Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji je vas cilj?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji je vas cilj?

    Mozda je bila vec ovakva tema,al bas me zanimaju vasi ciljevi,znaci kako bi htjeli izgledat,koji vam je cilj. Koliko ciljate bench,cucanj,veslanja ili deadlift.

    Da dignemo malo forum hehe

    Meni je cilj biti spreman u svakom pogledu.
    Zelim biti koliko-toliko brz i eksplozivan.
    Radim na tome. Znaci sad na defci radim sprinteve i vrecu (s vrecom sam imao prije iskustva jer sam trenirao mma neko vrijeme)
    Stvar je sto mi je ovo prva masa i dobrano sam se bio umastio.
    Cilj mi je spustit bf na kojih 12-13% i onda opet opaliti masu,ali ovaj put sto ciscu znaci sa sto manje nakupljanja sala.
    Cilj mi je i ostati u dobrom kondicijskom stanju,kao sto sam vec rekao vreca i sprintevi. Na sljedecoj masi planiram raditi cardio jednom tjedno. Imam 15 godina i da cam budem iskren ne sanjam o strasnim rezultatima,o bodyfatu 7-8 % itd. u buducnosti se nadam poboljsanju misicne mase sa max 15% bodyfata. Okvirno bench ciljam da mi bude 140-150 max,cucanj oko 180 i veslanja oko 110-120kg
    Volim trenirati,ali da budem iskren skroz,ne vidim sebe u bodybuilding vodama i ne zelim a i ne trebaju mi impresivni rezultati. Samo zelim biti zgodan,jak i brinuti o svome na tijelu na svoj nacin tako da molim one kojima se ovo cini mozda lak zadatak i cilj da me shvate! Ne kazem da cu ja ovo dogodine odma,nego malo pomalo..za dvije,tri godine se nadam da cu ostvariti sve ovo

    Samo da nadodam da u zivotu imam drugih prioriteta zasad,a to je buducnost oko auta i motora. Primarni cilj je ovo gore navedeno

    Malo po malo. Treba raditi,kupiti savjete,slusati iskusnije,biti pozitivan i to je to

    Kad smo vec kod izraza malo po malo
    http://youtu.be/9oZxrfFyNJ4

    Hahahah

    Eto ljudi,raspisite se,dajte sliku nekog izgleda koji vam se sviđa,otprilike sto zelite postici itd

    Pozz
    "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

    "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

  • #2
    Re: Koji je vas cilj?

    Moj cilj je da polozim ispite na prvim rokovima i da izadjem iz friend zone. Hvala na pitanju.

    Comment


    • #3
      Re: Koji je vas cilj?

      Dignut 100 kila na benchu haha
      Your future is created
      by what you do today,
      not tomorrow.

      Comment


      • #4
        Re: Koji je vas cilj?

        Originally posted by Argentum View Post
        Moj cilj je da polozim ispite na prvim rokovima i da izadjem iz friend zone. Hvala na pitanju.
        daj ba budi musko
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #5
          Re: Koji je vas cilj?

          Originally posted by TripleZ View Post
          daj ba budi musko
          ja sam mislio da se komentar odnosi na vucka,ali ono nije za njega da je mgera napisala to za bench jos bi skuzio ovako ......hm........
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • #6
            Re: Koji je vas cilj?

            Jbg nije lako sa 74 kilice dignut 100 na benchu haha (95 atm )
            Your future is created
            by what you do today,
            not tomorrow.

            Comment


            • #7
              Re: Koji je vas cilj?

              Originally posted by Argentum View Post
              Moj cilj je da polozim ispite na prvim rokovima i da izadjem iz friend zone. Hvala na pitanju.
              A moment of silence for our brother ...
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment


              • #8
                Re: Koji je vas cilj?

                Originally posted by TripleZ View Post
                daj ba budi musko
                untitled.jpg


                Originally posted by neuk View Post
                A moment of silence for our brother ...
                EX_header.jpg

                Comment


                • #9
                  Re: Koji je vas cilj?

                  Estetika, snaga, izdržljivost, Don Juan.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Koji je vas cilj?

                    Biti jak as fuck, izdefiniran as fuck i sve ostalo as fuck!
                    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                    http://instagram.com/dinc_94
                    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                    myprotein code: MP24017174

                    Comment


                    • #11
                      Re: Koji je vas cilj?



                      cilj mi je raditi biceps sa 145kg

                      Comment


                      • #12
                        Re: Koji je vas cilj?

                        Originally posted by Argentum View Post
                        [ATTACH=CONFIG]19500[/ATTACH]




                        [ATTACH=CONFIG]19501[/ATTACH]
                        samo se ti smij, dok cmizdris za nekom tamo djevojkom koju smatras sveticom ona se udara ko pecat u opcini...e cuj momak 20 godina i prica o friendzone

                        kakav friendzone, ili hoce ili necu, privlacna ti je, ili si prepicka da joj pokazes ili si prepicka da predjes na drugu, ako ti nisi njoj - u svakom slucaju trebas nesto promjeniti

                        od tog vrebanja u defanzivi nema nista...i ne bih ti pametovao da je sve to proces koji traje, nego je sekunda posla - samo treba da skupis muda i vidis kakva je situacija - shodno tome takve stvari se ne stavlja u ''ciljeve''


                        also:





                        i also

                        kim <3
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #13
                          Re: Koji je vas cilj?

                          moji ciljevi sto se tice treninga su da sredim ovaj problem s ledjima i napravim neki 850kg total u periodu do svjetskog u Nišu ili bas tad
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • #14
                            Re: Koji je vas cilj?

                            TripleZ volim te!
                            Originally posted by madmax22
                            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                            Originally posted by jocker77
                            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                            Originally posted by Hajduk
                            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                            Comment


                            • #15
                              Re: Koji je vas cilj?

                              Moj cilj je da svoje tjelo izgradim do max,pa mozda i kasnije negdje na binu da se pojavim,a drugih stvari da zavrsim fax i da uspijem otici negdje van bosne,gdje ima vise sansi za dobar zivot
                              Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                              Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                              Comment

                              Working...
                              X