos 5 dana izdrzati

                            šta misliš o ovom priest ?
                            http://www.t-nation.com/free_online_...dded_in_6_days
                            “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                            Comment


                            • #44
                              Re: Songoku-jedna nasumce

                              evo me napokon dosao kuci,kad stignem stavim neke slikice stare slave haha,ah more

                              Comment


                              • #45
                                Re: Songoku-jedna nasumce

                                Originally posted by PatrickStar
                                Nestale su slike, šteta, baš sam htio linkati Q77 kad je napisao da je smršao 5 kg.
                                Zar si me htio uspoređivati s nekim bb-om?
                                Pa da, smrsavio sam sa 95 na 89.7 (upravo se vagao) ...
                                Mogu ja linkati svoje slike samo neznam gdje, sigurno ne u ovoj temi... ali ja sam zadovoljan svojim napretkom za jednog početnika (neznalicu)
                                Kako god volio bi vidjeti vase slike

                                Comment

                                Working...
                                X