Announcement

Collapse
No announcement yet.

Motivirajuće izreke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Motivirajuće izreke

    "Čovjek koji može pobijediti druge - jak je; čovjek koji pobijedi sebe - svemoćan je."

    "I lijepi cvjetovi lijepi su tek neko vrijeme."

    "Ko ima silu uzima silom, ko nema silu uzima pameću."

    "Ko traži istinu mora je znati podnijeti."

    "Najbolje vrijeme za sadnju drveća je bilo prije 20 godina. Drugo najbolje vrijeme je sada."

    "Prvi znak pametnog čovjeka je da jednim pogledom shvati s kim ima posla."

    "Put od hiljadu milja počinje jednim korakom."

    "Život je samo most. Ne gradi kuću na mostu."
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • Re: Motivirajuće izreke

      Originally posted by sthooligan
      "Čovjek koji može pobijediti druge - jak je; čovjek koji pobijedi sebe - svemoćan je."

      "I lijepi cvjetovi lijepi su tek neko vrijeme."

      "Ko ima silu uzima silom, ko nema silu uzima pameću."

      "Ko traži istinu mora je znati podnijeti."

      "Najbolje vrijeme za sadnju drveća je bilo prije 20 godina. Drugo najbolje vrijeme je sada."

      "Prvi znak pametnog čovjeka je da jednim pogledom shvati s kim ima posla."

      "Put od hiljadu milja počinje jednim korakom."

      "Život je samo most. Ne gradi kuću na mostu."
      lipe si stvari izvuka
      Originally posted by Jurica
      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

      Comment


      • Re: Motivirajuće izreke

        budući da su neki od vas barem jednom doživjeli osjećaj boli u teretani, evo jedne...

        "Kasno je i nisam koncentrisan. Osjećam kao da sam otplutao na pučinu dok treniram. Odjedom me nešto prene - dobri stari osjećaj se vratio...Bol. Preplavila me. Da, mogao bih sve ostaviti i otići, odustati od napora. Umjesto toga, stišćem zube, udišem i idem dalje. Kada postane teško mnogi bježe. Ja ne. Dočekujem bol s dobrodošlicom - tako ostajem pošten. Prizemljuje me. Ljudi, ovo je more široko i okrutno. Iako će vas bol preplaviti, ne smijete joj dopustiti da vas nadvlada."
        "What a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable”

        Comment


        • Re: Motivirajuće izreke

          evo jedna iz školske literature što mi je ostala u sjećanju


          “Naučite ozbiljno shvaćati ono što vrijedi da bude ozbiljno shvaćeno, a ostalomu se smijte!”

          HESSE, Herman: Stepski vuk
          "What a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable”

          Comment


          • Re: Motivirajuće izreke

            Originally posted by Sicomin
            budući da su neki od vas barem jednom doživjeli osjećaj boli u teretani, evo jedne...

            "Kasno je i nisam koncentrisan. Osjećam kao da sam otplutao na pučinu dok treniram. Odjedom me nešto prene - dobri stari osjećaj se vratio...Bol. Preplavila me. Da, mogao bih sve ostaviti i otići, odustati od napora. Umjesto toga, stišćem zube, udišem i idem dalje. Kada postane teško mnogi bježe. Ja ne. Dočekujem bol s dobrodošlicom - tako ostajem pošten. Prizemljuje me. Ljudi, ovo je more široko i okrutno. Iako će vas bol preplaviti, ne smijete joj dopustiti da vas nadvlada."

            It’s late and I’m out of focus. I feel adrift at sea, lost in my backbreaking labors. Then all at once it hits me like a beacon in the night. In the middle of my rep, halfway through my set, that familiar feeling returns... The pain. It washes over me, wave after wave. My senses reel. Yeah, I could drop it all, walk away from this burden. Instead, I grit my teeth, catch my breath, and plow forward. When the going gets tough, many head for safe harbor. I don’t. I welcome the pain -- it keeps me honest. It grounds me. Brothers, this sea is wide and rough. Though the pain may come over you, never let it overcome you.

            by:animalpak
            Originally posted by Jurica
            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

            Comment


            • Re: Motivirajuće izreke

              Originally posted by Sicomin
              evo jedna iz školske literature što mi je ostala u sjećanju


              “Naučite ozbiljno shvaćati ono što vrijedi da bude ozbiljno shvaćeno, a ostalomu se smijte!”

              HESSE, Herman: Stepski vuk

              Totalno!

              Comment


              • Re: Motivirajuće izreke

                ‎"WHERE THE HEAD GOES, THE BODY WILL FOLLOW"

                Force your self and u will be surprised what can u do ...

                Until you stand on your own two feet and take responsibly for your own life, you will never truly know how strong you really are.

                "I'm not what I've done; I'm what I've overcome"
                Ko rano rani bude sam u teretani!!!

                Comment


                • Re: Motivirajuće izreke

                  Ko rano rani bude sam u teretani!!!

                  Comment


                  • Re: Motivirajuće izreke

                    Usuditi se: to je cijena napretka.
                    ...Victor Hugo...

                    Čuvaj se malih pukotina; mala će pukotina potopiti i veliki brod.
                    ...Benjamin Franklin...

                    Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
                    ...La Rochehoucauld...


                    Bogataš u tuči nastoji sačuvati lice, a siromah kaput.
                    ...Ruska poslovica...

                    Comment


                    • Re: Motivirajuće izreke

                      Kad ti sve lađe potonu, zamisli da su podmornice

                      "Suae quisque fortunae faber est" - " Svako je kovač svoje sreće"


                      "Ne facias alteri tibi quod minime fieri vis" - "Ne čini drugima što ne želiš da drugi čine tebi"
                      (Inače zlatno pravilo svake religije)
                      "What a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable”

                      Comment


                      • Re: Motivirajuće izreke

                        Originally posted by DEBELCO
                        Usuditi se: to je cijena napretka.
                        ...Victor Hugo...

                        Čuvaj se malih pukotina; mala će pukotina potopiti i veliki brod.
                        ...Benjamin Franklin...

                        Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
                        ...La Rochehoucauld...


                        Bogataš u tuči nastoji sačuvati lice, a siromah kaput.
                        ...Ruska poslovica...


                        Odlične! Zakon.

                        Comment


                        • Re: Motivirajuće izreke

                          Evo par i od mene

                          "It's not the size of the dog in the fight but the size of the fight in the dog" - Magic Johnson


                          "Fall down seven times, get up eight"

                          "You have to do what others won't to achieve what others don't."

                          "Pain is only weakness leaving the body"

                          "It's about mind over matter. If you don't mind, it don't matter"

                          "Obsessed is just a word the lazy use to describe the dedicated."

                          "Quitters never win and winners never quit "

                          "Things do not change. We change."

                          " So you want to grow , first you have to learn "

                          "The weights won't lift themselves."

                          "You have to do what others won't to achieve what others don't."

                          Comment


                          • Re: Motivirajuće izreke

                            Možda je ovo klišej, ali po meni, najbolji!

                            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                            Comment


                            • Re: Motivirajuće izreke

                              Ovi je bolji

                              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                              Comment


                              • Re: Motivirajuće izreke

                                Je, odličan je , vidjela sam ga, ali kad se ne može uređivat post nakon par minuta, pa nisam stavljala naknadno!

                                E, ovu borbu sam tražila, obožavam taj dio! Prejako! Isto s tim govorom jedan dio!

                                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                                Comment

                                Working...
                                X